Máte niektorá Pandora náramok?

linddi
21. okt 2011

Ahojte, máte skúsenosti z takýmto náramkom? Celkom sa mi páčia a chcela by som si nejaký kúpiť, len sa neviem rozhodnúť... Máte tipy na nejakú konkrétnu stránku? A ešte jedna otázočka: Je vhodný aj pre malé deti? Rada by som ho kúpila aj malej. Ďakujem za tipy 😉

linddi
autor
21. okt 2011

Nikto, nič 😒

marianka79
21. okt 2011

@linddi a čo je to zač? 😕

albireo
21. okt 2011

Pandora je danska firma vyrabajuca sperky. Naramky ju jednym z klucovych produktov.Momentalne je vo financnych problemoch,lebo firma rychlo rastla a zdrazovala produkty cim stratili klientelu zpomedzi "obycajnych"zien,ktorym boli povodne urcene. Teraz vraj menia strategiu a idu nazad za povodnymi klientkami.
Napr. maju teraz akciu 3 prstene za cenu2. Nie vsak na svk strankach.

http://www.pandora.net/sk-sk

linddi
autor
23. okt 2011

@marianka79 ahoj, je to vlastne náramok, na ktorý si pridávaš také goráliky podľa životných situácií. Napr. keď bude mať dcéra 18 rokov, dáš jej tam (alebo ona), gorálik s vygravírovanou osemnástkou, alebo pri štátniciach existuje gorálik, alebo gorálik rodiny, matky a dcéry atď.. Je toho veľa. Tu je celkom dobrá stránka, za rozumné ceny tam majú náramky aj gorále. Samozrejme originál pandora je omnoho drahšia. Mne sa páči kožený červený náramok:
www.trendylady.eu
alebo
www.pandoria.sk

lucik194
23. okt 2011

no teda neviem kolko chce do toho investovat, ale mas dve moznosti bud kupis original pandoru alebo neoriginal. AK je to original je zo striebra a potom aj ceny sa tak pohybuju. Napr. v BA v Poluse je obchod kde pandoru predavaju - naramok bez goraliek (original strieborny stoji 59 eur) plus zalezi na tom ake koralky chces, kupis aj za 10eur ale aj za 100,- (stale pisem o originaloch).
pokial nechces original - tak naramok kupis aj s koralkami za 20 eur.
no malej by som ho asi nekupovala, je to dost penazi plus nevies ci ho nestrati a neoriginal - mohla by chytit alergiu .... nakolko to nie je striebro.
takze viac menej rataj (pokial naozaj chces aby naramok ako tak vyzeral - teda original) okolo 150-200eur. je to naozaj pekne ale pokial by si isla do zahranicia - tak ceny tam v obchodoch su nizsie ako u nas cez net (napr. v spanielsku naramok originalny zo striebra stoji 39,-) v lete som ich pozerala...

zuzinda77
17. jún 2012

@linddi
ahojte, ja som tiez pozerala na tie naramky, teraz som objavila uplne super stranku
www.pandorisima.eu
maju tam krasne kusky, aj ine znacky ako je pandora. aj ked si mysli ze za tie ceny co su na trendylady, aj pandoria, to original urcite nebude.
nevadi, vyzeraju krasne a mozes dokupovat koralky ake chces...

zuzinda77
17. jún 2012

tak ma napadlo ze z tej pandory tam náramkov nemaju vela, ale písala som im a vraj budu mať nový tovar...tak sa tesim 😉

zuzinda77
21. jún 2012

mamičky, ktoré nakúpia na www.pandorisima.eu do konca júna, majú 5% zľavu z celého nákupu.
tak nakupujte, oplatí sa 😉

dali4
16. sep 2013

@linddi neviem či ešte stojíš o odpoved, pýtala si sa už velmi dávno ale mala bysom tip na pandorku ak nechceš investovat vela do toho.

malaberuska
5. okt 2013

@dali4 ahoj, daj aj mne tip, akurat obzeram pandoru, dakujemn🙂

global4
8. jan 2014

Ja len k pandora naramku. Ak pandora tak original a nie ziadne nahrady. Radsej postupne investovat do poriadnej veci. Ved to je vlastne naramok zivota. Vzdy ked je nejaka prilezitost tak si kupis k tomu privesok. Svadba, dieta narodeniny vianoce dovolenka a vzdy si kupis nejaku peknu vecicku. Tohorocna vianocna kolekcia bola uplne super. Kupim si jeden a tesim sa ked zase bude prilezitost na kupu dalsieho:D Naozaj radsej si kupuj len obcas ale original:D

convalyarija
22. nov 2014

predam naramok pandora original
poslem foto

convalyarija
22. nov 2014

alebo ponukam vymenu koralek

ayamesenpai
6. dec 2014

Ja Pandoru mám originál a je to skvelý darček a časom si tam môžeš pridávať dokupovať môže ti aj dcéra ( síce neviem koľko má ) ale ty jej tiež. Oni majú aj série napr. prívesok náušnice náhrdelník prsteň.
Ja odporúčam napr. cez SOFIU http://www.sofia.sk/ oni ale iba originál predávajú doručia ti to do 2 pracovných dní + doprava zdarma.

lolalila
19. jan 2015

Ahojte mali by ste niektora zaujem o kupu original koralok predam ich lacnejšie za 10eur jednu, inak stoji jedna 19 eur foto pošlem

laurellay
12. feb 2015

@convalyarija je to ešte aktuálne?

jantleskac
16. aug 2015
Používateľ jantleskac je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jantleskac.

