Ahojte baby, máte niektorá? Ste s ním spoko? ☺️
sestra ho ma v bielom a povedala,ze najlepsi...ma aj klasicky a aj roboticky...
dnes sme ho dali mamine k narodkám, fakt je super😉
sestra ho ma v bielom a povedala,ze najlepsi...ma aj klasicky a aj roboticky...