• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Lady. Vítam vás

19. decembra 2008 
Vitam vas v novej mamickarni a verim, ze sa aj tu dopracujeme spolocnymi silami k nejednej tisicke :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a aby sme nezabudli na nase tabulkovanie, tak zacinam a budem rada ak sa pridate :dizzy_face:

cistko(mamicka): Jakubko - 9.9.2007-3580g/53cm, 1rok-11kg/80cm
28. sep 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa pripajam a dufam, ze sa nakoniec pridate vsetky, aby sme boli stara partia pokope aj tu.
Nick tu mam vytvoreny uz davnejsie, takze si ma mylit nebudete :wink: A mame tu novych smajlov k dispozicii, aspon jedno pozitivum :slight_smile:

Sammy: Monika - 8.10.2007 - 3600g/52cm, 1 rok - doplnim po poradni
29. sep 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
Takze som dnes tiez po narocnom vikende len tak narychlo, nez pojdem von s malou, nakukla, ze ci nahodou lady nepojde a nic :frowning2: . Tak aspon pozeram v mailoch, ze aj vam to chyba rovnako, ako mne, takze som sa, budem sa tu hlasit s mojou "zeleznou pravidelnostou" :slight_smile: . Zaroven mi teda je smutno, ze to takto bez predosleho ohlasenia proste zrusili, bude mi smutno napr. aj za Orchideou a za vsetkymi, co sme tam poznali. Ach jaj!!!
29. sep 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Foto pridame neskor, aj tabulku zaktualizujeme, len Lucka sa tu uz hrozne nevie vpratat do koze...
29. sep 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre, dala som tam narychlo aj foto, ale uz fakt idem, lebo Lucka mi zacina obhryzat vysavac :slight_smile: .
29. sep 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, Timi, tak aj ty si tu uz :slight_smile:
Nasla som dalsie pozitivum kona - ked sa budeme chciet dohodnut na stretku, mozme si pisat cez IP.
29. sep 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,to ja som Kaori :wink:
tiez idem len aby ste vedeli ze som tu.Lisa vresti.
29. sep 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby.No super napad.Tu na kona chodim kazdy den kedze Lady strajkuje...takze tu budem prispievat pravidelnejsie..teda aspon dufam :slight_smile:
Pripajam sa do tabulky:

TinaVieden - 6.9.2007 - 3350g/49cm , 1 rok -10kg/75cm
29. sep 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som

