Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

shupolienka
27. sep 2010

dobry vecer anjelikovia 😵

@ivanko8 no ty si uzasny ake pomocky si sem hodil 😵

shupolienka
27. sep 2010

@peya104 jeeej moja sa velmi tesim, ze si tu nasla blizku dusu 😵 tu su uzasne baby a jasne ze aj nas Ivanko 😎
ani si neviete predstavit ako sa straaaasne tesim na stretko nase 😎

shupolienka
27. sep 2010

@peya104 jeeeej sak v tej pesnicke Jai Ho to su vsetko ukazky z toho filmu milionar z chatrce co ti uz vyse roka slubujem ze ti chcem napalit 😅 no ja odpadnem 😀

miruska15
27. sep 2010

@mywiel Gratulujem ku krasnemu synovi.

Z rannej rosy spektra farieb, z vône krehkých ruží,
prišlo na svet niečo krásne po čom človek túžil.
Vitaj teda medzi nami, utešené dieťa,
nech na Teba iba dobré sudby žitia letia,
nech Ti Pán Boh požehnáva všetky žitia kroky
a buď šťastné v svete krásnom mnohé dlhé roky

Nech dieťatku sudičky všetko dobré dajú,
nech pre neho hodne lásky, zdravia, šťastia majú.

Nech Vám v zdraví, láske rastie,
nech Vám dáva iba šťastie.
Vo dne, v noci, skrátka stále,
nech Vás teší chlapča male

🙂
🤐
😵

~ . ~ . ~

miruska15
27. sep 2010

@shupolienka už sa tešim na zajtra 😉

shupolienka
27. sep 2010

@miruska15 krasna basen 😵

uz mas vsetko nachystane? 😉

pe3nka82
27. sep 2010

@linette ďakujem.. bolo tam suprovo..určite raz choď pozrieť.. má svoje nezameniteľné čaro.. 🙂

pe3nka82
27. sep 2010

@shupolienka ďakujem, už sa na nich moc teším... 🙂 aj si pociťovala ich prítomnosť viac ako inokedy??

shupolienka
27. sep 2010

@pe3nka82 vies co bolo to velmi zvlastne 😕 neviem ci si to len nahovaram ale mala som pocit ze celych tych 5 dni bolo u nas dost "dusno". Ale v takom zmysle ze bola dusna atmosfera. Sme sa hadali s drahym viac nez obvykle 😔 a aj na Petka som bola dost nervozna ☹ . A vcera ked som anjelikov poslala dalej tak ako keby sa vsetko vycistilo. Sme sa rano zobudili s drahym a boli sme strasne mili na seba vsetci, ako keby fakt vsetko ocistili negativne z naseho domova, vsetky negativne emocie, proste take zvlastne...taka harmonia nastala. Tak im straaasne moc dakujem za to. Uz sme to potrebovali u nas. Tak uvidim ako to bude pokracovat 😵. Este musim spalit obalku do zajtra kym pridu ku vam a spapat jablko 😵

pe3nka82
27. sep 2010

@shupolienka až som sa zľakla, keď som začala čítať.. 🙂 ale super, že to tak dobre dopadlo... ešte musím kúpiť sviečku a kvietok... môže byť aj umelý?? ale fakt sa na nich moc teším.. počula som o tom už dávno, že sa takto posielajú, ale nemal mi ich kto poslať... takže zas som sa tu objavila práve včas.. 🙂 😉

shupolienka
27. sep 2010

@pe3nka82 myslim si ze je jedno aky biely kvietok budes mat 🙂 . Ja som mala dokonca taky obycajny biely co som utrhla u nas za domom 😅

pe3nka82
27. sep 2010

oki tak hádam nájdem aj nejaký doma.. ale sviečku musím kúpiť, lebo takú čo by vydržala horieť 20 hodín nemám 🙂

miruska15
27. sep 2010

@shupolienka jasne mam všetko len som nevedela čo s tym jablkom no už viem .

shupolienka
27. sep 2010

@miruska15 😉

miruska15
27. sep 2010

baby je mi smutno zajtra ma Tato meniny pojdem za nim.Nemožem si zvyknut že tu nie su obaja.Je to zvlaštny pocit.Niekde som počula že sme stale detmi pokial mame rodičov a ked nemame tak už nie sme.Ale ja by som chcela byt niekoho dieta. ☹

shupolienka
27. sep 2010

@miruska15 to mi je luto ☹

miruska15
27. sep 2010

@shupolienka aj mne.Najhoršie že som tu sama keby bol ćhlap doma.Dnes šiel do prace a pride možno vo štvrtok.Je to strašny pocit ked nemaš nikoho s rodiny.Kedysi sme sa navštevovali poriadali sme velke oslavy ,dnes nepride nikto nemaš pre koho chystat ,nemaš sa s kym podelit o štastie je to na h...

shupolienka
27. sep 2010

@miruska15 moooja ☹ , Neviem ako dlho si bez rodicov, ani co sa stalo, neviem ci si to tu spominala. Ale verím ze je to pre teba urcite tazke ☹ . Rodicia su rodicia, a malo co ich nahradi. Ale mas manzela a skvele deticky, oni su teraz tvoja rodina, a budu ju budovat dalej, ani sa nenazdas a Martin dorastie a budu prve vnucatka 😉.

