Maminky a ich Srdiečka z Novej Nádeje. Pridajte sa

Tak šup sem všetky 🙂
nada.hope
23. jún 2009
jej Evitka to je super temicka 😉
evitkamalickaautor
23. jún 2009
nadka tu aspon mozme preberat maminkovske veci 🙂
nada.hope
23. jún 2009
jasne,..................... 😉
bay
23. jún 2009
Caute maminy 😉 😃 x-)
evitkamalickaautor
23. jún 2009
bay servus skoromaminka :-N

nadka co vsetko uz dokazete?
nada.hope
23. jún 2009
Evitka no zatial sa iba pretacame z bruska na chrbatik a opacne, chytame hracky, davame vsetko do pusy na a samozrejme sme neposlusni 😃 😃 😃 😃 😃
A vy? 😉
nada.hope
23. jún 2009
Bay si dobra. moze byt z teba spionka 😉 skus zmenit povolanie 🙂
evitkamalickaautor
23. jún 2009
my sa uz sami posadime, stvornozkujeme a zaciname spekulovat ako sa postavit na nohy
nada.hope
23. jún 2009
no tak mas to doma rusnejsie ako my 😉
evitkamalickaautor
23. jún 2009
nadi to teda mam, oci musim mat vsade...ved aj ty uz musis byt v strehu, tiez ju nemozes hocikde nechat ked sa uz pretaca
evitkamalickaautor
23. jún 2009
a zubky este nic?
bay
23. jún 2009
No neviem neviem.... Ake platy maju spioni? 😃 😃
sisipetka
23. jún 2009
ahojte kocky, tak my zatial zubky nemame 😃 - teda okrem maminy, ta ich ma 32 :-p
evitkamalickaautor
23. jún 2009
sisi zavidim, ze mas vsetky zubky...ja som sice mlada ale uz mam len polovicu zubov, ale my to mame v rodine takze som zmierena s tym ze co nevidiet budem potrebovat nejaku zubnu nahradu 😞
bay
23. jún 2009
tak ja mam 28 a tri polovicne osmicky (to viete, mi deti 😃 😃 😃 )
sisipetka
23. jún 2009
Evit nevadi, ved dnes sa da v puse vselico nastelovat - aj upirikovske 😃 (to viete, citala som trilogiu o upiroch).
Bay Ty s tymi polovicnymi, aj deti mas mat 1,5 kusa - kde na to chodis :-N 😉
bay
23. jún 2009
No ked su len tak spolovice prerezane 😞 a viac sa mi do pusy nevojdem 😃 x-) :-N
evitkamalickaautor
24. jún 2009
Dobre ranko, tak my uz hore, akurat sme sa napapali aj ja aj Adamko a co nevidiet bude znova spinkat
sonicka07
24. jún 2009
ahojte. evitka,hladala som temu v snazilkach a ona je v tehulkach! co nam chces tym naznacit? inak nam sa prave tlaci prvy zubok!
evitkamalickaautor
24. jún 2009
sonicka nic som tym nechcela naznacit, len som sa pomylila, chcela som to dat do mama otec rodina a omylom som to vytvorila v tehotenstve :-N
evitkamalickaautor
24. jún 2009
super, co nevidiet budete zubatí
evitkamalickaautor
24. jún 2009
juuuj skoro by som zabudla, vcera sme sa prvy raz vykakali do serblika x-)
evitkamalickaautor
25. jún 2009
posledna aj prva 😃 😃 😃
sisipetka
25. jún 2009
ahojky kocky,
Evitka, ale ked napises adminke, mozno to presunie do ineho okruhu tem. Aspon Ta nikto nebude stale preverovat, ci Adamko nebude mat surodenca 😃
evitkamalickaautor
25. jún 2009
Petka prave som poziadala o presun
krista
25. jún 2009
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
sisipetka
26. jún 2009
super Evitka, uz len pozhanat vsetky maminky z nadeje 😉
sonicka07
29. jún 2009
tak som vas nasla. evitka,to uz kakate do serbliku? ten tvoj adamko je riadne sikovny chlapcek. to nevedia ani niektore 2 rocne deti. vyzera to,ze mas maleho geniusa,ako kazda maminka ma svoje 😉
evitkamalickaautor
30. jún 2009
sonicka nemyslim, ze mam nejake vynimocne dieta...teraz tu bola sesternica s malym, ten ma 10 mesiacov a do plienky sa uz nevykaka vobec iba do nocnika
sisipetka
30. jún 2009
kocky, tak to sa take sikovne deticky v novej nadeji rodia 🙂 Uz sa teda tesim, aka to bude parada x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli