Máte skúsenosti s tehotenskou masážou?

viky_21
23. júl 2021

Ahojte, chcem sa opytat ci sa tu najde niekto kto absolvoval tehotensku masaz. Pripadne nejake skusenosti ako to prebieha a tak. Dost ma totiz boli chrbat a najmä krize na pravej strane. Bolest mi vystreluje az do nohy a niekedy mam problem sa postavit z postele. Preto rozmyslam nad masazou ale vobec si neviem predstavit ako to prebieha a tak. Dakujem 😊

chrumka333
23. júl 2021

@viky_21 s prvým som chodila pravidelne do 7 mesiaca, s druhým nepravidelne, ale idem sem tam. Mňa nič nebolelo, len som chcela relax. Prebieha normálne, ak sa dá ležať na bruchu, ak nie na boku or na stoličke

kacena4
23. júl 2021

ja som chodila pravidne, masaz v sede ale nie tehu ale klasicka a bez problemov

tosomja
23. júl 2021

Ja som bola tiež, bola som v 5.m, ležala som na boku, tiež som jej hovorila, že ma bolia kríže a noha. Tak nohu, chrbát, šiju vymasirovala, ale kríže až ku kostrci už nie, lebo vraj sa nemá masírovať v tehotenstve.

evaachesa
23. júl 2021

Mňa strašne seklo v stehne a asi mesiac som nevedela poriadne chodiť cez tú bolesť. Bola som aj na masáži, no nepomohlo mi to 😒

viktoria1425
24. júl 2021

@viky_21 v tehu sa moze len horny chrbat masirovat. Dolny nemoze lebo moze posunut placentu. Tak mi to maser povedal.