Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

barbrnozdr
12. mar 2013

Ahojte, takisto si myslim, ze ked najdete dobru kozmeticku poradkynu, ktora sa vam bude maximalne venovat tak ta kozmetika sa cenovo oplati omnoho viac ako ktorakolvek z drogerie alebo parfumerie.
Ak ste z piestan a okolia kludne sa ozvite a dohodneme sa vsetko je na baze dobrovolnosti a nikto nikoho do nicoho nenuti barbora

akitas
14. apr 2013

ja som sa do toho rozhodla pustit. predtym som absolvovala hodinku krasy s poradkynou a bola som s kozmetikou spokojna. mam zname, ktore ju pouzivaju uz dlhsiu dobu a velmi si chvalia, preto som sa na to dala. vsetko je o pristupe poradkyne a jej schopnostiach a ochote vzdelavat sa. ja sama nemam rada natlak, preto by som na nikoho netlacila. zakaznicka si moze najskor vyskusat a potom sa na zaklade toho rozhodnut, ci si vyrobok kupi alebo nie. ak ma niekto z kosic, resp. z okolia kosic zaujem o viac info, rada pomozem 🙂

blondyk
24. apr 2013

Kozmetika Mary Kay je geniálna! 🙂 Hodinka krásy v Košiciach a okolí - píšte, volajte, dohodneme. 0918362565

jajuna26
4. máj 2013

@monaart

ahoj a co konkretne mas na predaj ak sa mozem spytat?

angel087
13. máj 2013

@sibuska velmi dobra kozmetika velke balenia zodpovedaju cene vydrzia pol roka mam 50 je to ok pracujem vtejto oblasti

brekinko
15. máj 2013

Kozmetika Mary Kay je jednoznačne fantastická, ľudia, ktorí to nechápu nie sú zvyknutí pracovať zo svojou pleťou, ženy, ktoré majú nejaký problém, musia dodržiavať dôležité pokyny.Kozmetika Mary Kay má hĺbkovo čistiacu funkciu, keď sa žena od spodu krásne prečisťuje, automaticky, že jej to vyrazí až na povrch pokožky, žena sa zľakne, prestane to používať a šíri zlú reklamu, a celé je to iba o tom, že jej to vlastne plnilo to, čo potrebovala. Ona to mala používať aj naďalej, aby sa jej vyčistil aj ten povrch, ale nie ona si dala niečo iné na seba, výražky, akné sa nevyčistili, všetko sa jej znovu dostalo pod pokožku, ale keďže to mala skované, tak povdala, tento krém mi pomohol a v skutočnosti jej to iba ublížilo - sladká nevedomosť! Každá jedna žena musí vydržať ten proces liečenia a nie čakať zázrak zo dňa na deň.
Pracujem z touto kozmetikou už veľmi dlho, tak viem o čom hovorím a asi aj mojich vyše 100 spokojných zákazničiek.
Nie je dôležité predať, ale pomôcť tej žene, moje zákazníčky milujú spoluprácu so mnou, dôležité je poriadne vysvetliť starostlivosť o pleť a poriadne ju skontrolovať, lebo ženy nevedia akú majú pleť, stále počúvam akú má mastnú pleť a v skutočnosti jej chýbajú len živiny, líca má úplne vysušené a podobne, treba byť skutočne odborník a rozumieť tomu.
Takže ak ma niekto záujem, kľudne mi môže zavolať, môj kontakt je 0948 411 862

mirka_aa
19. máj 2013

Pridavam tiez moju skusenost s kozmetikou Mary kay...od puberty az do nedavna som mala problemy s akne...nic mi nepomahalo,az som pred 4ma mesiacmi vyskusala kozmetiku Mary kay..teda moja sestra ju pouzivala uz dlho predomnou,tiez jej Mary kay pomohla s pletou,ale mne sa to zdalo dost drahe tak som skusala lacnejsie pripravky z drogerie,lekarne a pod...az som si povedala dost,tak ja radsej doplatim par €ur a uvidim 🙂 a dobre som urobila..za 4mesiace mam plet takmer zdravu,uz ziadne hnisave vyrazky ci cierne bodky,ostalo mi par flakou po akne a zopar takych malickych nehnisavych,ale to uz v pohode zakryjem makeupom 🙂 a ked som si to preratala,tak ani to nie je take drahe,lebo su to velke balenia,ktore mi este stale vydrzali,a maju ozajstny ucinok..a ked si zratam kolko som toho nakupila lacneho,a nakoniec mi to stalo v skrinke,lebo to nebolo dobre,to ani neratam...a neskor som skusila teda aj dekorativnu kozmetiku...tak to sa neda porovnat s beznou kozmetikou,vsetko je na profesionalnej urovni,aj amaterka sa dokaze ovela krajsie nalicit s touto kozmetikou ako s beznou 🙂 my kozmeticke poradkyne,vam umoznime najprv pripravky si vyskusat,az tak sa rozhodnete ci ste naozaj spokojne,ci si nieco chcete kupit,ci sa vam hodia farby odtiene,ci uz makeupu,ocnych tienov a pod... ak by si chcel niekto vyskusat tuto kozmetiku,rada vam ju predvediem,a poradim ohladom starostlivosti o plet,alebo ohladom licenia 🙂 SOM Z KOŠÍC,v pripade zaujmu ma kludne kontaktujte alebo volajte kedykolvek na tel. 0902750621 🙂
plus pridavam fotky mojich pokrokov s pletou 🙂

