Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
6. júl 2013

@anibas je krásna
@vecernicci parádne výtvory

lussy23
6. júl 2013

@katie555 krásne

pipka
6. júl 2013

@mummy01 na dlhych dieloch su cukrarske pomock alebo na Palkovicovej je Tortomania ..alebo potom e-shopy...tych je kopa, staci googlit 😉

lussy23
6. júl 2013

@dm1 krásnučká tortička
@denisak77 krásne tortičky. Na tej poslednej s ami páčia tie chrobáky, sú parádne urobené. K tej poslednej... žasnem nad tým, čo všetko sú ľudia schopní si objednať...rovnako ako aj prsia,zadok a pohlavné orgány. Ja by som také ani nebrala...
@kacenika krásne tortičky
@vendullka joj nádherné
@ajka82 krásnučké tortičky
@vera_vila krásnučké
@martina7905 krásna @viera6 krásna ľúbi sa mi ten Sid

1katuska73
6. júl 2013

dnesna.

lussy23
6. júl 2013

@lifinka joj to je krásna modrá! a celá tortička je krásna
@levandulka3 krásne tortičky. Tie dinosauri sú úžasne vymodelovaní waw!

lussy23
6. júl 2013

@jakelina nádherné torty
@janula.h krásnučké tortičky
@timonko krásne tortičky
@pristela nádherné
@artepf krásne dielka
@ajka82 krásne tortičky... fuha no nezavidim. WI som používala tiež, keď som začínala a natrápila som sa dosť. .. Našťastie som potom prešla na smartflex... Inak s WI sme pracovali v škole a doteraz tma sním pracujú... vôbec to tým dievčatám nezavidím.
@vecernicci krásne tortičky @1katuska73 krásna

marci2305
6. júl 2013

@anibas Nadherna torticka😉

lokalistin
6. júl 2013

tak baby ja som sa rozhodla si urobit sama nejaku peknu svadobnu podla mojho gusta a obalila som dneska polystyren a este pre svagrinu som modelovala na krstinovu

ady033
6. júl 2013

ahojte tak aj ja sem pridám nejakú tú fotočku 🙂

ady033
6. júl 2013

a tohtotýždňová 😉

mummy01
6. júl 2013

@pipka ved som vygooglila ale teda netusim kde maju aj dobre ceny lebo na jednej mali formicky s pruzinou za 11,6 a ja som tie iste minule kupila za 3e....tak preto som sa pytala na osvedceny obchod

pipka
6. júl 2013

@mummy01 tak najosvedcenejsie na obycajne vykrajovacky s pruzinou su rozne cinske obchodiky 😉 tam kupis uz veeela veci a teda za desatinove ceny ako v klasika cukrarskych 😉
ale samozrejme uz prasky, hmoty a podobne..to uz len v cukrarskych 😉

sisix
6. júl 2013

@lokalistin miluju kombinace ruzova a hneda

lokalistin
6. júl 2013

@sisix aj mne sa ta kombinacia paci

mamina1978
6. júl 2013

@lokalistin Zanet ,ty si bombovaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 A kedy mas svadbuuuuu, bo hmota ma cca len 6 mesiacov zaruku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀
Ale teraz vazne .....
Ta svadobna je fakt, uzasnaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 mas super vkus.
Ked ju uvidia u teba v albume, tak mozno zacnu konecne objednavat u teba taketo skvosty.
Vazne sa ti moc podarila. 😵 😵

mamina1978
6. júl 2013

@lokalistin tak predsa mu ides robit tu krstinovu tortu , co si mi spominala 😕

vendullka
6. júl 2013

@lussy23 Děkuji moc🙂

lokalistin
6. júl 2013

@mamina1978 nie vyzera to tak,ze nebude,ze asi budu hostinu robit az na prve narodeniny,toto som robila pre svagrinu bude krstna,ale ani ja ani sestra sme neni doma tak objednala bielou potiahnutu tortu a sama si to nauklada na nu

lokalistin
6. júl 2013

@mamina1978 ved prave preto som si ju urobila-do albumu,aby videli,ze sa to da aj inak ☹

lokalistin
6. júl 2013

@mamina1978 a inac dakujem

mamina1978
6. júl 2013

@lokalistin Ja na tu moju zajtrajsiu cokoladovu nemam este ani jednu ozdobu a ani nemam potuchy co na vrch ,ale take nieco , aby mi to do rana vyschlo 😅 😅 😅 a este ani naplnena nie je 🙄 ,iba korpus je vychladeni. 😅
Tak som zvedava ako ju dokoncim.... 😝 😝 😝

mamina1978
6. júl 2013

@lokalistin nemas za co, fakt je taka jemnucka, nezna, romantikos........ take ja rada 😵 😵 😵

lokalistin
6. júl 2013

@mamina1978 no ja som v podstate chcela skusat cokoladove trubicky robit,ale nechcelo sa mi 😖

monikad1
6. júl 2013

trošku to tu vytapetujem a takto vypadá moja chladiaca vytrína 🙂

chirabell
6. júl 2013

Ahojte zienky...ja torticky nepeciem teda obycajnu zvladnem ale take krasy ako vy nie...preto potrebujem vasu pomoc...hladam sikovnu zienku ktora by mala cas a chut spravit detsku tortu na narodeniny (oslava bude 27.7.) a je z humenneho alebo okolia...blizsie info o nasej predstave rada poskytnem cez IP aby som vam to tu nezahltila... 🙂 najde sa tu taka?

ajka82
6. júl 2013

@lussy23 no ja bych rada pouzila smartflex, len bohuzial obsahuje psenicny skrob, co celiatici nemozu, takze preto 😉 tak ale tatinovi deticiek sa pacili, tak hadam budu spokojni celkovo 🙂

mamina1978
6. júl 2013

@lokalistin toto bol lepsi napad urobit si nieco reprezentacneho 😵 a s cokoladkou sa mozes pohrat i neskor 😀

ajka82
6. júl 2013

@monikad1 aj ja uz chcem dalsiu chladnickuuu 😵 mm slubil ale pojde to cez znameho firmu a ten je teraz v chorvatsku na jachte, tak cakam a cakam 😝 ale uz mi doma aj padlo, ze jedine co ma brzdi v robeni torticiek je menej chladiaceho prietoru, ze nevie ci si to nerozmysli 😅

tinamk
6. júl 2013

ahojte dievcata pridavam moje vikendovky.. u traktorika som sa s dovolenim inspirovala opat u zanetky @pristela a cokomora robila som to z milky a nedarilo sa🙂) ale ta bola pre nas doma tak to bolo odpustene..