• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte niekto skúsenosti s parným čističom?

27. októbra 2016 
@anjelikdianka cize myslis ze aj sedacku nim mozem vycistit?
25. nov 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mita9 Ja čisťím aj sedačku,predtím dobre po vysavať a potom možeš čisťit. :wink:
26. nov 2013 o 09:39  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (11. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, máte niekto skúsenosť s parným čističom Black and Decker FSM 1630? V kúpeľni máme dlažbu s bielou špárovačkou, ktorá pomaly žlkne. Je dobrý aj na čistenie špár?
29. dec 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto skúsenosť s párnym mopom 5v1 ?
10. jan 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelikdianka ahoj, prosim ta, ako sa tym karcherom cisti koberec? povysavam a len tou parou prechadzam? dotykam sa normalne koberca? bez nejakeho cistiaceho prostriedku? potom aj nejak "susim"? asi tak nejak to aj s gaucom funguje? a akym nadstavcom? dakujem krasne, ja ho mam len 1 den, tak este neviem co a ako :slight_smile:
28. júl 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si nemôžem vynachváliť parné čistenie od tejto firmy: http://hdclean.sk/
Je to skvelé, dá sa s ním vyčistiť úplne všetko (až na drevené podlahy a kožu)
14. sep 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelikdianka ahoj. prosim ta v zakladnej vybave co su nastavce tak su na co vsetko dobre? co sa s nkmi da robit ? to som sa nikde nedocitala a chcem vediet ci mam hned doobjednavat k tomu nieco alebo netreba. dufam ze mi este odpovies. dakujem
18. dec 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosím vás môžu sa s karchrom sc 1020 umývať laminátové plávajúce podlahy na click? Nevydúva to podlahu,pri častom čistení? Ďakujem.
14. máj 2016 o 13:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelikdianka prosím Vás aký je ten karcher? Dá sa použiť aj na koberce? Ja sa neviem rozhodnut ci je lepšie investovať a kúpIT už nejaký poriadny napr. Karcher alebo také co stoja okolo 50e úplne stačia. Ja by som chcela tak do 100e-120e nevie mi niekto poradiť? A taky co je dobrý aj na koberce aj na parkety. Ja sa v tých značkách vôbec nevyznám. Ďakujem veľmi pekne
27. okt 2016 o 06:40  •  čaká bábätko, termín má v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok