Máte niekto zvyšky na zateplenie pod strechu?

larovnik
23. feb 2020

Ahojte mam takú otázku viem že to tu nepatrí ale skúsim nepoznáte niekoho komu ostali alebo pracuje na stavbe a ma zvyšky na zateplenie pod strechu.. Po prípade nejaké hranoly na altánok.. veľmi by nám to pomohlo ak by sa niekto taky našiel.. Bola by som vďačná.. Veľmi to pomôže.. Ideálne by bolo z Košíc alebo okolie

fokuska
23. feb 2020

@larovnik Ano, nepatri to tu.
A v skupine ti uz poradili, ze pohladaj kde zatepluju panelaky a popros robotnikov ci ti mozu odkozit zbytky.
Hranoly na altanok ak to nie su odpilene male kusky ti asi tazko niekto len tak da.
A z malych odrezkov altanok asi nepostavis.

maca1984
23. feb 2020

Uz vidim ako ti dakto da hranoly na altanok..vies kolko stoja take normalne kusy na to vhodne? 🙈

larovnik
autor
23. feb 2020

@maca1984 bože však ja to nechcem zadarmo 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

saskia_98
23. feb 2020

@larovnik viac smajlov neslo dat ? 🤦🏻 Co ti brani v tom ist normalne do obchodu a kupit si ked to zadarmo nechces ? 🤷🏻 hranoly su sakra drahe a ti, co robia strechy, maju minimum odrezkov, vsetko su vacsinou len par cm aby mali co najmenej odpadu.

maca1984
23. feb 2020

Ked to nechces zadarmo tak tu asi nenajdes chlapa co opracovane hranoly,na tvoju pozadovanu hrubku a vysku vyrobi.Staci pohladat v tvojom okoli,a urcite dakoho kto vyraba ti preda,najdes

moonlight1210
23. feb 2020

@larovnik nechces to zadarmo, ale isto nie ani za plnu cenu.
tak zajdi normalne k stolarom, co robia aj s masivom a dohodni sa priamo u nich. Urcite maju zvysky. Urcite maju kazove kusy (nerovnomerna hrubka, poskodil sa pri vyrobe,...).
Mozes sa priamo u nich dohodnut na cene.
Ak ti to nemaju vyrabat, ani morit, atd, len predat, ze si zvysok urobis sama, tak mozes mat tie hranoly urcite za nizsiu cenu.

fokuska
23. feb 2020

@larovnik V skupine si sa pytala na darovanie... darovanie je zadarmo, nie?

moonlight1210
23. feb 2020

@fokuska trosku to pripomina ten vtip: “nechcem tu zlavu zadarmo...”.