Máte skúsenosť s objednávaním tašiek zo sunce.sk?

lubenka28
3. feb 2011

Hĺadáme kvalitnú tašku pre prváčika do školy a táto stránka nás zaujala,tak sa chcem opýtať na prípadné skúsenosti.

mimimoje
3. feb 2011

Lubka švagrina objednavala cez net značku Topgal a vraj to vyšlo o 30% lacnešie ako v obchode aje veľmi pekná a má kopu doplnkov. Vraj je to kvalitná značka.

dara76
3. feb 2011

Minuly rok sme kupovali tasku na www.loria.sk a sme s nou aj doplnkami spokojni. Popri malej som nemala cas a chut behat po obchodoch, tak mi to prislo vhod. Ma to ale aj nevyhodu, nevyskus ako sedi. No mas moznost do 7 dni bez udania dovodu vratit. Prides len o postovne naklady.

bets
3. feb 2011

ja som objednavala Topgal, sme velmi spokojni. taska sa da oprat v pracke a je znova cista a ako nova. ja ostavam verna a objednam aj druhemu dietatu.

zuzana32
3. feb 2011

ja som taktiež objednávala synovi Topgal. Bola som s ňou veľmi spokojná. Má kopec praktických vreciek, vystužený chrbát. Takže pre prváčika ja jednoznačne z vlastnej skúsenosti odporúčam Topgal.

lucula73
3. feb 2011

aj my máme Topgal,objednávala som z internetu,aj peračník,super servis,veľký výber,kvalita,odporúčam 🙂

silvia07
3. feb 2011

aj ja mam topgal, som spokojna....ale u nas vysla v jednom kamennom obchode lacnejsie ako na nete

mamkaivka
3. feb 2011

Topgal sú jedinečné tašky, ktoré spĺňajú nároky školáka, kopa doplnkov, reflexné body, pršiplášť na tašku 🙂 Cena u nás lacnejšie ako na nete 😉

nella11
3. feb 2011

My tiež máme Topgal, objednávali sme je cez net , a vyšla lacnejšie , dostali sme k nej dokonca abecedu , rozvrh a náučné CD-čko zdarma. Dnes sme tretiaci a sme maximálne spokojný, taška nemá chybu, je super a vyzerá stále ako nová 😉

danielik79
3. feb 2011

ahojte ja som bola dnes na zápise s malým a tam som dostala leták tak skúste pozrieť .Možno to bude chvílu trvať kým to nabehne tak že www.sunce.sk

lalipop
3. feb 2011

my sme kupovali dcere tasku topgal v obchode ,ale kamaratka ju objednavala cez inernet a cena bola skoro rovnaka . dcera ju ma stvrty rok a je stale v dobrom stave a buduci rok jej chcem kupit nejaky sportovy batoh, ale len od topgalu

katka1191
4. feb 2011

topgal je super kvalitná taška. Objednávala som cez internet a boli sme aj s kamarátkou nadmieru spokojný.

danielaj
4. feb 2011

My sme tiež objednávali Topgal cez net. Bola som nadmieru spokojná, rýchle dodanie až domov, a bola lacnejšia o 30%, ako sme pozerali v obchodoch. Dcéra má tašku už tretí rok a stále je ako nová. Je super, má veľa reflexných prvkov, výborne vystužená a tiež sme k nej dostali darčeky. Takže keď budem eo rok kupovať novú, teda nejaký batoh, tiež budem voliť iba Topgal. Brat kupoval neterke z tej stránky sunce.sk a tiež sú veľmi spokojní, zatiaľ, lebo je len prváčka a uvidíme, aká bude napr. o 2 roky. jednoznačne podľa mňa Topgal...

katka26r
4. júl 2014

Prosim nemate niekto kupon na zlavu sunce.sk, alebo letacik s kodom n zlavu? Niekedy ich davaju aj na zapisoch ... chcela by som odtial objednat dcerke skolsku tasku, dakujem 🙂