vanilka777
26. máj 2013

pridavam sa k Vam baby, suhlasim s Vami, mary kay je uzasna kozmetika, v pripade hodinky krasy, kde si vyrobky vyskusate, ma mozte tiez kontaktovat na tc. 0905/407 477 som z TT 🙂 rada sa s Vami stretnem, pomozem 🙂

zabiatko28
31. máj 2013

Kočky, ja tiež som závislá na MK 🙂. Od 12 rokov boj s akné, no našťastie v 25tich rokoch som stretla kamosku, ktorá mi ponúkla pomoc. Som jej nesmierne vďačná, pretože 6 rokov žiadne akné a krupičku neriešim.... Najviac ma na tejto kozmetike zaujala 100% záruka spokojnosti zákazníka. Ak by ste mali niektorá záujem, poradím, pomôžem... Nie je nad spokojnú zákazníčku, ktorá mi zavolá a povie ako som jej nesmierne pomohla :D. Milujem túto prácu a veľká výhoda pri deťoch je, že si čas plánujete samé 🙂. Ak by ste mali niektorá záujem, píšte 🙂))

ivetmicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pentelka
6. jún 2013

@ivetmicka a skusala si len par dni a par pripravkov 🙂

ivetmicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pentelka
16. jún 2013

@ivetmicka v pohode, ja len neviem pochopit, ked sa niekto nezamiluje do MK 😀 mozno si to nevyskusala viac, alebo si to nepouzivala pravidelne, ale ja sa stretavam len so samimi aplausmi 😵

ivetmicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lisa_22
25. jún 2013

@obohacujemezivoty
"Prečo sa nepredáva v obchodoch?
Pretože by prípravky boli nepredajné"
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAA! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to môžeš hovoriť tomu, kto v živote nerobil v marketingu. každá máte slušné percentá z predaja každého výrobku. Mary Kay je KULT, niečo ako sekta vytvorená za účelom prudkých ziskov z úplne bežnej kozmetiky. je to presne ako Jehovisti alebo iná sekta - lákajú vás pomocou emócií, pocitu "spolupatričnosti", "sebazdokonaľovania" a dokonca "zlepšovania sveta". pritom ide jedine o to, predať čo najviac výrobkov 😎 😎
no ale už samotný nick "obohacujeme životy" svedčí o tom, že pani prešla dokonalým vymytím mozočku 😉

btw, Mary Kay som vyskúšala, vlastne ju mám doma už dlhšie a asi ju vyhodím. poznám oveľa kvalitnejšiu kozmetiku za oveľa prijateľnejšie ceny. toto je samá chémia a nijaký z tých výrobkov nemá hodnotu ani desatinu z ceny, za ktorú sa predáva.

lisa_22
25. jún 2013

tu si môžte pozrieť, ktoré viete po anglicky, o čom je MK a aké metódy vymývania mozgov používa:
http://marykayvictims.com/the-i-story-one-of-th...
http://thoughtdream.wordpress.com/2013/05/28/th...
http://marykayvictims.com/is-mary-kay-a-cult/

lisa_22
25. jún 2013

a ešte toto fórum:
http://www.pinktruth.com
- celé o podvodoch tejto organizácie, fungujúcej na rovnakých princípoch ako neslávne známy Amway alebo Herbalife. o svojich neblahých skúsenostiach tam píšu bývalé členky tejto siete. vždy ide o pyramídový predaj - teda presvedčiť vás, aby ste sa stali predajkyňou a tovar si vo veľkom nakúpili vraj "so zľavou". to potom funguje tak, že keď po čase zistíte, že to od vás nikto nekupuje (všetky tie chválospevy sem píšu zúfalky, čo im doma trčí kufor kozmetiky Mary Kay a potrebujú sa ho zbaviť) - teda keď vám peniaze sedia na skrini a vy neviete, ako ich získať späť (nieto zarobiť) - neostáva vám iné, ako nájsť ďalšiu naivku, čo sa dá nahovoriť na kúpu čo najväčšieho balíka. a tak to ide pekne dokola.... 🙂
http://www.pinktruth.com/2013/06/suckering-recr...

