Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
25. feb 2010

Iwi....ved ma uz poznas 😀 😀 😀

bodka13
25. feb 2010

ja sa s vami lúčim hviezdy 🙂 nie že sa opijete 😀 😀 😀 😀 ...idem ja drichmať 😔 dobrú nôcku 🙂

iwusska
25. feb 2010

jak vlastne boty 😀
cicus zajtra ta poverujem sluzbou pri bare, pekne ponalievaj za mna vsetkym, dobre? 😵

cica13
25. feb 2010

Iwusik....o.k....ponalievam.... 😝

cica13
25. feb 2010

Hasliiiii....a ty si zadrochmala na tej farme? 😀 😀 😀 😀

iwusska
25. feb 2010

dakujeeeem 😵
no idem pomalicky hajkat, drzte sa mi tu a najneskor v pondelok sa vam ozvem 🤐 😵

doseti
25. feb 2010

stastnú cestu iwus...idem dobrú noc 😉

andreah70
26. feb 2010

Dobré ránko 🙂

Iwuška hoci si už asi na ceste a možno už aj na mieste 😀 však prečítaš neskôr 😀 prajem ti všetko najlepšie pevné zdravie, veľa veľa šťastia, lásky a spokojnosti 😵 😵 😵

emily333
26. feb 2010

dobre ranko Iwuška aj ja sa pripajam k blahozelaniu :všetko naj naj k tej tvojej 18cke 😵 😵 cmuky 😵 😵 Mi hlasi hmlu a zlu viditelnost a mne treba ist okolo desiatej do mesta ☹

lilu18
26. feb 2010

Vsetko najsamlepsie Iwusik k narodklaaam.Nech tu osemnastku poriadne oslavis. 😲 😲 😲

emily333
26. feb 2010

to dnes nevarite? tak ja nukam vvypražany syr a hranolky 😉 babenky kdeze ste cele doobedu?

cica13
26. feb 2010

Haloooooo..kde steee???

Mam kelovu polifcicku a rizotko od vcera 😝

iwusska
26. feb 2010

ahojteeeeee, hlasim sa z Tatier 😵 v prvom rade dakujem za gratulacie, ste zlate 🤐 🤐 🤐 uz poctivo sosam ruzove vinko, mozte si dat kto ma chut 😝
inak z lyzovacky nic nebolo, fuci tu vetrisko, dokonca aj snezit zacalo ☹

cica13
26. feb 2010

No Iwus vitaj!
Keby si sa netrepala do tatier ale dole do BA...tak si nemusela mat vetrisko, ani sneh...ale mala by si krasnu jar a este by sme si aj vypili spolu 😀 😀 😀 😀

hasleerka
26. feb 2010

čaute čaute ... cicuš nezadrichmala som včera, len som sa zakecala

iwus aj tu ti želám všetko naj naj naj .... dúfam, že cica teda večer nejaký vajčák uleje???

joj že som ja neprišla na ten vysmážaný syrík ... ľúbim a moc... ja som robila kyskú polievku so špekačkou

cica13
26. feb 2010

Hasli....ja vajcak nemam doma ☹

aadula
26. feb 2010

ahojte, ja vajčák mám 😉

aj u vás tak leje celý deň 😅

som si prach postierala, ako som prišla z roboty...ešte chladničku idem umyť..ráno som totiž zle zakrútila mlieko a sa mi vylialo ...som to ráno rýchlo len poutierala, tak ešte raz to chcem pretrieť ..no šikovná som bola.

my máme špagety..ja ich nemám rada, takže ak máte chuť ponúknem vás 😀

cica13
26. feb 2010

Adi ...ahoooj 😉

Tu asi prsalo nadranom, lebo rano bolo mokro, cez den nie.....umyla som si kuchynske okno....a uz je tam par kvapiek, takze asi zacina poprchat 😠

tatolu
26. feb 2010

Iwuska, takto veterno hlaísili myslím aj na zajtra 😖

Tu prší od takej 9tej 😠

tatolu
26. feb 2010

Iwus a všetučko najlepšie k narodeninám 😉 . Neboj dovolenka sa vydarí 😵

hasleerka
26. feb 2010

adulka aj my máme na večeru špagety, tak ja už neprosím

cica ako to že nemáš vajčák, ved ti iwus nechala na starosti bar ☹ ☹ ☹

no tu aj pršalo, sme sa teperili na poštu s dáždnikmi

cica13
26. feb 2010

Tu prsiiiii teraz 😠

Hasli nemam, ja zvyknem vajcak robit len na Velku noc alebo Vianoce 😀 😀 😀 😀

andreah70
26. feb 2010

čaute aj u nás pršalo celý deň 😖

cicuš čo ti nechala iwuška dobré v tom bare? ulej čosi, lebo dnes sa chystám skoro spať veď o 3,30 je budíček 😀 ideme fandiť.............zistila som že otec otvorí bar a bude sa tam pozerať, ale na to mňa asi nenahovoria 😀

zuzadlo
26. feb 2010

ahojte hviezdy 🙂

iwusik,vsetko najlepsie,hlavne vela zdravicka 🙂

od rana som sa nezastavila,prevliekla som postelne a vypratavam obyvku,vcera sme kupili stenu a zajtra ked pride mm ju ideme poskladat

renka9
autor
26. feb 2010

ahojte 😵

zevraj kanada ine neocakava ako zlato 😠 😠 😠 , tak to teda neeeeeeeee 😠 😠 😠 , baby 3:30 budicek a ideme povzbudzovat 😉 😉 😉
Slovenskoooooooooooooooo, slovenskoooooooooooooooooooo, heja heja heja slovenskoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
26. feb 2010

jaaaj, tak som si zahucala 😀 😀 😀

ale inac mame doma slzave udolie 😢 Angelika sa popalila ☹ , varila som na veceru spagety, a ked som ich cedila, chytila sa hurucej platne ☹ , chudatko moje, plakala ako nikdy 😒 , teraz zaspala, ale nieje v pyzamku, len v teplackoch, tak ju tak asi necham, nebudem ju budit...

agaven2
26. feb 2010

aj tu prsi ale aspon nie je zima ale fuciii až až

renka9
autor
26. feb 2010

avagen, ahoj, a to je kde tu??? hmmmm 😨

cica13
26. feb 2010

Halooooooooo....ulievam za Iwussku, potom idem Davida kupat 😀

Co si date? Mam tu Becherovku, Fernet citrus, whiskey JIM BEAM, Amaretto, domacu 53% slivku a cervene vino....no sikovno nastavujte pohare (__) (__)

Agaven ...ty si odkial? Teba nepozname 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
26. feb 2010

😝 (__) (__) 😝 😀 😀 😀 😀