Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

mojamila
7. apr 2011

ahojte. ja mam velmi zlu skusenost. nakupovala som v lekarni, kde ma oslovila neznama zena, ze mam velmi zlu plet, ze ona je poradkyna Mary Kay a zoberie ma do parady. Ani som velmi nechela prijat posedenie, ale nakoniec sme sa dohodli, ze pridem. ubezpecovala, ze poradenstvo je zdarma, ze ju plati Mary Kay, ze nepotrebuje peniaze. Prezentacia prebehla, nacapala som si na ksicht nejake maste a po troch hodinach som unavena odchadzala. Dohodli sme sa, ze na dalsi den mi zavola, ako sa citim a ci si nieco budem chciet objednat. Pokozka sa mi scucla, bola vysusena, no este horsie nez predtym,takze na dalsi den som vzrobky odmietla. Povedala, ze si to mam este rozmysliet, ze ona zavola.vyslovene bola neodbytna. vzapati mi zavolala opat. Vraj jej mam uhradit sumu 30 eur za konzultaciu... Takze to je Mary Kay??? Nie, dakujem, neprosim. Tento jej postup som dala do televizie, bude odvysielany v Lamparni, prosim pozrite si to, aby ste sa vyvarovali financnej strate.

iwusca
7. apr 2011

@mojamila tak to nebola dobra poradkyna, bohuzial, 😒 😠 ta konzultacia sa vola hodinka krasy(takze to trva hodku, max hodku a pol), kde by ti mala diagnostikovat plet a podla toho ti dat vyskusat cistitko a krem, a na zaver ti mala ukazat ako sa nalicit...a tato hodinka je ZADARMO!! takze jej nic neplat a kludne ju nahlas na firmu...ja to robim tak, ze po takejto hodinke klientke zavolam o dva dni a ked vidim ze fakt nema zaujem tak ju necham tak, ja tiez nemam rada ked ma niekto otravuje...
ja som poradkyna od 2/2010 a samozrejme kozmetiku aj pouzivam a som velmi spokojna 😉 ale poznam vsetky produkty a viem ze keby som si dala na xicht nieco co je urcene na mastnu plet tak mi to dobre nespravi....treba vediet co a ako pouzit a skombinovat 🙂

laskavocka
6. júl 2011

Chcem napisat svoj nazor na kozmetiku Mary kAY,mala som moznost predavat tuto kozmetiku,ale som sa na to vykaslala,ved slovenky nemaju tolko penazi aby si ju mohli dovolit,ja som si musela najprv kupit kufrik a bol pekne drahy a nic poriadne v nom,len par kozmetiky,kopu katalogov tych istych,letakov,len aby balik vypadal s tazsim objemom,sak Lamosova zarobila...Ja nepotrebujem pracovat pre tuto kozm.spolocnost ktorej prinesiem 10 000eur za predanu kozmetiku,aby mi potom na vymenu darovali neake ruzove auto ala Paris Hilton,ja tuto farbu nemusim,za tie prachy mama krasne moderne nove auto.Zacala som tuto Mary Kay pouzivat,a tak sa mi vyhodila po nej tvar,bola som vysypana ako keby som mala osypku a zapaleny kazdy por,ked som si krem nanasala neprijemne ma stipal a bol velmi agresivna,mala som cervene oci a stipali ma,Moja kozmeticka povedala ze potrebujem este tri cistenia a ze tato M K OBSAHUJE NAJVIAC ALERGENOV.RUKY PREC NEODPORUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

laskavocka
6. júl 2011

@sibuska nechod do toho je to zbytocne drahe babenky nemaju na taky sajrajd korunky

iwusca
15. júl 2011

@laskavocka po prve ak ste sa vyhadzali po par dnovom pouzivani je to detoxikacia pleti
po druhe ked ste neboli spokojna preco ste nezavolali Mati? (je to aj moja direktorka a lepsiu nepoznam 🙂 ) v MK je 100% spokojnost zakaznika a aj ked uz ste poradkyna a tato praca sa vam nepaci tak firma od vas odkupi vsetky vyrobky co mate na sklade za 90% ceny...
a po tretie slovenky na to prachy maju 😉
ja som s touto kozmetikou velmi spokojna a aj moje klientky takze ak sa zrovna vam takto kozmetika nepaci nemusite hned tvrdit ze je zla..a jasne ze kozmeticka povie ze to nie je dobre ved by nezarobila keby k nej nikto nechodil 🙂 (ja ju pouzivam uz skoro 2 roky a u kozmeticky som nebola odvtedy 😉)

btw je to hypoalergenna kozmetika a aj moje klientky co mam s extremne citlivou pletou ju znasaju velmi dobre 😉

frisbee
15. júl 2011

@iwusca ..nemožem súhlasiť,nemám alergiu a to,čo sa mi stalo po použití tieňov MK som nezažila nikdy v živote,skoro som nevidela. 😒