obohacujemezivoty
26. jún 2013

@lisa_22 Sekta??? Vymývanie mozgov??? Podvod??? Tak sú skvelí, lebo už 50 rokov im na to nikto neprišiel. 🙂
http://en.wikipedia.org/wiki/Mary_Kay_Ash
http://airtechniques.cz/2012/11/objevte-svet-kr...
http://www.marykay.sk/spolecnost_zakladatelka.php
http://www.marykay.sk/spolecnost_info.php
Ak mám byť úprimná, radšej si nechám ,, vymyť mozoček" týmto spôsobom, ak mi potom moje deti povedia:,, Mamina ty si taká šťastná ", ako rôznymi katastrofickými scenármi z médií a pod.
Ani neviem, čo mám napísať, aby som sa nedotkla všetkých, ktorí majú podobný názor. Presne! Je to vec názoru a ja nebudem plytvať energiou na jeho vyvracanie. A čo sa týka peňazí, ktoré sedia na skrini, tak tie vie odkúpiť firma späť. Zistite si viac informácií a z viacerých strán, kým začnete niekoho urážať.

obohacujemezivoty
26. jún 2013

A ešte jeden článok z mnohých iných.
http://www.podnikajte.sk/podnikatelsky-zivot/c/...
Tie bývalé členky, ktoré píšu na rôzne fóra sa tejto práce vzdali samé. Niečo podobné je, keď si otvorím obchod, salón, kaderníctvo, alebo čokoľvek iné a ak sa mi nebude dariť, vzdám to. Potom mám tvrdiť a písať, že je to podvod, keď iným sa darí? Všetko je o každom z nás. Je jedno, ktorým smerom sa vyberieme. Či je to práca v priamom predaji, v normálnom zamestnaní, alebo napr. vo vzdelávaní a študovaní. Podstatné je, aby sme robili to, čo nás baví a napĺňa. Mňa baví ukázať ženám, že majú šancu na lepší život so zdravým sebavedomím a nemusia sa nechať manipulovať zamestnávateľom, tyranským manželom a pod. Ak na stretnutí so mnou je žena šťastá a spokojná, čo len na tu chvíľu, mne to stačí. Stretla som sa so ženami, ktoré sú bité, choré a vystresované. Nenakúpili, ale mne v tej chvíli stačila ako odmena ich žiara v očiach. Samozrejme ďakujem aj za takýto názor...

lisa_22
26. jún 2013

@obohacujemezivoty
"Mňa baví ukázať ženám, že majú šancu na lepší život so zdravým sebavedomím a nemusia sa nechať manipulovať zamestnávateľom, tyranským manželom a pod."

dokonca až tak? 😀 😀 LOOOL - no toto už vážne hraničí s fanatizmom. mne žiadna akože "kozmetická poradkyňa", čo má dvojmesačný kurz nemusí nič také ukazovať. to musia byť riadne chudery, čo si od "poradkyne" nechajú takto kafrať do života.
a áno, jednou z techník, ktoré používa MK je nahováranie klientok, aby klamali svojich manželov a nakupovali nepotrebnú kozmetiku poza ich chrbát. toto je známa vec. v Amerike majú dokonca heslo "God first, family second", keďže tam sa hrajú dokonca na kresťanskú organizáciu, ktorá vraj "pomáha ženám stávať sa samými sebou." tvrdia, vraj "Boh je naším obchodným partnerom"! BLEH!

áno, ide o jasný KULT a dávno na to prišli stovky a tisíce ľudí okrem takých ako ste vy, ktoré vidia len to, čo vidieť chcú a samy sebe sa boja priznať pravdu. veď sú o tom celé internetové fóra, na ktoré som poslala linky. jasné, že sa vždy nájdu ďalšie stovky a a tisíce naiviek, ktoré vždy znova a znova naletia. väčšinou osamelé, zakríknuté a nesamostatné žienky v domácnosti, ktoré vlastne potrebujú niekoho, kto by ich vypočul. a popritom rady zaplatia za "zázračnú kozmetiku". vlastne ste sama odhalili jednu z metód - apelovať na city. toto však už nemá nič spoločné s férovým predajom, ide jasne o MANIPULATÍVNE techniky.

pokiaľ ide o finančnú stránku, MÁM ZISTENÉ DOSŤ. štatistiky jasne ukazujú, že NA PYRAMÍDOVOM PREDAJI STRÁCA AŽ 99% účastníkov. dôvod? oveľa nižší dopyt než ponuka. vy "poradkyne" ste vlastne hlavnými odberateľkami produktov, ktoré by si inak kúpilo len pramálo ľudí. presvedčia vás, že ak si nekúpite celý balík tovaru za šialené peniaze, nemá zmysel začať podnikať. tvrdia vám, že "rozbiehate vlastný obchod". pritom vás len použijú na svoj vlastný. nahovoria vám, že ak prídete o peniaze, je to len VAŠA CHYBA a vaša vlastná neschopnosť, a tak sa ani sťažovať nebudete nakoniec 😎

naozaj nádherne fungujúca sekta. myslíte si, že tie ženy sú vašimi priateľkami - no skúste odtiaľ odísť! nebudú vás viac poznať.

ešte poznámka - MK "poradkyňa" berie celých 50% z predaja každého produktu. no nekúp to... 😉 😉 😉

lisa_22
26. jún 2013

"Stretla som sa so ženami, ktoré sú bité, choré a vystresované. Nenakúpili, ale mne v tej chvíli stačila ako odmena ich žiara v očiach."

😀 😀 ubezpečujem vás, že vašim zamestnávateľom toto rozhodne nestačí 😀 im ide len o to, koľko nepredajného tovaru od nich nakúpite - a ďalej sa starajte, ako viete, aby ste ho predali. vaša empatia a entuziazmus im prídu nesmierne vhod - práve také ženy sa najlepšie využívajú. čo budú pracovať zadarmo, len aby "videli žiaru" v niekoho očiach.

spamätajte sa, kým je čas. uvedomte si, že okrádate vlastnú rodinu, ak teda nejakú máte.

obohacujemezivoty
26. jún 2013

@lisa_22 To je Váš názor a ja ho rešpektujem. Nemám záujem ísť s Vami do sporu, takže už nebudem reagovať na takéto príspevky. A áno mám rodinu, ktorá o mojej práci vie a plne ma podporuje. Prajem krásny deň a veľa šťastia...

lisa_22
26. jún 2013

"Ak mám byť úprimná, radšej si nechám ,, vymyť mozoček" týmto spôsobom, ak mi potom moje deti povedia:,, Mamina ty si taká šťastná ", ako rôznymi katastrofickými scenármi z médií a pod."

no a k tomuto niet čo dodať. vy ste dobrovoľná obeť vymývania mozgu. vlastne sa vám to páči a ste s tým spokojná. presne takíto ľudia ako vy sú živnou pôdou pre všetky možné sekty, ktoré na nich nehanebne zarábajú. to naozaj nepotrebuje komentár.

lisa_22
26. jún 2013

@obohacujemezivoty

to nie je "môj názor", ale fakty, o ktorých sa všeobecne vie - teda vedia o nich všetci okrem vás obetí týchto systémov, ktoré možno tiež raz na ne prídu, a možno nie 🙂 🙂 tiež vám prajem, aby sa vám v hlave rozsvietilo. je mi jasné, že vo vašej momentálne situácii nemôžete robiť nič iné, než obhajovať sektu, ktorej obeťou ste sa dobrovoľne stali. ak chcete zachrániť aspoň niečo z peňazí, ktoré ste investovali, iné vám ani neostáva.

