Máte predčasne narodené dieťatko na Klinike neonatológie?

pieninka
26. jan 2016

Ahojte, hladam mamicku ktora ma, alebo mala dietatko na Klinike neonatológie LF UPJŠ a DFN? Potrebujem poradit ako to tam chodi, ak je mamicka hospitalizovana pri dietatku. Dakujem.

mipet
26. jan 2016

Ja som predčastne rodila na Antolskej v BA a kým som tam ležala tak som mohla chodiť ja Isku hocikedy, ked ma prepustili a maly tam este musel ostať tak som chodila každý den 1x. Ked ho konečne preložili na oddelenie patologických novorodencov tak sme za ním chodili 2x do dňa. S kapacitných dôvodov sa tam nedalo ležať. Ležala som pri ňom iba pár dni pred prepustením.

pieninka
autor
26. jan 2016

@mipet No my mame synceka v Kosiciach, ale my sme z Popradu, takze denne nemozeme dochadzat do Ke. Dietatko potrebuje mliecko, tak by ma zobrali do nemocnice k nemu, ale neviem ako to tam funguje. Preto hladam niekoho kto tam uz je, alebo bol pri dietatku.

ciusinka
26. jan 2016

@pieninka Pridaj sa do skupinky Predcasniatka, tam je vela mamiciek a urcite sa najdu aj take, ktore vedia, ako to v KE funguje 😉 https://www.modrykonik.sk/group/2007/detail/

mipet
26. jan 2016

@pieninka tak ako písala @ciusinka je skupina predcastniatka urcite su tam aj maminy z KE a poradia. Urcite si ale zožeň dobru elektrickú odsávačku aspon na začiatok 🙂 držíme palčeky nech drobček rychlo doma

pieninka
autor
26. jan 2016

@ciusinka
@mipet Dakujem, netusila som ako a kde niekoho najst. Skusim teda v tej diskusii. Dakujem 🙂

ciusinka
26. jan 2016

@pieninka Nemas za co, v tej skupinke sa dozvies aj v buducnosti vela uzitocnych informacii, su tam super zienky 🙂 Ja mam tiez predcasniatko, v nedelu mal rok 🙂 Drzim palceky, aby sa vsetko dobre vyvijalo a boli ste cim skor spolu doma 😉