Čestnosť - zážitky

12. júl 2021

Ahojte mate nejaké pekné zážitky ako k vám bol niekto čestný, ked vám niečo niekto vrátil co nemusel? Mam chuť počuť nejaké pekné zážitky o ľudskosti.

hennyinnsbruck
12. júl 2021

V DM ke som dala tlacit foto a nechala tam penazenku lezat . Ked som sa vratila tam nebola.
100e,bankomat karta ,vsetko v nej Samozrejme,doklady
Bolo to v nakupnom centre cize ludi plno

Par min neskor mi kocka volala na messenger ze bola umna doma😂(adresu mala z receptu )tak som si sla domov k nej pre tu penazenku a ako dakovne som jej dala 20e
Najprv nechcela zobrat ale prehovorila som ju.bola som jej velmi vdacna😊

marcellka32
12. júl 2021

Tiež s peňaženkou....išli sme na firemný obed do klasickej tackarne, vzdy som si brala celú peňaženku, vzala obed, peňaženku dala na tácku ako vždy a išli sme jesť, dojedli sme, tácky sa musia odniesť na idúci pult (pás), kde tácky odchádzajú do kuchyne k pani, ktorá zbiera riad a dáva do umývačky, a na tej tácke som nechala peňaženku, vrátili sme sa do práce (asi 10 min) a až hore v kancelárii som sa zbadala ...letela som dole naspäť, spotená som prišla k pásu a kričím tete do okienka či nenašla peňaženku, odložila mi ju, zrejme sa to stáva viacerým 🙂 no mňa to potešilo, odvtedy beriem na obed len obedovu a vstupnú kartu

surama
12. júl 2021

Preco zas pod anonymom tema "povedzte zazitky/slusenosti"? Zase niekto potrebuje respondentov do clanku...

autor
12. júl 2021

@surama to nie je dôvod. Keďže som tu na MK dlhšie a ludia ma môžu poznať, niektorí ma nemusia mať radi, tak nechcem, aby boli zaujati a nechceli napísať svoj príbeh, len preto, ze som sa to opýtala ja.