iwusca
15. júl 2011

@frisbee netvrdim ze to nie je mozne mozno sa ti tie tiene pri liceni dostali do oci a preto a stipali to neviem posudit...ale prave preto robime hodinky krasy kde si to mozes pred kupou vyskusat....a ked si to aj kupis a nie si spokojna tak ti firma vrati peniaze 😉

miskasulka
17. júl 2011

aj mňa dosť štípali oči po čistení , mala som možnosť pred 3 dňami ju vyskúšať. Dosť som sa vysypala a zistila som, že to čo mi ponúkala poradkyňa ako super, vhodnú kozmetiku pre mňa je kozmetika, ktorá sa používa po 30-ke na vrásky. Ja mám 26 😀 okrem iného mi povedala, že mám suchú pokožku a popritom je zmiešaná 😖

laskavocka
20. júl 2011

Nechapem ako sa moze niekto zivit predajom kozmetiky ,je to velmi nestabilna praca,a kedze tato kozmetika nie je idealna a este k tomu obsahuje vraj najviac alergenov ,zo vsetkych znaciek,a to si nevymyslam,to mi povedala jedna skusena kozmeticka,je aj pekne draha,doteraz sa moja plet nespamatala z toho soku aky mala vysyp.Preboha co sa v nej nachadzaju neake agresivne kyseliny alebo co?.Kedze nebola testovana na zvieratach ale na ludoch vidim vysledok..

frisbee
20. júl 2011

@miskasulka
@laskavocka ..presne,mne sa vysypali celé viečka,takže teraz používam už iba Too faced lebo Urban Decay.

miska1122
10. aug 2011

Ahojte, dámy.. Ja som kozmetickou poradkyňou už vyše 2 rokov..mám citlivú ekzematickú pleť a Mary Kay som si veľmi obľúbila.. Veľmi rada mám krém advance, vazelínku (zo saténových rúk), odličovač..a mohla by som dlho menovať dalej, pretože prípravky sú skvelé 🙂
Ak potrebujete niektorá z vás poradiť,alebo vyskúšať a bývate v blízkosti Nitry, Bratislavy alebo Myjavy, vieme sa dohodnúť na stretnutí 🙂 Môj mail je: michaela1122@gmail.com. Kľudne ma kontaktuje.. Majte sa krásne!

tanitta
10. aug 2011

z vlastnej skusenosti zboznujem tuto kozmetiku;).... pouzivam ju asi 3/4roka.....

tanitta
10. aug 2011

iba chcem milon ludi milon chuti;).... kazdy ma inu plet a hlavne dobre. je mat naozaj aj dobru poradkynu.....

monicka7299
26. sep 2011

Ja Vám napíšem môj príbeh: od 15 r. som mala akné a vulgárne vyrážky, ktoré som mala po celj tvári -zápaly podkožné a rôzne..... Chodila som na korektívnu dermatológiu, laser, hormonálne tabl., čistenie aj chemické aj mechanické a nič......nič...nič... až minulý rok som sa nejako náhodou dostala ku značke a výrobkom Mary Kay a na tvári nemám nič..... dokonca microdermálna sada mi zlepšuje stav rozšírených pórov. Samozrejme je to úžasná kozmetika aj na suchú pleť ....... zázračná kozmetika...a taktiež aj Dekoratívna kozmetika je u nich fantastická - niet divu, že naše MISS sú ošetrované a líčené touto kozmetikou 🙂 .....úúúplne ma očarovala a kto povie, že je to moc drahé, tak by si mal prepočítať gramáž Avonu alebo Oriflamu a príde na to, že je to to isté a vydrží to 1/2 roka.... Momentálne môj syn má 15 rokov a začali sa mu robiť akné, tak som mu nasadila prípravky na akné a výsledok je fantastický..... Preto sa zo mňa stala nezávislá kozmetická poradkyňa a venujem sa tomu popri zamestnaní ale od 2012 pôjdem do toho naplno 🙂 ..A ešte niečo: moja sesternica mala totál vredy, suchú, citlivú pleť a 43 rokov a už nemá...hádajte čo jej pomohlo 😵 ...kto by chcel sa na niečo pýtať alebo sa pridať do môjho tímu neváhajte ma kontaktovať. 0.9.0.5.5.7.8.8.2.8. monika.homolova@centrum.cz ...Prajem všetkým aby zažili pocit byť súčasťou Mary Kay 😵

iwusca
26. sep 2011

@monicka7299 ivet homolovu nahodou nepoznas? 😉

monicka7299
27. sep 2011

Poznám 🙂 😵 ...aj na výročnej konferencii sme sa stretli aj v Rajeckých na UFO škole 🙂

iwusca
27. sep 2011

@monicka7299 ja som nebla na konferencii ani na poslednej UFO 😒 nevydalo tento rok...ale na poslednych styroch UFO skolach som bola tak sme sa mozno aj stretli 😉

monicka7299
28. sep 2011

ja som bola teraz na prvej 🙂 .... a si stále v Mary?

