Manžel policajt

llaayllaa
2. apr 2009

ja len dúfam,že sa tu pozbierame viaceré manželky,priatelky a atd. policajtov 🙂 moj manžel je totiž to maximum času v práci a sem tam padne dobre,ak sa tu trošku vykecáme 😀 čo vy nato?

danka.k
10. apr 2009

jonatanka jasne ze sa mozes pridat.. ked uz nemame pri sebe tych chlapov tak budeme spolu my aspon takto 😉

llaayllaa
autor
10. apr 2009

jeeeej baby vy sa máte,že ich máte v pondelok domka,ten moj je zasa v práci ☹ aj ked povodne mal mat volno celý víkend a aj pondelok,tak už to nieje pravda a zajtra aj v pondelok musí makat,manžel bol tiež doma tento rok na Vianoce kvoli malinkej hlavne,ale na Silvestra už pracoval
gabika-máš úplnu pravdu,táto práca nieje vobec ohodnotená nato aká je náročná,či už časovo,alebo psychycky,ale čo už,my si asi nepomožeme 😒 a tam kde pracuje manžel,tiež baby robia nočné,víkend nevíkend,deti,nedeti,všetko jedno,niesú tam vobec chudatká zvýhodnované,ja tie žienky tiež obdivujem 🙂
danka-no chudatko moje zlaté 🙂 chýba mu ocinko 🙂 drž sa aj s chrobáčikom 🙂

danka.k
10. apr 2009

to potesi ked si mysli ze tam bude mat volno a len tak sa mu to zmeni... ja vtedy zurim jak pes 😠

llaayllaa
autor
10. apr 2009

jonatanka 🙂 -super,že si sa pridala,a s tou prácou si to presne vystihla,aj u nás je to presne tak isto ☹ ,danka má pravdu,aspon sa tu trošku jedna druhej postažujeme 🙂

detta
11. apr 2009

ahojte! gabika - tak mi sme na tom skoro rovnako, manžel policajt a tri deti, 🙂 manžel mi cestuje do roboty asi 100 km, niekedy tam aj prespí, keď sa mu neoplatí prísť domov....ani ja neviem dopredu nič plánovať, služby sa mu menia z hodiny na hodinu...najhoršie to bolo keď som mala už termín pôrodu najmladšej dcérky, chudáčik vstával 4.40 potom prišiel domov 20.30 a ráno to isté atd. už som ho lutovala... neustále cestoval 😔 .....aj mojim synom veľmi chýba, ráno pribehnú do spálne a vidia prázdnu postel tak sú sklamaní, že" kde je zase tato" ☹ ..........bora- tak to ti nezávidí, že musíš ísť robiť a doma máš maličkú.... zelám ti aby si to super zvládala.. 😉

jonatanka
11. apr 2009

maju aj vasi drahi "policajne maniere"? myslim niekedy ten ton hlasu sposob kladenia otazok, ako keby si mysleli, ze su v praci? mne sa zda, ze moj drahy je profesionalne deformovany, niekedy sa pozabudne a sprava sa ozaj "divne" 🙂

bora8
11. apr 2009

ahoj kočky..... no ja občas tie "maniere" mávam, ale pozorujem to na sebe a snažím sa to obmedziť.... 😉

jonatanka
11. apr 2009

ved aj on sa snazi,len niekedy sa pozabudne 😉

llaayllaa
autor
11. apr 2009

danka-ja tiež zúrim,ale čo s tým,ked si ani jeden nepomožeme ☹ momentálne sme prišli na sviatky k našim,tak aspon nie som taká sama 🙂 a trošku si oddychnem,ale už sa neviem dočkat,zajtrajška,ked tu bude s nami aj manžel 😀
jonatanka-manžel tiež sem tam prejavuje tie tzv."policajné maniere",ale len niekedy naštastie,len ked sa pozabudne,tomu sa asi nevyhneme 🙂

danka.k
11. apr 2009

no ja som na mojom zatial ziadne maniere nezbadala... mozno casom sa to na nom este prejavi 😀 😀