vanovakaty
26. jún 2013

Dievčatá ahojte, nedá mi nereagovať na tieto ,, výmeny názorov " . Spolupracujem s firmou MK viac ako 6 rokov . A aj ja som potrebovala čas nato aby som pochopila , hlbokú myšlienku našej firmy . Prešla som si rôznymi obdobiami , ktoré som musela prekonať , či už to boli súkromné , existenčné problémy a podobne . Keď mi MK vstúpila do života , rozhodovala som sa opustiť 13 ročný vzťah v ktorom som nebola šťastná , ale nemala som na výber . Musela by som začínať od znova , od nuly , čo všetko vo mne vyvolávalo strach a ten ma držal , veľmi dlho v tomto vzťahu . Nakoniec som strach prekonala a začala od nuly a dúfala, že to všetko nejako utiahnem , byt, hypotéku , a hlavne hodne poznačenú psychiku a sebavedomie . V tomto období som dostala možnosť spolupracovať s firmou . Začala som postupne chodiť na stretnutia, školenia , kde moje sebavedomie pomaly ale isto rástlo . A naberala som istotu , že to všetko zvládnem , aj keď som vedela ,že to nebude ľahké , ale keď budem chcieť a vytrvám a vydržím , bude môj život vyzerať inak...Tiež som , počas týchto rokov , skúsila aj iné možnosti podobných spoločností ... ale vždy som bola verná MK , vždy ma to ťahalo nazad ... pýtala som sa prečo ??? pochopila som a bolo mi treba nato dosť času , že MK je iná a za tým si stojím ... nieje taká dravá ako iné spoločnosti , fungujúce v priamom predaji . Dáva vám možnosť , rásť osobnostne, dáva vám čas a priestor nato ,aby vy samé ste sa rozhodli , ako a čo chcete v rámci spolupráce mať . Kam sa chcete posunúť alebo neposunúť . Mary , je výnimočná práve v tom , že vy samé sa dobrovoľne rozhodnete kde chcete byť za rok , dva , tri , desať ... či si vybudujete aj svoj pasívny príjem alebo budete ,,len " milovať kozmetiku , ktorá je učinná a má svoje výsledky, alebo si zarobíte aj peniažky, ktoré vám pomôžu ,, žiť inak - lahšie " . Toto je to čo mary ponúka ... všetko je to len a len na nás ako sa rozhodneme 🙂 a čo si vyberieme . Nie sú tu , žiadne tlaky , toho čo musíte spĺňať , ako v iných firmách , s ktorými mám skúsenosť. Na začiatku , to všetko vyzerá krásne , a po čase sa dozviete , že ak chcete toto , musíte toto a pod. Ja som človek , ktorému takýto systém nevyhovuje a preto volím MK . Kde mám možnosť sa dobrovolne rozhodnúť čo chcem a akým tempom si pôjdem 🙂A nik ma netlačí , nebojkotuje telefonátmi a plánmi , všetko je len na mne . Lebo som nezávislá poradkyňa a je len na mne čo s príležitosťou , ktorú som dostala pred rokmi urobím . Bolo skvelé , oslobodzujúce , zistiť , že MK takto funguje , že vám dáva možnosť sa Rozhodovať za seba , sama . Časom som zisťovala stále viac a viac ohľadom mary a jej filozofie a som uplne stotožnená s logom ,, obohacujeme životy žien " , tým že som vytrvala a získavala skusenosti z mojej osobnej praxe . Denno denne sa stretávam so ženami , ktoré sú v rôznych životných situáciách a nevidia východisko . Lebo dnešná doba nás drží vo finančnom šachu ...ak nezarobím alebo inak ak predávam svoj drahocenný životný čas , za 2e na hodinu , nemám ani čas ani peniaze , na to aby som život žila inak. Aby som mala čas venovať sa deťom , aby som mala peniaze nato aby som im nemusela hovoriť , že nato nemáme !!! Za tie roky , som mala možnosť takýchto žien stretnúť kvantum , a som vďačná za to , že som ponúkla tolko príležitostí si ,,zmeniť život " . Samozrejme tým , že zdvihnem zadok , prekonám strach a niečo so svojim životom urobím , rozhodnem sa inak žiť 🙂 . Niektoré , ženy to využili a niektoré nie , to je prirodzené , ved nie každý chce isť touto cestou . Každý človek rozhoduje o svojom živote , o tom ako ho prežije . A tie ktoré to využili , žijú naozaj iný život...žije sa im lahšie , a tie ktoré správne pochopili myšlienku našej firmy - žijú uplne iný život , a denne sa ku mne dostávajú ich príbehy a vďaka zato ,že som im tuto príležitosť mala mala možnosť ponúknuť... A ja sama som veľmi vdačná , za mary , že mi vstúpila do života... Kedy som netušila čo bude dalej , len som vedela , že už chcem žiť inak...Mary mi dáva , možnosť byť časovo a finančne slobodná , nerátať každé euro , platiť si byť , auto , dovolenky , potreby pre rodinu a neprenášať strach a obavy na svojich najbližších ... Som šťastná ,že som sa pred 6. rokmi takto rozhodla a zobrala príležitosť MK za,, pačesy ", aj ked boli dni kedy som mala sto chutí skončiť ...