Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
7. mar 2010

Andy...no vidis to, ty si to super vymyslela....a hlavne aj cervika vypalime 😀 😀 😀

emily333
7. mar 2010

andy mas pravdu 😉 a ani do obchodu nebude treba ist 😉 ale ja uz mam babenky dilemu mama vravi ze pride domou a ona ma 11:6 krasnych 70 takasi nebude možne aby som dola bo bi ma zabila na fleku ☹ ale ja pevne veriim že ešte nepriide 😉

bodka13
7. mar 2010

(_) aj mne prosím niečo ulejte ...ujo Bodko je už na ceste do Martina ☹

emily333
7. mar 2010

bodka mame bavoraka a vinko 😉 (__) (____) čin čin a nebud smutna ved on pride 😵

tatolu
7. mar 2010

Emily, oslavujte o týždeň skôr 😉

Ináč vy babule neviete, že klin, klinom sa vybíja? 😀 Takže ak nás bude hlava z pijatiky bolieť, tak to treba iba zapiť 😝 😀 😀 😀

bodka13
7. mar 2010

tak ja si prosím bavoráka (_) ... 🙂 😝

tatolu
7. mar 2010

Tak ma napadlo, že Bodka má uja Bodka a ja mám aju Tatola? 😀 😀 😀

tatolu
7. mar 2010

Páči Bodka 😉
Emily aj odo mňa si zober 😉 😵

emily333
7. mar 2010

asi tak ja si musim asi zmenit prezyvku 😀 oj rozmyšlam tak neskoro na noc a som sa sekla mamina ma 16 narodky to ocino mal 11 takže ideeeeeem 😵 😵

bodka13
7. mar 2010

ano -ano ...tak je aj ujo Renko,Lilo,Cico,Hašlerko ...a ostatní ujovia sa ako volajú? 😕 😀 😀

bodka13
7. mar 2010

ale veď bude ujo Emilio 😀 😀 😀 ..nič nemeň

emily333
7. mar 2010

jasne tatolu že som sa ponukla ved to bolo na tomiho zravie 😵

andreah70
7. mar 2010

to bude sranda ako sa budeme oslovovať v Oščadnici či podľa nickov alebo mien 😀 u niektorých je to jedno, ako aj u mňa, ale bude sranda keď bude napr. mm volať na Cicu ....."Cica poď sem" som zvedavá čo by na to povedal ujo Cico 😀 😀

cica13
7. mar 2010

Emily......uz som ti chcela pisat, ze nech mamina tu oslavu posunie!!!! Ale chvalabohu si na to prisla.... 🙂 Co by sme tam robili bez vychodniarov????

No to teda schytali ti nasi chlapi prezyvky 😀 😀 😀 😀

emily333
7. mar 2010

alebo pride nejaka poulična mačička 😀 😀

renka9
autor
7. mar 2010

na tie oslovovania v Oscadnici som aj ja zvedava 😀 😀 😀
ze haslerko, zuzadlo 😀 emilio 😀 cico??? 😨 😨 😨 😀

andreah70
7. mar 2010

emily pokiaľ to nebude pouličná dvojnohá kočka tak nech príde 😀 😀

cica13
7. mar 2010

Mna kludne mozte volat Cica, lebo mna tak vela ludi vola....v robote mi inak ani nepovedali, aj mamicky co u nas lezali, si ma len pod tym menom pamataju.... 😀 😀 😀

emily333
7. mar 2010

babi videli ste aku foto ma renka na FB? 😉

bodka13
7. mar 2010

😀 😀 😀 😀

mne mne kôň 😠 😠 😠

renka9
autor
7. mar 2010

emily....a co...??? 😀

cica13
7. mar 2010

Andy pocuj....ved by sme mali v Oscadnici aj tvoju okruhlicu oslavit..... 🙂

tatolu
7. mar 2010

Musela som tú našu Renku kuknúť 😉
No beťárka to je 😀 😀 😀

emily333
7. mar 2010

ze supeeer 😉 😉 no lucim sa rano ešte tahaky popisat a poobede este oslava och ako to zvladnut 😉

andreah70
7. mar 2010

Cica to ani nespomínaj ja mám už teraz z toho depky a v Oščadnici ešte nebudem mať ani to číslo nechcem písať ešte budem stále 39 ročná mladica 😀 😀 ale inak uliať vám môžem 😉 😉 však ja si potom asi budem musieť založiť inú téme a nejaký ten rôčik tam počkám na vás 😀 😀 😀

renka9
autor
7. mar 2010

http://www.facebook.com/photo.php?pid=201490&id...

trochu som sa hrala 😀 😀 😀

tatolu
7. mar 2010

Dievčence, opúšťam vás, klipkajú mi oči 😔
Dnes mi pre zmenu dvojky spali až do rána, iba Luky sa ku mne presťahoval a každé 2 hodiny ma budil, že mu mám ošetriť palec. Mal tam záder, tak som mu na to dala ľaliu... Už je dbre 😉

renka9
autor
7. mar 2010

andy, ale sak stale budes mamina nad 30, nie ? 😉

cica13
7. mar 2010

Andy....len sa neskus zdrhnut do inej temy, lebo ta dojdem za usi pritiahnut naspat 😀 😀 😀 😀 ale ved ty budes mat krasnu okruhlicu...predsa sladkych 20 😝

No ale v Oscadnici to zapijeme, aj ked predcasne ale aspon nazivo...takto virtualne to neni ono... ☹

renka9
autor
7. mar 2010

potom zalozime temu " oščadnické maminy" 😀