Máte niektorá slovenské menštruačné nohavičky btws?

lula121
2. jún 2021

Ahojte, potrebujem poradit, vyskusali ste menstruacne nohavicky btws? Ja uz mam snugy, ale pretekaju, su o nicom, preto sa uz bojim objednat. Zaujalo ma, ze su slovenske.
Ďakujem za každú odpoveď 🙏

katarinka81
3. jún 2021

@lula121 Ja mam. Odporucila mi kamoska ze su dobre a fakt ze su, mam trojo ciernych a este som si teraz doobjednavala telove. Ja som presla z kaliska, nesedelo mi to nejak, nevedela som sa s tym zzit volako.

lemra
3. jún 2021

@katarinka81 sú z bavlny..vďaka

bbett
3. jún 2021

@lula121 Ahoj, ja som si ich objednala tiež, sú super ,výborná kvalita,mam čierne aj telove.Výborná absorpcia, dobre sedia ,sú eko
a slovenské,takých vždy rada podporim. Poslali mi ich až do Nemecka, zlati...

saaasulka222
3. jún 2021

@lula121 Ahojte, menstuacne nohavicky btws su uplne super… bola som ku kaliskom aj nohavickam velmi skepticka… Svoje prve dvoje (sice inej znacky-saforelle) som dostala ako darcek a proste BOMBA 💣 ….bez strachu z pretecenia a strazenia “casu na vymenu”. Nohavicky BTWS som si kupila ako dalsie - oslovilo ma, ze su nase slovenske a z ineho materialu. Podla mna su btws komfortnejsie a celkovo su mi lepsie… su aj menej viditelne 😇 Snugy som neskusala, ale u mna vyhravaju btws a dokupim na skusku urcite aj telove…

katarinka81
4. jún 2021

@lemra neni to bavlna, to by asi tak nesalo. Ale je to prijemne velmi na kozu. Jak leginy lelosi

lula121
autor
6. jún 2021

@saaasulka222 ďakujem všetkým , čo tu píšete , určite si idem objednať , nech vyskúšam a presvedčím sa sama 👌

somtoja22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
somtoja22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
admontis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leenkaa2708
25. máj 2022

@saaasulka222 ako ste spokojné po dlhšej dobe ja chcem objednať ale teraz majú len jeden typ a jednu farbu, ďakujem

leenkaa2708
25. máj 2022

@lula121 ahoj čo hovoríš na tie btws po dlhšom čase, tiež si objednala ten typ moderate light,.. momentálne majú len tento typ a iba v čiernej farbe, ďakujem.

zdenka270921
27. jún 2022

@leenkaa2708 ahoj a aku velkost si objednala? Ak si teda objednala? Sedi taka,ako bezne nosi clovek,alebo treba vacsie? Diky

leenkaa2708
28. jún 2022

@zdenka270921 ahoj objednala som si S aj M, nosievam vačšinou veľkosť S cez bedrá mám 90-93 cm, M sú mi také voľnejšie ale nie veľké pre pohodu mám na noc a S také opnutejšie..pozri si aj tabuľku čo majú pri nich..