že to nieje pre mňa, že to nedokážem , že to a ono ...ale vždy som nejako nazbierala silu isť ďalej a to vďaka prístupu sebe a svojmu Prečo , našej firmy a ludí ktorí v nej pracujú ...a prešli si tým čím som si ja sama prechádzala ...Ja vidím velikánsky význam , ponúkať tuto možnosť, príležitosť dalej a budem to robiť denno denne a tým ,, obohacovať životy žien " !!! Napĺňa ma pocit , že ženy ktoré ku mne prídu na Hodinku krásy - odchádzajú spokojné , vyrozprávané zo svojich niekedy ťažkých životných situácii a dakujú mi za tuto chvílu , že sa citia krásne a vypočuté a vedia že nie sú v tom samé ...že dávno im tak krásne nebolo ...Toto je to prečo !!!, budem mary posúvať ďalej , zmenila život mne , a mnohým ženám ktoré poznám , a ktoré som osobne spoznala pri stretnutí ,,poradestava starostlivosti o pleť " ... Mary nieje prioritne o krémikoch ...mary je o vzťahoch , o možnostiach , o vnútornej kráse - sebavedomí , o rozhodnutiach , žiť inak ... Samozrejme , 100ludí ,100 názorov, skuseností , postojov . Preto , neriešim kto má akú skusenosť a názor , lebo to je vec individuality . Musím priznať, že práve tie , marykayky , ktoré nevytrvali a vzdali to , alebo zistili ,že mary pre nich nieje, rozhodli o svojej ceste životom inak ...ale na to máme každá jedna právo ...a nikde nieje povedané , že mary je pre každého , ale kto ju pochopí do hlbky a neženie sa len za peniazmi , verím že kráča denne krôčik za krôčikom k lepšiemu životu ...a rozdáva tento pocit dalej ...a o tom mary kay je 🙂 . Ano stretla som sa už aj s tým , že poradkyne , nepracovali podla základného pravidla mk , ,,správaj sa k druhým tak ako chceš aby sa oni správali k tebe " a robili prácu podla svojho uváženia ...ale takéto , ženy v mk , nemajú dlhú budúcnosť ...lebo kto nepracuje , so srdiečkom a vidí pred sebou len eurá ... nebude v našej firme úspešný ... nebudú sa s danou dámou , ženy stretávať , nebudú chcieť opakovane dalšie stretnutia , lebo sa s nou necítili príjemne ... a o tom to je 🙂 . Z celého srdca si prajem aby čo najviac žien spoznalo , tu správnu mary kay poradkyňu , ktorá pochopila princípy a myšlienku firmy ktorá rozdáva okolo seba , radosť , lásku , pochopenie ... lebo o tom je MK ... Pomáhať iným , žiť život inak, lahšie , radostnejšie ...Pre mňa je Mary Kay firma - majákom dnešnej uponáhlanej doby , ktorá 95% ludstva , tlačí do finančnej neistoty , do stresu ,strachu a obáv , aby sa dalo s nimi manipulovať ...a niekde tu vyššie som čitala , práve taký názor , že podobné spoločnosti vymývajú ludom mozgy ... ono je to vždy o názore a skusenosti ...ale ja som si povedala pred pár rokmi ,že nechcem žiť v strese , pod tlakom spoločnosti , ale že si budem svoj život riadiť , a rozhodovať o ňom sama ... a tak sa aj stalo vďaka príležitosti ktorú mi ponúkla žienka z MK ..a som nesmierne vďačná za ten okamih , kedy som sa mohla rozhodnuť , cez strach , obavy , ktoré boli v danej situácii prirodzené ...som šťastná ,že som sa rozhodla pre tuto príležitosť , ktorá mne osobne zmenila život...a životy ludí v mojom okolí ... Prajem vám všetko dobré , milé dámy ...prajem si , aby ste mali šancu rozhodovať o svojich životoch ...lebo príležitostí je okolo nás denne kvantum , len si vybrať tu správnu, urobiť rozhodnutie a isť si za tým a nikdy , nikdy , nikdy to nevzdať , vytrvať a zmeny sa udejú !!!! Verte v seba a svoje schopnosti a rozhodujte o svojich životoch vy nie iní !!! Všetko dobré ...PS: multilevelové spoločnosti - nie su pyramídové spoločnosti = tento rozdiel treba pochopiť v začiatkoch a dať si pozor , práve na pyramídové spoločnosti , ktoré sa obohacujú na úkor iných ...tých ktorí sú mnoho krát v zúfalej situácii a chytajú sa bez rozmyslu všetkého ...čo by im pomohlo žiť lahšie 🙂 . Som šťastná ,že som v multilevelovej spoločnosti , alebo inak v sieťovom marketingu , ktorý mi dáva možnosť , postarať sa sama o seba ... a vďaka za tieto systémy , ktoré ludom dávajú šancu na iný život ...Je 21. storočie , doba informácii a možností ...už dávno je preč doba , kedy sme mali ,,istotu " v práci ako zamestnanci ...teraz máme možnosť ukázať čo v každom jednom z nás je ...a to je skvelé ...