Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mariann2
16. sep 2012
baby, veď treba zneutralizovať to sladké nejakým párkom, nie? 😃
dajna11
16. sep 2012
@mariann2 pripletiem sa vám do debaty,nevim o čom bola ale teda práve som jeden zjedla a s kremžskou horčicou,mnamky 😃
dadka212
16. sep 2012
@pipka a kedy je odchod a odkial 😃
pristela
16. sep 2012
@njonja ooooo, uuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeee x-) aaach taketo torticky by som mohla dostavat furt a stale 😃 😃 a ruze , genialne x-) x-)

Holky ja este absolut neviem co beriem zp sebpu a ani na to nemyslim, to az pak na rychlo pohadzem, sa spolieham , ze ak ja nebudem mat pozicaju :-N a ked nepozicaju , nebudem musieť robiť 😃 😃 😃

Akurát =-) =-) =-) =-) chcel by so mnou ist maly =-) 6rokov =-) tak sa chcem spytat, ze keby fakt na mna tlačí 😃 že chce , či ho tam mozem vziať ?
dajna11
16. sep 2012
@njonja waaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
natalii6
16. sep 2012
Ahojte potrebujem poradit idem robit malemu k jeho 1 rocku tortu( hadam sa podari) a potrebovala by som poradit kde v BA zozeniem nejake figurky alebo je dostat kupit v obchode nejaku hmotu z ktorej to vyrobim? a ak je to dostatkupit tak to maju aj v nejakych farbach alebo sa da kupit farba a tak to zafarbit? dakujem za radu
dadka212
16. sep 2012
@natalii6 figúrky dajú sa zohnať, len väčšinou vyzerajú otrasne a sú drahé jak šlak, hmota sa dá v BA kúpiť pri zimáku v tortomanii najlepšia je smartflex na poťah aj na modelovanie, farby si kúpiš gelove najlepšie tiež tam
pipka
16. sep 2012
@dadka212 no ideme piati...teda 5 osob...tak podla toho ake mate rite 😃 😃 😃 bo ja soferujem, ja sedim sama 😃

ale tak popod nohy toho naukladame a kufor je dost velkyyyyyy 😉 mame xsaru picasso, tak ak vies ake je to afto, tak podla toho sa zbal...ja berem jeden kufor s pomockami a jednu minitasku so svojimi osobnymi vecami 😉
vlada111
16. sep 2012
@dm1 no možno narýchlo, ale veľmi pekná, jednoduchá. Fakt je perfektná 😉
wera.g
16. sep 2012
@njonja tak toto je tak prenááádherná dokonalá torta torta! že kritika?? a aká, veď je úplne dokonalá, a ružičky? prvé? ja by som také nedokázala ani keby som ich narobila 10000 😉
dm1
16. sep 2012
@vlada111 dakujem x-)
dm1
16. sep 2012
@pristela no len ci sa tam nebude nudit :-p
dadka212
16. sep 2012
@pristela mne je jedno či tam budú deti, takže za mňa ho kludne zober 🙂.... ja moje neberem chcem mať aspoň chvílu svätý pokoj 😃
dadka212
16. sep 2012
@pipka tak ja mám statnú riť 😃 ale tak budem sa snažiť to minimalizovať 🙂 riť už nestihnem, ale pomôcky ano 😃
vlada111
16. sep 2012
@vecernicci jej ešte mi napadlo. Tie ružové kostice by si mi nemohla kúpiť u číňana spolu s tou silikónovou formou keď tam budeš? a toto nemal - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=57513111&tab=9
No ja dúfam, že do stretka neporodím, aby som si preto prišla 😃
vlada111
16. sep 2012
@jakelina ak to nebude u číňana u @vecernicci, ja by som poprosila toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=57513111&tab=9
vlada111
16. sep 2012
@aduskatt veď to na malom kúsku vyskúšaj 😉
eliska22
16. sep 2012
@pipka a šak sa potlačíme 🙂
jper
16. sep 2012
@njonja První růže, já zírám dyť jsou tak perfektní.

Tak tady vám hodím foto - půlroku peču a jestli poznáte pro koho to bylo (ten v kuchařském je bratr 😃) Bobky jsem měla hrozné, ale nakonec ohlasy dobré, ale mám se hodně co učit.
njonja
16. sep 2012
Jaj, strasne moc dakujem za pochvalu🙂)) vsetkym🙂 !!!!!! bola to zatial moja najoblubenejsia torta🙂
Dobre to robi, az sa mi slzy tlacia🙂 Snad tie ruzicky budu nabuduce trosku lepsie...
daducha
16. sep 2012
@njonja boze môj nááááádhernááááá,ja ze zase Peroli inspiracie dava x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) .Na chvilu som prestala dychat,je krasna 😉
njonja
16. sep 2012
@jakelina tie kosicky na muffiny su z krajkovanych podloziek pod torty 😉 😉 😉
vlada111
16. sep 2012
@njonja kráááása
aduskatt
16. sep 2012
@vlada111 no ved ale ked uz maju skusenosti, tak aspon nazory inych vypocujem🙂
jper
16. sep 2012
@njonja až udělám takový krásný dort jako ty, tak budu lítat stometrů nad zemí 😃 Já myslela, že někdo vkládá inspiraci z netu
vlada111
16. sep 2012
@aduskatt prinesiem ti tie vykrajovačky?
daducha
16. sep 2012
@dm1 som sa zamilovala, rozkosna je x-) x-) x-)
jper
16. sep 2012
A ještě dortík pro maminku k dnešnímu svátku rychlá akce - jedna kytka je živá. Jsem nestíhala - tu jednu co jsem udělala, tak byla malá - bylo to takové prázdné. Náplň zase bavaroise s malinami.
njonja
16. sep 2012
@jper moja🙂 Dakujem🙂 Ale neprehanaj🙂 Ja peciem len jeden rok presne (takto v septembri som zacala🙂 este je co dohanat a co sa ucit ! Mne tuto kocky na konikovi veeelmi pomahaju.. 😃 😃
daducha
16. sep 2012
@pristela tak to by som chcela vediet,kde mas hranice 😃 😃 😃 😃,si tusim bez hraníc .Je dokonala,skvela x-) x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli