Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuul
27. jún 2014

@pipka jani nebola si dnes rano s detmi u dr nahodou?

denisak77
27. jún 2014

Už mám hotovo,lebo dnes veľa akcií zajtra zasa,tak som sa ponáhľala všetko ešte dnes dokončiť.Chalanom sme sľúbili za samé jednotky oslavu v reštike,to ideme o chviľku,potom máme disco na dedine koncoročné školské,zajtra veľká párty u kamarátky,tak máme čo robiť aby sme to pozvládali.Dievčatá moje zlaté,nemáte vyhliadnutú poriadnu zlatú farbu?Poskúšala som všetko možné striekala som zlatú ,potom práškovala,potom zmiešanú s alkoholom prachovú ,ale stále to nie je ono.Na fotke 3 poschodka mala byť zlaté doplnky ,ešte z blízka ako tak zlaté ,na fotke absolutne.,skôr hnedé ako zlaté a na bielom podklade som tiež skúšala ,ale to ešte väčšia hrôza.Na amerických tortách majú krásne zlatú farbu ,ale ja o takej u nás neviem.

pipka
27. jún 2014

@zuul anoo, v Petrzke, precooo? videla si ma? 😕 😅 😀 do mna treba drgnut, bo ja ked mam deti, tak ohucana, slepa, hlucha 😝 😅
boli sme na krvi s malym, na kontrolnych odberoch 😉

pipka
27. jún 2014

@ajka82 uz mam napecene, naplnene, idem potahovat moja 😉 ale dakujeem 😉
praveze u nas v bille som hladala, ale maju len mlieko a 12% smotanu a maslo ...nic ine Lakt free som nenasla 😖

pipka
27. jún 2014

@akapulko jezkovska = dokonalaaaaaaaaaaaa 😎 😎 😎

pipka
27. jún 2014

@sikag paraaaadna 😉 😵 😵

ajka82
27. jún 2014

@pipka to je tusim rajo co si vymenovala, ze? potom znacka MinusL...ja som zatial v kazdej bille natrafila na tu slahacku

pipka
27. jún 2014

@ajka82 Minus L som kupila aj ja..ale v bio shope v karlovke 😉

elamaslakova
27. jún 2014

@akapulko prekrásna tortička

elamaslakova
27. jún 2014

@denisak77 Nádherné tortičky

lokalistin
27. jún 2014

@akapulko
@sikag wow
@akzuzs
baby krasne tortule

jakelina
27. jún 2014

@sticker ano, práškovou barvou v alkoholu. Vytiskla jsem, vystřihla a obrys pak přenesla a vymalovala štětcem.

jakelina
27. jún 2014

@akapulko ten je úžasný 😉

mishulle
27. jún 2014

dnešní dort s Fréziemi, a růží, kdyby se to nedalo poznat :D

pppeeetttaaa
27. jún 2014

ahojte babule, ja mam normalne tento vikend volnooooo :D nechapem ako, ale tesim sa... aj ked zajtra ma caka 20kg uhariek zavarit, ale prijemna zmena hehe.. mala som len 2 torticky, aj to jednu cez tyzden, a druhu som dnes urobila..ja normalne po dlhej dobe budem vecer lehnit pred telkou :D tesiiim

pipka
27. jún 2014

ja zatial narychlo pridam prvu a makam pokracovat 😝 😎
a tymto vrele dakujem svojej manzelke za fotopostup 😉 kde jaaa by som bez teba bola, laska moja 😀 😀 😎

nika1985
27. jún 2014

baby da sa varit parizska aj s rastlinnej slahacky zmeni to moc chut?

jakelina
27. jún 2014

@pipka zlatý ho máš

pipka
27. jún 2014

@jakelina dakujem Majka 😉 tak na Pristelku sa nechytam 😅 ale hadam oslavenca potesí 😉 maminka, ked to bola vziat bola nadsena, tak snaaad spravi radost 😉

mrka2
27. jún 2014

@akapulko jejo, zlatunkaa 🙂 deti mali isto radost.

aj ja som dnes odovzdala do skolky tortu, deti boli uzasne, zaspievali mi pesnicku, no krasa 🙂

akapulko
27. jún 2014

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakovala 😉 😉 😉 😉 😉 vsetkym deti mali radost zozala uspech takze som spokojna 😀 😀 😀 😀 😀

daja55
27. jún 2014

Kočky normálne nestíham ani "žiť", od piatku do dnes 7 kusov a všetko nad 5 kg, popritom ešte aj oslava - krst CD ĽHSB , kde hrá aj môj manžel, na fotke ten vpravo .Torta som robila ako dar na recepciu. A koniec školského roka s odretými ušami, len-len , že som stihla všetko vypísať a poodovzdávať.... hurááááááááá konečne prázdniny 🙂

jakelina
27. jún 2014

@mrka2 ten je roztomílý, krása

mishulle
27. jún 2014

@denisak77 prosím, co je tohle za písmo?

mirka100911
27. jún 2014

Prosim vas, aky krem by ste pouzili na tuto tortu na vrch? A hlavne aby sa na Julovej svadbe neroztiekol... 🙂 Mali by byt dve poschodia. A este ake priemery na ne, aby vysla pre cca 100 ludi... 😀

zuul
27. jún 2014

@pipka vy ste vysli a my sme tam s naty cakali v cakarni. kukam na teba, maly ukazoval vsetkym, ze mu pichali. kukam na teba ako odchadzas a potom si vravim, ze to si bola ty!
tak sa drzte, nech ste fit. nas toto leto cakaju nosne mandle u oboch. 😖

jakelina
27. jún 2014

Ještě můj poslední takový jednoduchý.

jakelina
27. jún 2014

@zuul já jsem byla minulý týden s malým trhat mandle. 😢 Zvládnul to v pohodě

elamaslakova
27. jún 2014

@pipka Nádherná tortička
@pppeeetttaaa krásne tortičky , autíčko super
@mrka2 Milučká tortička
@daja55 Všetky tortičky prekrásne

jakelina
27. jún 2014

@mirka100911 to bych dělat nechtěla, to se někde nechtěně dotkneš při převozu a máš to hrozně vidět. 😒