Manžel policajt

llaayllaa
2. apr 2009

ja len dúfam,že sa tu pozbierame viaceré manželky,priatelky a atd. policajtov 🙂 moj manžel je totiž to maximum času v práci a sem tam padne dobre,ak sa tu trošku vykecáme 😀 čo vy nato?

gabika53
16. máj 2009

no ahojky moje zlaté 😉 ja sa moc ospravedlňujem, ja mám to moc perné, najstarší má v škole záverečné písomky, prostredný má furt problém s kakaním a malinká je akási plačlivá, idú jej očné zúbky..ešte do toho má muž moc roboty, zajtra ide do Trnavy na futbal-zasa príjemná akcia, má byť pekne a my budeme sami kvôli fanúšikom☹(, cez týždeň sme mali samé kontroly s deťmi, okrem toho mama bola na dovolenke a museli sme pomáhať okolo záhrady, polievať...a večer padám unavená do postele..vy máte čo nové? my okrem toho, že chlapcom pozisťovali alergie ani nič ....ide vám niektorý váš zajtra do TT?

danka.k
17. máj 2009

no ked je vonku krasne tak nema nikto cas tu ani pisat.. 😉 ale nevadi popiseme cez zimu.... gabika moj v trnave nebol, ale zato bol v piatok po dennej hned na akcii v malackach... ☹

gabika53
19. máj 2009

Dani máš pravdu, my sme furt dakde, keď je takto superne vonku a 29-teho by konečne mali u nás otvoriť kupko tak asi tam bude občas chodiť s krpacami, kým nie sú prázdniny, lebo potom tam je hlava na hlave a nedá sa zaplávať a čo je horšie, dieťa ani nevidíte, lebo detí je tam ako maku🙂 ja veľmi rada popíšem, ale teraz je to ozaj moc-s deťmi, záhrada, ...tak moc vás pozdravujem a teším sa na kadý príspevok, čo porábate, čo máte nové...papenky 😉

danka.k
21. máj 2009

gabika no ako vam fajne s tym kupkom.. my sa tiez chystame niekedy do tatralandie, teraz je tam nejaka regionalna zlava, len sa musime este vsetci dohodnut a ist.. ale najlepsie cez tyzden lebo cez vikend je tam strasne vela ludi

gabika53
22. máj 2009

ahojky danka, no vy to máte veru blízko /tatralandiu/ ja som tam ešte veru nebola, od nás/mama, sestra s rod, kamošky.../všetci boli a vravia že je to superné🙂 ja som bola v Senci, Veľkom Mederi, Podhájskej...ale ten Poprad jednoznačne vedie, teda u mňa...ja milujem vodu, slnko..teraz mi najstarší chodí na kurz plávania, pokračuje z min.roka, tak sme každý večer v kúpeĺoch a závidím hosťom tie perfišné procedúry 😠 ale to sú nenormálne peniaze...u nás sa tuším akurát chystá búrka, sedím na posteli, lebo pri mne krpci spia..tak želám krásny víkendík s rodinkami 😉 pa

danka.k
22. máj 2009

gabika a ty si odkial??? my sme si boli dnes vecer trosku zaplavat v bazene, maly zaspal hned ako vypil mliecko, ja tusim tiez nieco zjem a som off... myslim ze nevladzem volat ani muzovi do roboty 😀

detta
23. máj 2009

ahojte, dobre davno som tu nebola, ale nestiham........mam toho naozaj vela 😝 .........gabi aj moj najstarsi chodil na plavanie min. rok no tento rok som ho tam nezapisala, lebo by som nestihala......tehotenstvo potom babo......ale od septembra pojdu obaja chalani.......najstarsi nastupuje do skoly, dost sa toho bojim 😕 my ideme na dovolenku do Nizkych Tatier - Krpacovo...............chodievam tam od detstva a aj detom sa tam velmi paci.......budeme tam na chate......Emka bude mat vtedy 7 mesiacov, tak uvidime ako to vsetko dopadne......chcem sa opytat, mame ten ten turisticky nosic na chrbat, kolko v nom moze byt mala, ked bude mat 7 mesiacov? chalani mali okolo roka ked sme ho pouzivali, tak neviem.........manzel spi po nocnej, tak musim "hlucnu bandu" zabavit, aby sa aspon trosku vyspal.......zatial sa majte krasne 😉

danka.k
24. máj 2009

detta myslim ze mala tam moze byt pokial ju to nebude nudit... my sme malemu ten nosic kupili, ale bol v nom len raz, lebo pisali ze je do 12 kg a on mal vtedy asi 8 a mal strasne otlacene nozicky.. asi mu ani krv tam neprudila...

miriamkac
25. máj 2009

Ahojte
Vidim, ze preberate temu "kupalisko"....my sa tiez chystame nieco obehnut....tak dajte tipy .... 😀 boli sme len vo Velkom Mederi.....

danka.k
17. sep 2009

ahojte mamicky... tak ako sme sa mali cez leto?? 😉