Mastná dehydrovaná pleť

honey666
5. máj 2020

Baby co pouzivate na mastnu plet? Skoro rano vstavam cize o 6 rano ja som uz namalovana mam makeup a v praci uz o 9 som mastna ako maslo 😕 ale pritom mam supinky niekde a citim akokeby mam suchu taku napnutu ale je mastnaaa tak nechapem 😖 poradte mi. Pouzivam biodermu ruzovy obal gelik, a Zacala som aj pouzivat revolution ten nyacinamid a zinok ci ako sa to vola . Tak uvidime ze co ,

jaass
5. máj 2020

@honey666 mala som ten istý problém ako ty. Veľmi dlho som hľadala vhodný makeup a nakoniec som vyskúšala Lancôme Teint Idole Ultra Wear a je super. Je pravda, že je veľmi drahý ale radšej si priplatiť ako keby som mala mastnú pleť a ako si aj ty spomenula aj supinky. Vyskúšaj 🙂

sunny8
5. máj 2020

Pitný režim !
Ja makeup nepoužívam lebo proste ani jeden mi nesedí 🙂 dávam si sébium od biodermy a na to detský sulfotionovy zasyp namiesto pudra na tvár 🙂 jediné čo mi pomohlo nelesknut sa a nebyť premastená

silviakup
6. máj 2020

Odporucam prejst na prirodnu kozmetiku, mala som aj v 30 problem s mastnou pletou a s akne, teraz sa uz vynimone nieco objavi, pouzivam rozne sera, masky. S dekorativnou kozmetikou je to uz trosku tazsi najst dobru prirodnu. Pozri znacky Annemarie Borling, Havlikov. Aj mastnu plet treba kremovat, kremom na to urcenym

miriam_s
4. nov 2020

Dobrou skin care vieš eliminovať mastnenie pleti a to vyrieši aj pnutie pleti. Skús sérum s Niacinamidom, Vitamínom C, kyselina hyalurónová... (Pozri si v DM séra od catrice, cenovo dostupné a sú kvalitné ) Makeup to nevyrieši , to je už čerešnička na torte... Ak máš mastnú pleť tak nie hydratačný make up ale to je až záverečný krok