gabika53
11. apr 2009

no ahojky babenky, dnes som sama, drahý akurát odišiel na nočnú, príde ráno 😠 ledva som dokončila upratovanie, ja už fakt dakedy zúrim, snažím sa aby bolo všetko na 100% a zasa je tu neporiadok..malí sú pri mne, ešte sa nechystajú na spánok a jedujú ma lebo si robia zle.detta, som rada, že tu mám podobnú žienku s 3 deťmi 😉 babenky, sme tu spriaznené duše, som rada, že ste tu, ja sa fakt dakedy cítim moc sama, s deťmi sa nedá pokecať 🙂 a tie policajné maniere dobre poznám, dakedý mám pocit, že rozmýšľa až príliš policajne 😀 a dakedy jeho otázky..ako na výsluchu..nemyslí to zle, ale mne to dakedy moc vadí a dakedy je to až smiešne..a najradčej mám, keď všade vidí potencionálnych zlodejov... 😀 😀 jonatanka, ja tú jeho prácu tiež nenávidím, ale čo už narobíme, aj keď zvyknúť sa mi nedá...mám moc práce s deťmi, najstarší je už školák, tak je toho moc moc...no a čo ma najviac vie vytočiť, keď mu zavolajú, že mu zadržali dajakú osobu a on uteká do práce...no nestáva sa to chvalabohu často, ale to je otras ☹ no a milujem podobné akcie, ako keď bol ten vykričaný futbal a policajti tam museli nabehnúť... 😠 a môj samozrejme tiež..a teraz boli voĺby, aj tam bol, no všade..to zasa robil nadčas..je veľmi dobrý tatino, ale je ozaj málo doma, škoda..tak pekný večer vám všetkým maminkám prajem 😉

jonatanka
11. apr 2009

ahoj gaika, moj tiez prave odisiel na nocnu tak este ze mam deti, aspon nie som sama

jonatanka
11. apr 2009

hej hej futbal, volby zavedenie eura vzdy bol v praci, ale je super ze niekedy ma aj 3 dni volna, to potom neviem co od nudy robit

gabika53
11. apr 2009

ahojky, ešteže sú deti s nami, však? tie si už akosi zvykli, teda najmenšia ešte nerozpráva, ale chalani už akosi privykli..

jonatanka
11. apr 2009

deti su z neho cele paf vidia ho malo ale pocuvnu ho na slovo, to ja mozem o tom iba snivat 😀

danka.k
11. apr 2009

aj moj je dnes v nocnej a zajtra nam pride po troch dnoch domov 😉 este stastie ze byvame v DK a robi v BA.. nemozu mu len tak zavolat aby prisiel

jonatanka
11. apr 2009

fu no to je riadna dialka, ja by som to asi nevydrzala, som nestastna ked ma 2 dni v kuse sluzby ale takto daleko dochadzat,no neviem 😒

danka.k
11. apr 2009

no niekedy uz mam aj ja pocit ze to nevydrzim... ale teraz sa to uz da ked je vonku pekne.. ten cas ide rychlo.. ale cez zimu je to horor

jonatanka
11. apr 2009

verim ti, ale mna zamestnaju deti na plno, takze niekedy si ani neuvedomim a cely den utecie ako voda, vdaka za deti 😉

gabika53
11. apr 2009

danka tak to je aspoň plus 🙂 jonatanka, presne ako u nás, decká počúvajú jeho na slovo a mňa môže pretrhnúť dakedy...ozaj, telefonujete si, keď je manžel v práci? môjmu ja nevolám, iba keď sa dačo vážne stane, alebo napíšem sms, keď je mi smutno...volanie ,,len tak,, mu vadí a nie vždy má čas..

jonatanka
11. apr 2009

nevolame si to by muselo byt nieco extra vazne, nikdy nema cas, vypocuva zaistuje miesto atd., ved to poznas, skor zavola on, ked ma chvilku co robime

danka.k
11. apr 2009

ja volam mojmu do roboty kazde rano ked sa zobudime lebo maly to da rozkazom... no a samozrejme kazdy vecer.. ale ked ma dennu tak ho moc nezabavame telefonatmi, len ked je nieco vazne

jonatanka
11. apr 2009

no danka vy ano ocko je daleko tak si maly s nim aspon cez telefon pokeca

gabika53
11. apr 2009

idem krpcov uložiť, potom sem behnem 😉 zatiaľ papenky

danka.k
11. apr 2009

jonatanka teraz uz ani moc nie... dakedy mu vykecaval.. len pozrie ci mu fakt volam a da mne telefon k uchu... maly vola len s mojou sestrou 😀 😀

jonatanka
11. apr 2009

mne droci akurat zaspavaju s flaskou mlieka 😉

jonatanka
11. apr 2009

moji tak radi telefonuju s mojou mamou, este ze mam volania zadarmo

danka.k
11. apr 2009

moj drobec uz spi od pol siedmej.. dufam ze sa zobudi az rano

jonatanka
11. apr 2009

tak to je fajn ze od pol siedmej, my sme sa prestahovali a deti tu maju same luky ihriska a kopec miesta na hranie tak sme spanok presunuli na pol osmu, ale v noci sa vzdy aspon raz zoudia, chvalabohu staci iba cajik

danka.k
11. apr 2009

moj je cely den na dvore a beha ale pride siesta hodina on zacne byt zly tak musi do vane a o pol siedmej spat.. takze spanok posunut nemozme. chcela som ale on nie