že môžeme o svojich životoch rozhodovať my , nie zamestnávateľ, nie vláda a pod...Samozrejme , akceptujem aj iné názor a postoje , lebo ako som už písala , každý máme právo na svoj názor a postoj ... Preto , je užasné ,že každý jeden človek môže o sebe rozhodovať sám , podla svojich skuseností a poznatkov 🙂 a podla toho žiť svoj život 🙂 ... ja som sa rozhodla isť touto cestou a nikoho nenútim aby ju zdieľal so mnou , alebo aby súhlasil s mojim názorom ...ja som vdačná za to ,že žijem svoj život , podla svojich predstáv a robím prácu ktorá ma baví a posúva aj osobnostne , som vdačná za každý šťastný úsmev, za pohodu, radosť a to je to na čom záleží - na spokojnosti mojej osoby a osôb , ktoré môj názor zdieľajú a stotožňujú sa s ním 🙂))) ...prajem vám veľa sily na vašich životných cestách ...
MARY KAY: Žena
Mary Kay Ash
Múdra. Šarmantná. Starostlivá. Jedinečný príbeh úspechu. V minulosti sa objavilo mnoho úspešných
obchodníkov a podnikateľov, ale nikto z nich nebol tak jedinečný ako Mary Kay Ash, zakladateľka
spoločnosti Mary Kay. To, čo dosiahla, zanechalo nezabudnuteľnú stopu v podnikaní a otvorilo dvere
ženám na celom svete. Dostali tak príležitosť zažiť svoj vlastný úspech.
Keď začiatkom roka 1963 odišla Mary Kay Ash po 25-ročnej kariére v oblasti priameho predaja do
dôchodku, rozhodla sa napísať knihu, ktorá by pomohla ženám prežiť v maskulinizovanom svete
podnikania. Bola unavená mladými mužmi, ktorých zo začiatku učila ona sama, a ktorí sa potom stávali
jej nadriadenými. Pri svojom kuchynskom stole si Mary Kay nadpísala dva zoznamy: jeden obsahoval
všetko pozitívne, čo sa uplatňovalo vo firmách, v ktorých pôsobila, a v druhom boli veci, ktoré by sa
podľa nej dali robiť lepšie. Pohľadom na tieto dva zoznamy Mary Kay zistila, že vlastne vytvorila
marketingový plán spoločnosti snov, spoločnosti, ktorá by mohla ponúkať ženám neobmedzené
možnosti na dosiahnutie osobného a finančného úspechu.
Pomocou svojich celoživotných úspor vo výške 5 000 dolárov a s podporou svojho 20-ročného syna
Richarda Rogersa, Mary Kay založila svoju firmu snov v piatok 13. septembra 1963. Zo skromného
obchodíka o rozlohe 500 metrov štvorcových v Dallase, v šáte Texas, USA, vyrástla spoločnosť Mary
Kay na medzinárodný kozmetický gigant. K dnešnému dňu pôsobí firma na 35 trhoch po celom svete a
počet nezávislých kozmetických poradkýň presiahol na celom svete 2,5 milióna.
Základné princípy Mary Kay Ash boli jednoduché a prešli skúškou času. Hlavným princípom sa stala
filozofia takzvaného Zlatého pravidla: hovorí o tom, že najlepšou filozofiou každodenného života je
"robiť pre iných ľudí to, čo chcete, aby oni robili pre vás". Mary Kay tiež pevne verila tomu, že životné
priority majú svoje poradie – poodľa nej je "viera na prvom mieste, rodina na druhom a kariéra na
treťom".
Mary Kay Ash rovnako nabádala nezávislé podnikateľky, ktoré predávali jej kozmetické prípravky, aby
priali, pomáhali iným a oceňovali výkony druhých. Zdôrazňovala dôležitosť uznávania výkonov druhých.
A práve vďaka týmto postojom vzájomného uznania sa ženy dostali k cieľom, o ktorých sa im predtým
ani nesnívalo. Mary Kay neustále nabádala všetkých svojich zamestnancov i nezávislé kozmetické
poradkyne, aby sa ku každému človeku správali tak, ako by mal na krku zavesenú tabuľku s nápisom
"Urob pre mňa niečo, aby som sa cítil dôležitý." Iba málo firiem je založených na tak jednoduchej a výstižnej filozofii. Ešte menej firiem sa môže oprieť o
pretrvávajúci odkaz svojho zakladateľa tak, ako je to u Mary Kay. Mary Kay dostala viacero prestížnych
ocenení počas svojho života a ešte viac in memoriam po svojej smrti, dňa 22. novembra 2001. Princípy,
ktoré si Mary Kay napísala za kuchynským stolom pred 50-timi rokmi, žijú v spoločnosti Mary Kay Inc.
dodnes. Mnoho špičkových podnikateľov, tvorcov, politikov a vedcov už ocenilo brilantné myšlienky
Mary Kay Ash.
O Mary Kay
Neodolateľné prípravky. Pozitívny spoločenský vplyv. Príležitosť, ktorá napĺňa. To všetko Mary Kay
ponúka už 50 rokov. So svojimi 2,5 miliónmi nezávislých kozmetických poradkýň, 3 miliardovým
obratom a pôsobením vo viac ako 35 krajinách sveta patrí Mary Kay medzi popredné kozmetické
spoločnosti zaoberajúce sa priamym predajom. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií alebo nájsť
nezávislú kozmetickú poradkyňu vo svojom okolí, navštívte www.marykay.sk.