Mojej priateľke sa veľmi páči pandora a tak je každý rok prikúpim aspoň 2 korálky. Vždy nakupujem z Moloko https://www.moloko.sk/e-shop/produkty/pandora

lumarque
9. apr 2016

Ahojte, objednavali ste niekto tieto naramky alebo koralky z aliexpresu? Videla som tam aj naramok, aj udajne strieborne koralky, len som sa zatial akosi neovazila objednat...diki

waitinka7
1. júl 2016

No vraj je to teraz veľmi moderné...

julibuli
8. aug 2016

Mám pandoru, je to vynikajuci typ na darcek, vzdy ked poslucham 😀 alebo mam sviatok dostanem novu goralku 😉 🙂 S pribudajucimi goralkami je naramok extra tazky . Zatial len s jednou goralkou nemam dobru skusenost, k narodeniu syna som dostala cumlik pandora a odpadol mi ten zirkon, dala som to reklamovat, vymenili mi novu goralku a zase mi ide odpadnut 😠 a to nosim ten naramok iba vynimocne, nie denne a davam si na to pozor. takze radim nekupovat!

jana8867
10. aug 2016

@linddi Moja dcéra dostala Pandora náramok už pred rokmi, najskôr sa jej to páčilo, zbierala korálky, ale neskôr ju to omrzelo, resp. dnes má náramok ako spomienku na pubertu, na to, čo počas nej zažila, napriek tomu, že ho už nenosí vždy jej bude pripomínať mnohé krásne zážitky. Pandora má kvalitné šperky, ja sama mám svoj náramok, rada ho nosím, dobre sa kombinuje a vyzerá výborne, ak je pekne a vkusne vyskladaný.

jana8867
10. aug 2016

@lucik194 Áno, náramok i korálkami je drahý, ale ide o to, vyskladať si ho postupne, kupovať prívesok vždy k sviatku/príležitosti, aby mal náramok spomienkovú hodnotu. Je však pravda, že povedzme náramok so 7-8 korálkami má hodnotu okolo 300-400 eur, čo je na striebro relatívne dosť.

romina644
13. sep 2016

naozaj pekne a nie drahe naramky som nasla na stranke www.najkrajsienaramky.sk , dodanie maju do 2 dni..

slnieckostanka
10. feb 2017

Mne kúpil tento náramok manžel po treťom porode. Mám na ňom tri koráliky so začiatočnými písmenami mien našich detí - za každého jeden korálik. Je nádherný a hlavne je super v tom, že je možné ho dopĺňať prípadne koráliky meniť. Na začiatok je to dosť drahé ale potom dokupujete len koráliky

basulka8
24. apr 2017

@convalyarija je to ešte akt.?

convalyarija
24. apr 2017

@basulka8 ahoj, uz mam predany

patrik212
15. máj 2017

A ake mate ešte koralky? Dakujem

andrea412
4. júl 2017

Ak mate zaujem mam na predaj original pandoru. Na cene sa viem dohodnut

pepuspd
21. júl 2017

Ak pandoru tak original. Cisty naramok z kolekcie Moments, najlacnejsi stoji 59€ , dalej ked uz treba dokupit bezpecnostnu retiazku najlacnejsia je za 39€, najlepsie srobovaciu, klipi aby koralky nelietali po celom naramku, najlacnejsie su od 20€/ks treba 2ks a potom uz len dokupovat koraliky podla seba. Samozrejme bavime sa o striebre. Konkretne sterlingove striebro, pri zlate su ceny uplne inde a alternativa zlata je pandora rose,odtien ruzoveho zlata-cenovo dostupne, nie ovela drahsie ako striebro. Originaly kupite len v certifikovanych predajnach, licenciu maju klenoty trend a internetove obchody sofia a moloko. Inde pandoru nekupite. Pekny, s par koralkami (cca 3 podla ceny) naramok vas bude stat okolo 300€. Ale ak kupujete prvu pandoru tak sa oplati na stranke sofia maju akciu a tam stoji naramok+2klipy a bezpecnostna retiazka gratis od 109€ co sa oplati ;) a je to velmi pekny naramok, ja ho taktiez nosim 🙂

lucika7682
8. aug 2017

A mozem si kupovat tie privesky sama lebo som pocula, ze by som mala tie privesky len dostavat