miruska15
27. sep 2010

@shupolienka no tak to dufam že bude za hodne dlho 😀
ja viem že mam svoju rodinu ktoru lubkam nadovšetko ale chyba mi ta moja skutočna.Nemam sa s kym poradit my sme boli s mamou ako kamošky a teraz.Božinku je hnusne počasie a ja mam hnusnu naladu a hnusne myslenie ale to sa spravy bude ma to držat par dni a potom to bude zase ok. 😉

shupolienka
27. sep 2010

@miruska15 sak my ta v sobotu rozveselime 😉

miruska15
27. sep 2010

@shupolienka určite vy mi davate neskutočnu silu.nepoznam vas ale´mam vas rada.Tešim sa na každu volnu chvilku ktoru venujem tejto teme. 🙂

shupolienka
27. sep 2010

@miruska15 ja som tiez strasne rada ze som vas nasla 😵 nieco ma sem zaviedlo a som tomu velmi vdacna 😵. Toto vsetko mi dava uplny iny pohlad na moj zivot a na zivot okolo nas celkovo. Velmi som to potrebovala. 😎

miruska15
27. sep 2010

@shupolienka idem ja do hajan pa pa

shupolienka
27. sep 2010

@miruska15 dobru nocku 🙂

uskamuska
28. sep 2010

dobré ránko 🙂 @miruska15 aj ja som mala minulý týždeň v sebe smútok ☹ v piatok boli 3 roky čo mi zomrel tatik ☹ nemôžem ti povedať,že to bude dobré,lebo smútok zo straty poznám a ja sama ho tiež veľmi ťažko znášam ☹ viem ti len povedať toľko aby si na nich stále s láskou spomínala 🙂 moja mamka mi stále hovorí,že tatika brzdím v jeho odchode tým,že sa trápim ☹ no je ťažké zmieriť sa so stratou a hlavne vtedy keď sme ich milovali 🙂 Nebuď smutná 🙂

uskamuska
28. sep 2010

@motylka ani ja som tie znamenia do teraz nevnímala a mala som pocit,že mi ani nechodia ale včera som poprosila anjelikov aby mi dali znamenie ak to mám brať tak aby som to považovala za znamenia 🙂 a vieš čo sa stalo? Pri práčke bol malý pavúčik a tak som poprosila anjelov aby mi poslali veľkého pavúka kedže bývame v dome a tu je veľa pavúkov no a po chvíľke ďalší pavúk na kozube 😉 tak ,čo teraz asi ich mám tak brať 😖 možno mi majú pomôcť vyrovnať sa so strachom 😵

miruska15
28. sep 2010

@uskamuska toto iste mi poveda Farar ked bol u nas.Pytala som sa ho prečo sa mi stale snivaju sny kde je mama utrapena,vychudnuta,naha.Prečo nemam s nou pekne sny.A on mi na to povedal že sa s nou nedokažem rozlučiť že mam v podvedomi stale jej utrpenie.Tak teraz sa snažim myslieť nie pomenej neviem to povedat tak aby som sa netrapila ja ani ona.Aleniekedy sa to neda proste mi chyba v situaciach kde by som potrebovala poradit,pomoct,porozpravat,zasmiat atd.Idem na hrob zapalit sviešku dnes na otec meniny.

jonuska
28. sep 2010

ahojky
já nestíhám dočítat..pořád marod i když je to zas trošku lepší.-)

já mám ted po dlouhé době sny a barevné...dokonce jsme etěla i letadlem 😀 a pořád s emi zdá že mám přítele..je to pořád ten stejný 🙂ale nepoznám ho..no raději bych celý den prospala 😀 😀

uskamuska
28. sep 2010

@miruska15 tak sa zaňho pomodli a poďakuj sa mu za to že bol súčasťou tvojho života.Ešte jedno som ti nenapísala.Mamka mi povedala že tým,že sa neviem zmieriť s tatikovým odchodom ho nielen brzdím v dalšiej reinkarnácii ale jeho duša sa rozdelila na kúsky.Moja sestra a mamka už prešli obradom u šamana no ja a druhá sestra ešte nie.Som v podstate vďačná,že máme takú možnosť vrátiť mu kúsky duše aby mohol byť reinkarnovaný.Ja na to ešte nie som pripravená ale pracujem na tom.Mne sa tiež sníva,že tatik pýta vodu a stále ho vidím takého chorého aký bol a že ho holím,lebo vždy keď som za ním išla tak som ho holila.

miruska15
28. sep 2010

@uskamuska tak teraz si ma zaskočila.Mne sa kedysi snivalo o babke.Bola som v kupelni a prišla za mnou a vypytala si trochu vody.Tak som jej dala sami zda dve pol.lyž.vody a stačilo jej to.V tom som si uvedomilaže je mrtva a posadila som sa na zem a plakala som.Babka ma pohladkala a povedala mi ,,Neboj sa 30 ešte oslaviš a potom finiš,, Mala som asi 20 rokov tak som to nebrala moc važne aj ked ma to dost zobralo.Ale ako roky pribudali začala som mat strach.Tak som tento sen poslala do časopisu Život tam jeden pan vyklada sny a aj mi ho vyložil.Voda ktoru pytala znamena že je smadna po modlidbach a ta 30 že po 30 začnem žit uplne iny život.A aj žijem uplne som sa otočila ale už som zase spat.Bolo to burlive obdobie na ktore nerada spomínam. ☹