vanovakaty
26. jún 2013

@lisa_22 je zaujímavé ,že sa stále točíte len okolo sekty a peňazí a materialneho sveta ... .. z Vašich komentárov ide toľko zla , nespokojnosti, strachu, neistoty, ublíženia a presne na také články a komentáre sa napájate ... pokora váženie si života ako takého to je to čo vám prajem ... prajem Vám aby ste zažili pokoj, radosť, lásku lebo to sú dôležité princípy života ...krásnu cestu životom ...

vanovakaty
26. jún 2013

@lisa_22 MK poradkyňa pracuje za odmenu ako vo všetkých prácach ...je užasné že firmy ako MK , dávajú možnosť ľudom , aby svoj životný čas nepredávali za 2 eruá - totálne nedohodnotenie nášho životného času...

lisa_22
26. jún 2013

@vanovakaty
"multilevelové spoločnosti - nie sú pyramídové spoločnosti = tento rozdiel treba pochopiť v začiatkoch a dať si pozor , práve na pyramídové spoločnosti , ktoré sa obohacujú na úkor iných ...tých ktorí sú mnoho krát v zúfalej situácii a chytajú sa bez rozmyslu všetkého ...čo by im pomohlo žiť lahšie "

to sa komu snažíte nahovoriť? MLM je presne to isté ako pyramída a opakujem - 99 percent zúčastnených v MLM STRÁCA PENIAZE. na to sú štatistiky. a presne o to ide - nie mne, ako sa snažíte prezentovať, ale vašim nadriadeným.
"strach, neistota, ublíženie"? LOOL. celý ten váš elaborát, čo ste stvorili na oslavu vašej sekty dýcha presne týmto - zvelebovanie 7 krát rozvedenej feministky Mary Ash Kay, v ktorej vidíte akúsi bohyňu jasne svedčí o tom, že ste submisívna osobnosť bez vlastného názoru, ktorú možno ľahko manipulovať. opakujete ako papagáj naučené frázy, lebo sa bojíte mať svoj názor, potrebujete, aby vás naučili, čo si máte myslieť a čo hovoriť. vyrobiť hentaký elaborát na "oslavu" sekty môže len skutočný fanatik.

reči o "pokoji, radosti a láske" si nechajte - nijaká takáto sekta ako MK vám totiž nič také nemôže dať. to môže jedine pravý Boh, nie vaše modly a la Mary Kay. ja práve tieto veci zažívam s Ním, to ma robí slobodnou bytosťou, ktorá nepotrebuje falošný pocit istoty hľadať niekde v sekte ako vy.

"je zaujímavé, že sa stále točíte len okolo peňazí a materiálneho sveta" - hahaha, to vaša sekta a la Mary Kay sa točí okolo peňazí, už to konečne pochopte! prečítajte si svedectvá žien, ktoré sa "opovážili" sektu opustiť - koľko špiny na ne nakydali ich "priateľky" a "sestry". ich bývalé kolegyne dostali zákaz sa s nimi baviť a akákoľvek zmienka o nich im bola prísne zakázaná. neskutočné, koľko submisívnych žien je ochotných nechať sa takto manipulovať.

ste labilné osobnosti, ktoré potrebujú hľadať pocit istoty a ochranu u "idolov". dúfam, že to je jasné každému, kto si číta túto diskusiu.

vanovakaty
26. jún 2013

@lisa_22 a zase len veľa urážania , obviňovania ... ale je to Váš názor a ja Vám ho neberiem ...Boh by zaplakal nad Vašou neláskou ...prajem Vám veľa Lásky aby sa Vás tá Božia dotkla čo najskôr a v najväčšej možnej miere ...

lisa_22
26. jún 2013

týmto prosím Slovenky, aby mali svoju hrdosť a nedali sa vlákať do sekty MK založenej za účelom vymývania mozgov a následného obohacovania sa na obetiach manipulácie. máme tu dosť vlastných vymývačov, nemusia k nám chodiť z Ameriky 😀 😀

obávam sa však, že obetiam, ktoré sú súčasťou sekty už niekoľko rokov, nepomôže nič. ich fanatické prejavy zaslepenosti pripomínajú Svedkov Jehovových, ktorých zopár poznám osobne. problém je v tom, že ide o nesamostatných jedincov neschopných existencie mimo organizácie, ktorá plánuje a kontroluje každý krok ich života. Mary Kay pre nich predstavuje - citujem - "pokoj, radosť a lásku", čiže ide o osoby, ktorým toto pred ich vstupom do sekty chýbalo. práve z takejto duševnej lability ťažia potom nemilosrdní vodcovia siekt, ktorých jediným cieľom je zarábať, pričom sa neštítia používať tie najbezohľadnejšie metódy. svojim členkám vštepia pocit, že sa podieľajú na čomsi výnimočnom - dokonca že "obohacujú svet", takže tie sú potom ochotné prijať aj finančné straty, len aby nestratili spoločenstvo, ktorého súčasťou sa viac menej dobrovoľne stali. veria, že ich tam chápu, milujú a prijímajú také, aké sú - to však len dovtedy, kým prinášajú spoločenstvu zisky. ak sa s tým rozhodnú skončiť, nastáva kruté vytriezvenie.