Martinka z Turca

pingu717
17. apr 2013

http://tivi.azet.sk/video/1736182/bizarna-svadb...

kočky už ste videli to video?? ja to naozaj zážitok a mne to tak vylepšilo den,,,

jarkapa
17. apr 2013

Je to hamba, že sa noviny a denná tlač venujú takej spodine akou ona je! Ja som si to tiež pozrela, pobavilo ma to, ale nedali by sa tiež peniaze využiť aj rozumnejšie? Veď nič iného ani v tej telke nebeží, len samé: Mama, ožeň ma, Farmár hľadá ženu...poďme sa zabávať na trápnosti ľudí. Fakt sa na tomto Slovensku nedeje nič zaujímavejšieho a zmysluplnejšieho ako je nejaká ochechula a s jej vydarenou famíliou?Celé zle! 😝

cerez
17. apr 2013

Lenže ľudí v súčasnosti nezaujíma nič zmysluplné. Dnes sa zabávajú na jednoduchých ľuďoch. Tí sú radi, že je okolo nich rozruch a majú pocit, že sú celebrity a médiá majú z nich profit. Video som ešte nevidela, ale hlavná fotka v denníku ma rozosmiala. Tak si viem živo predstaviť video.

sissy27
17. apr 2013

@pingu717 akože ozaj sa bojím už aj chladničku otvoriť, že na mňa odtiaľ vyskočí táto obluda 😠
toto nie je ani na zasmiatie, to je skôr do plaču, že takejto žumpe sa venuje toľko pozornosti v médiách... pýtam sa - kde ja zase sociálka??? čo asi vyrastie pri nej z jej detí?? ďalší takýto odpad???

pingu717
autor
17. apr 2013

dievčatá máte pravdu ale pokial sa slovenský národ bude bavit na niečom takomto ako je Martinka a Bučkovci, a bla bla bla,,,stále sa to bude riešit a naozaj tá TV len profituje z debility tích ludí..

cerez
17. apr 2013

Tak video som si pozrela, no des! Ten sa musel ožrať ešte pred obradom, aby nevidel s triezvym rozumom koho si to vlastne berie. Neviem koho viac ľutovať. Martinka, želám ti veľa krásnych dní, nech sú všetky dni krásne ako tvoj svadobný deň a tebe milý holúbok radšej nikdy nevytriezvi, lebo zažiješ 100% šok!!!! 😀 😀 😀
@pingu717

bubelko
17. apr 2013

ak sa na tomto bavi slovensky lud, tak dovi-dopo. ved to je hroza. nie je to ani vtipne. je to naozaj na zaplakanie. ☹

malinkaaninka
17. apr 2013

ludia sa bavia na hlupostiach a pritom tu máme osobnosti o ktorých nikto nič nevie a pozornosť by si zaslúžili.

actimela
18. apr 2013

Boooze ☹ to je fakt na zaplakanie.Martinka si mohla aspon prefarbit vlasy a urcite nejaky lepsi uces-a tie oci 😕 --potom by to ale nebola ONA 😀
Slovensko sa vie zviditelnit!!!