iwusca
30. sep 2011

@monicka7299 ano stale som len teraz vela nerobim, ale zacnem ked mala pojde do skolky 🙂

laskalaska
30. sep 2011

neverime!!!!!!!neveriime!!!!!nikdovam to neuveriii!!!!!!ked uz ma tato kozmetika zlu reklamu tak to aj naveky tak ostane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!piste si co chcete NEVERIM!!!!!!!!!

monicka7299
30. sep 2011

@laskalaska čomu neveríš?

natka_18
8. mar 2012

ahojte...takže ja môžem len vrelo odporúčiť....to že niekto píše ako sa mu pleť zhoršila môže byť dôsledkom zlého používania a zlého výberu pre svoju pleť...a výsledky tiež nebudú hneď... chce to iba čas... a ak by mal niekto záujem tak ma kontaktujte na mail, kde vám môžem poradiť 🙂

iwusca
8. mar 2012

@monicka7299
@natka_18 baby idete v pondelok do BA na konferenciu? mozno sa uvidime 😉

triny8
14. mar 2012

Ahojte. Stala som sa MK kozmetickou poradkynou po tom ako som zacala pouzivat tuto kozmetiku. Nahradila som moj Dior, Channel.....a uplne vymenila za Mary Kay. Pouzivaju uz aj moj priatel, dcera, sestra, mama a kamosky. Mne velmi vyhovuje, je fantasticka. Samozrejme su aj take zeny, muzi, ktorym nevyhovuje, dokonca si myslim, ze je to preto, ze nikdy nepouzivali takuto kozmetiku a pre ich plet je to sok, preto scervenaju alebo opuchnu, ja mam na to svoj nazor na zaklade skusenosti. Vyrobky su kvalitne a nemyslim si, ze ceny su az take vysoke. Ktokolvek si kupuje vyrobky v lekarni su este drahsie, taktiez hovorim so skusenosti. Samozrejme je vela inych kozmetik, menia vyrobky kazdy tyzden, chcem vidiet fabriku co fachsi kazdy den a vyvinie novy vyrobok za tyzden, tomu uveri len naivka. Kvalitne vyrbky za vyvijaju mesiace a preto kozmetika MK nemeni vyrobky ale vylepsuje svoje stale. Preco na trhu existuju 30 rokov tie iste vonavky a len menia prisady voni? Lebo su to kvalitne parfemy a tie sa nemusia nahradzat smejdami, tak je to aj s kozmetikou. Kazdej, ktora pouziva MK kozmetiku prajem len krasnu a zdravu plet🙂

miruska24
11. apr 2012

Ahojte viete mi niekto poradiť nejakú poradkyňu pre Čadcu a okolie? Ďakujem 😀

kkkkkoli
30. apr 2012

Ahojte všetky kočky, ja som zaregistrovana v MK už 8rokov, stale používam kozmetiku a som v celku spokojna. Čas nezastavím, stárnem i tak, ale to je normálne. Ja len by som rada vyjadrila názor ohladne kozmetických poradkyň. Je veľa poradkýň, ktoré o kozmetike nič nevedia nechodia na školenia len chcú nasilu predať, aby zarobili. Tam vzniká najviac nespokojných zákazníčiak. Sama som smutna, lebo ja ovladam zloženie a účinok výrobkov do podrobností a nikdy sa mi nestalo, že by klientke kozmetika nesadla. Ale tieto poradkyne len kazia meno ostatným a navyše sa pokúšajú kradnúť zákazníčky poctivým poradkyniam tým, že ponúknu nižšiu cenu!!!!!!!!. takže vo všeobecnosti si myslím, že výrobky su OK, ale problém je v poradkyni vždy!!!!!!!

sue213
30. apr 2012

Ahojte, kozmetiku Mary Kay pouzivam uz par rokov, som velmi spokojna, pouzivam celu sadu na cistenie pleti. Myslite si, ze je MK kozmetika vhodna aj v tehotenstve? Dakujem.

iwusca
1. máj 2012

@sue213 jasne 🙂 ja ju pouzivam akurat ak mas citlivejsiu plet tak obmedz pouzivanie mikrodermalnej sady v prvom trimestri😉

sue213
2. máj 2012

@iwusca a pouzivas aj makeup MK a dekorativnu kozmetiku? aj ta je ok? som na pochybach s makeupom vseobecne....

iwusca
3. máj 2012

@sue213 pouzivam vsetko 🙂 ale priznam sa ze nie denne iba ked idem niekam medzi ludi 😅 lebo mam od dr nakazany kludovy rezim tak som vacsinu casu doma..