Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mamičky zo Žiaru, je burza oblečenia 23 alebo 24.10.2012?

patka6
19. okt 2012

dakujem🙂

kukujka
19. okt 2012

@patka6 minule bola v msks ta budova oproti prioru,ale ci tam bude aj tentokrat ti povedat neviem.poobede idem s malou von pojdem aj popri mravenisku kde je ten oznam tak to pozriem a aj ti zatial nikto neodpovie na otazku tak ti napisem.
a ohladom k burze ja som tam bola v lete a bolo to tam strasne neprehladne vsetko na jednej kope a strasna tlacenica nahadzane ja s mojimi nervymi som sa radsej otocila a nic nekupila radsej som z netu z bazaru v klude pokupila

kukujka
19. okt 2012

@kukujka teraz citam ze sa pytas ze kedy a nie kde 😀 😀 tak bude 23tieho

patka6
autor
19. okt 2012

@kukujka dakujem ti krasne 🙂 ja som tam bola minuly rok a ja som tam malej praveze nakupila, ja som bola spokojna, i ked hej bolo to tam dost nakopene, ale tak dalo sa nejak pokutat a nieco najst 🙂budem ti velmi vdacna ak mi to kuknes, vdaka🙂

patka6
autor
19. okt 2012

@kukujka si si ista ze 23ho? ja zijem v tom ze 24ho preto sa pytam, lebo uz aj manzel si vzal dovolenku na ten den:(

kukujka
19. okt 2012

@patka6 na 90percent som si ista vcera sme tadiel s kamoskou isli a citala som ze 23tieho ale aby som ta neklamala ved sa mozem nahodou mylit tak ti to pozriem ked dnes pojdem tadial okolo

patka6
autor
19. okt 2012

@kukujka no vraj teda to je ozaj toho 23ho som vyzistila nakoniec, dakujem krasne za info a za ochotu 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli