Máte skúsenosti s Telekom optikou?

jankastraskova
25. mar 2019

Ahojte, chcela by som sa opýtať, dnes u nas zazvonil taký mladý muž z telekomu. Nedávno u nas dokončili optiku z telekomu. Tak sa bol opýtať či by sme mali záujem. Tak sa idem sem k Vám opýtať, aké máte s optikou z telekomu skúsenosti, funguje v pohode internet cez to? A este mi hovoril aj ze tv by sa dala dat na to. Teraz máme skylink, ale mám zaplateny balícek do 25.4 a druhú kartu do konca roka. Tak neviem ci mam dat len internet a neskor aj telku, tak by som si radsej nejaké infosky pozistovala, či ste spokojné atd. Ďakujem velmi pekne.

bossik
26. mar 2019

Na internet od telekomu môžu mať niektorý aj iné názory no za mňa už veľa rokov spokojnosť. A ak sa niečo prihodilo tak opravy do pár hodín (na diaľku) alebo prípadne do 1-2 pracovných dní ak musel prísť technik, keď bola chyba na ústredni napríklad. Ale takéto niečo sa prihodí tak raz za 1-2 roky možno. Inak mám aj internet aj TV od telekomu a spokojnosť. Samozrejme môžeš si dať teraz internet a potom kedy chceš aj televíziu. (samostatný internet ťa vyjde ale o niečo viac ako keby si ho mala v kombinácii s TV) majú takú politiku, ak si dáš od nich aj internet aj tv tak ťa obe tieto služby stoja menej ako každá samostatne. 🙂 A už len doplnok, ak si dáš TV cez telekom po kábli, tak ak bude búrka alebo zlé počasie, tak satelitná TV (napríklad skylink) môže haprovať a mať výpadky, no takáto pevná optická sieť je skoro bezporuchová a počasie na to nemá žiaden vplyv. 🙂 Pekný deň