TinaVieden - 6.9.2007 - 3350g/49cm , 1 rok -10kg/75cm
Kaori:Lisa-29.11.2007-2523g,49cm,/ 70cm,8,5kg
29. sep 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Som rada, ze ste sa ukazali a verim ze pridete vsetky, teda aspon vsetky tie ktore mame na seba konntakt :sweat_smile: Ja hlasim spankove polepsenie, snad to nezakryknem. Dieta 20,00 zaspinkalo pri telke s mamickou, po preneseni do postielky spinkalo dalej ako anjelik, rano o piatej ked tatik odchadzal na skusku dietatko dostalo mliecko, o osmej uz kuvikalo tak mamicka dala zase mliecko ved ked ponocovala aspon do osmej nech ma pokoj a mamicka je uz hore vstala cca pred 30 min. a dietatko sa az teraz ozyva. Takze sme tusim dospali cely minuly tyzden, ked kazdy vecer este o 23,00 kuvikal. Uvidime.
Idem spachat hygienu a venovat sa krpcovi. Obcas mozno nakuknem :sweat_smile:
29. sep 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej a to co to? Kde ste????? :confused:
29. sep 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som tu.Leni prave zaspala tak mam cas troska popisat.
Co "mamicka"ako sa mate? Vsetko ok?
U nas vsetko fajn,len Leni nechce stale nic pit okrem mojho mliecka, kazdy den jej nieco ponukam na pitie a ona nie..no dufam,ze ju nebudem kojit do jej 15-tich :grinning:
Chodit este nechodi a ani sa nechysta, ked ju drzim za ruky tak prejde par krokov a to je vsetko. Je dost pohodlna a leniva...ale zase ja nemusim za nou utekat lebo iba sedi ani sa neplazi...takze si este uzivam klud :wink:
29. sep 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Tina to ma super.Ja nic nerobim len odkedy sme sa vratili do JP,/akurat mala lisa 9 mesiacov/,len lietam za nou,ona chodi ale chyta sa vsetkeho,sama sa pusi len na chvilku ked ma istotu ze sa niecoho chyti..no a uz mam toho fakt dost,lebo vybera vsetko od kuchynskeho naradia po vsetky veci na ktore dotiahne.Dnes vypla pocitac z elektriky,a manzel mal na nom rozrobenu vaznu pracu,on skoro zinfarktoval,vsetko zmizlo,on to nemal uschovane v pameti,pracoval na nejakom programe...
pomoooc...............
29. sep 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mate veselo Kaori :grinning: musim ju mat stale v dohlade. A co kedy sa chystate opät na SK?Nespominala si,ze by ste sa raz prestahovali uplne na SK?
29. sep 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tina ano ja chcem,ale kedy to bude neviem...
ja sa bojim velmi zemetrasenia,aj predvcerom bolo,ja sa bojim o Lisu,
vraj ma prist velek na Tokyo,vsetci vravia,ale nevie sa kedy.
29. sep 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to Ti verim,ze sa bojis to Ta chapem...a co manzel on by suhlasil s tym,zeby ste sli zit na SK?
Lebo urcite Ti chyba rodina, priatelia a si dost daleko aby si mohla chodit castejsie na SK..
29. sep 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo
ja neviem,raz vidim zeby siel raz ze nie,take to je vselijake.no ja sa chystam,hlavne chcem aby Lisa chodial do skoly u nas.tak s tymto sa zhodujeme.
29. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak som sa sem dostala aj ja, vdaka Sammy, a mozno ste na mna aj zabudli, ale akosi mi to nevychadzalo komunikovat na lady, ale aspon som si vas citala, aby som bola trochu v obraze :slight_smile:
29. sep 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby uz ide lady :slight_smile:
29. sep 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute!
Skoro po 3 mesiacoch obnovujem nasu temu, lebo akosi Lady zas strajkuje a ktovie kolko to potrva :unamused:
Som zvedava, koho este napadne sa prist mrknut sem :grinning:
Tak ja idem cakat, ci sa niektora z vas ozve :sweat_smile:
17. dec 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No mna si tu urcite necakala hahaha:slight_smile: Po dlhom case som sla nakuknut na lady, lebo sa priznam prestala som uz aj citat, vobec totiz nestiham:/ a tak som si nalozila neskoru veceru ze nazriem k vam/nam a cumim c umim co sa to deje?????
Tak ma napadlo ze ktovie ako dlho to nejde ci nechodievate tu....
Tak ja teda zase idem:slight_smile:
P.S. mame sa obre, len prirychlo, slubujem ze cez sviatky sa polepsim:slight_smile::slight_smile::slight_smile:Jakubko je uzasny, je z neho riadny sinter, beha o 106, splieta jedna radost, kazdy den sa priuci nieco nove, mame za sebou poslednu poradnu, posledne ockovanie, cakam reakciu. Trapaia nas asi "ocaky" dvanast zubalov mame uplne vonku:slight_smile:
Ak by som sa do vianoc neozvala o co sa posnazim ale neslubujem, tak vam prajem kraaaaaaaaaasne vianoce a kopu radosti nielen v detskych ale aj vo vasich kukadlach:slight_smile:
17. dec 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teba som tu veru necakala :slight_smile: No ale este ze aspon niekto to tu posunul...
Lady nefunguje len 2 dni, ale je to otrava, ked to tam tak blbne.
Pekne Vianoce aj vam a ked bude cas, podaj nove spravy :slight_smile:
Predpokladam, ze sem uz nenapadne nikoho nakuknut :grinning:
18. dec 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby caute,

Zaujimave je,ze prispevkov tam pribuda neurekom,ale nic nevidno :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, Kaori, ahoj :slight_smile:
Dufam, ze to uz zajtra nakopnu, lebo ak nie, asi sa zas prestahujeme sem.
18. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No este kaori je taka sikovna ako my:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
19. dec 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snad nas najde aj niekto dalsi este, trochu som sem naviedla :slight_smile:
19. dec 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok