Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

filomenka29
12. okt 2009

Denisocka, to vravi ta prava, co si len ocko vytrci a ktovie, ci to je tvoje ocko..............linette, necitam vsetko, len par tem a mam co robit milacik, pisem jednou rukou, dost to trva, bo v druhejdrzim moju dceru......vsetko sa neda citat.........ale clovek sa nasmeje nad nejakymi hlodami alebo poplace.... 🤐

mywiel
12. okt 2009

Ja sa smejem momentalne... 😀 ze v druhej drzi dcéru no neviem kto tu nema skor co robit od radosti 😀 😀

mywiel
12. okt 2009

8 prispevkov a aka mudra, prisla si nas o niecom poucit? Ci musis drzat dcéru? 😀 😀 😀

linette
12. okt 2009

filomenka draha tak to ty nemas co robit, ked v jednej ruke mas dieta a druhou pises, cize nas sledujes. takze kto nema co robit???? a ked su to podla teba hlody, tak to naco citas???

filomenka29
12. okt 2009

akych osem prispevkov, kojim ju, mam ju polozit kvoli tebe,........nebud smiesna, tebe nemusim nic poucit, ty si mudra sama o sebe, to je vidno............

linette
12. okt 2009

mywiel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mywiel
12. okt 2009

Ako vidiet ona nerype len tu...skor ona sa nudi, lebo to co pise je fakt nikomu k nicomu... 🙄

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

linette
12. okt 2009

filomenka ked kojis, tak na tvojom mieste by som sa nejedovala este to prenesies na svoje dieta..

mywiel
12. okt 2009

Co tu vlastne robis? V nasej téme ako si sa sem dostala? A naco?? 😀 😀

mywiel
12. okt 2009

Hmm filomenka vidiet ze ma poznas, naozaj konstruktivne tvoje nazory pre vsetkych... 🙄 idem prec lebo zenska co koji a pred pocitacom no comment a este zbytocne rype, ze my sa nudime, ach moja. 🙄 😀

filomenka29
12. okt 2009

mywiel a to copises ty ma naozaj zmysel...........zatial len rypes do mna, vrat sa k teme.......budes viac uzitocna alebo k adams family 😉

linette
12. okt 2009

mywiel ked sa niekto nudi tak zvykne rypat. kazdi travime svoj volny cas inak. co uz. aj na takych slnko svieti. 😀 😝

mywiel
12. okt 2009

Precitaj si tvoj prvy prispevok draha, to akoze prispievas k téme, len provokujes traaaaapne fakt.
Veru Linette aj na takych slnko svieti. Pridem ked sa tu bude dat zas dychat. 😉

linette
12. okt 2009

filomena ach jaaaaj. neviem co dodat. kto sa rype do koho????????????????????????????????

linette
12. okt 2009

mywiel vsak sa nedaj odplasit 😉 ona nestoji za to, aby sme mi odchadzali, jediny kto ma odist je ona. zrejme sa jej volaco stalo a svoju zlost musi vybijat na nas.

roasha
12. okt 2009

filomena,ze sa ti chcelo registrovat...... 😅 😀

filomenka29
12. okt 2009

chcelo milacik, kvoli vam sa mi to oplatilo 🙂

mywiel
12. okt 2009

Nemam chut plytvat mojou energiou... 😉 neboj Lin ja sa zas objavim ked mila dama si najde inu tému na rypanie.

roasha
12. okt 2009

ved pozeram,ze si mimo,a myslela si ze si na pokeci. 😀
fakt si mila,a presne na "toto"tu kazdy cakal... 😅 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

linette
12. okt 2009

filomena uz si nakojila? 😀 😀

mywiel
12. okt 2009

Vidiet ze si lieci komplexy, tak do toho filo hod este nieco inteligentné...nech sme vsetci paf. 🙄

mywiel
12. okt 2009

Lin 😀 😀 😀

linette
12. okt 2009

roasha ja som s tym neratala 😒 😠 😠 😠 😠

roasha
12. okt 2009

linette,ako hovoria kamosky,"bude to nejaka bludicka" 😅 😀 😀 😀

filomenka29
12. okt 2009

Uz som skoncila moje, no musim bezat, rada by som si s vami pokecala, ale este ste nic na pokec nenahodili, len o mne sa vam chce kecat a rypat, tak to je na Slovensku uz naozaj tak depresivne, ze kazdy je negativni a musi sa vyburit na druhych ludoch? Je to smutne, ze kde sme sa to dostali...........Skoda.

mywiel
12. okt 2009

Alebo spam 😀 😀 😀 😝

linette
12. okt 2009

filomenka nazri sem, urcite sa ti to zide:
http://www.dusevnezdravie.sk/

roasha
12. okt 2009

filomena,skoda ze ides,vsetky sme tuzili po pokeci s tebou 😅 ☹ 😒 😎 😀

linette
12. okt 2009

filomenka kludne si povypravaj, mi si ta vypocujeme, ale pomoct neviem ci ti vieme. pre istotu klikni na ten link, mala by tam byt psychologicka poradna, tam ti aj poradia.. maj sa pekne a nezabudni nakojit 😉 😀 😀

mywiel
12. okt 2009

Prvy tvoj prispevok, kam sme sa to dostali takto sa vtriet inteligentne do témy... 😀 😀 a este chciet potom diskutovat s nami. 😀 😀

filomenka29 • Dnes o 16:46
Zda sa ze naozaj nemate co robit, ked sa zamyslate nad takymi nepodstatnymi problemmi......Co tak sa vratit nohami pevne na zem a zacat riesit veci, ktore naozaj stoja za to.