• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte šteniatko maltezáka? Ako reaguje na deti?

19. augusta 2014 
neviem ci smiem mat tuto temu,ale chcem vediet ci mate niektora steniat maltezaka a ako reaguje na deti...
27. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki
nemame maltezaka ale ja som chcela steniatko ku dcerke a jednoznacne mi odporucali labradora alebo retrievera
kupili sme si steniatko retrievera a musim povedat ze som maximalne spokojna
nerozlucna dvojka
28. júl 2008 o 14:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na rase vobec nezalezi my mame doma pitbulov a nehaju si od deti aj stipce na bielizen dat na chvost a usi :grinning: a jedia s marekom chrumky z jedneho taniera :grinning: obcas aj tu istu chrumku :grinning: tak maju nos pri nose dvojrocny chalanisko a zubata selma :grinning:
28. júl 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my mame maltezaka steniatko a nemam pocit zeby mala rada deti, dokonca je aj zenska...deti sa boji, uteka pred nimi..a potom ked sa odvazi s nimi hrat tak skace a steka a to sa zase boja deti.. mali psi nemaju radi ked ich male deti natahuju jak handry, velkym to tak nevadi, lebo to necitia..
6. sep 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. sep 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám maltezáka už 10rokov,kúpila som ho dcére keď mala 8 a vtom čase som bola tehotná z druhou dcérkou,a bolo to super,nemala som sním žiadne problémy keď sa dcérka narodila a to bol ešte šteniatko,len jednu chybu majú,sú dosť sexualne akčný od šteniatka :slight_smile: ,ale dala som ho vykastrovať,a bolo to fajn,je aj kľudnejší a deti priam miluje :slight_smile:
9. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My síce nemáme maltezákov, ale keď sa malý narodil mali sme tri fenky malých plemien. Nie v byte, ale vonku. No boli strašne zvedavé, tak som im malého po pár dňoch ukázala - tak či tak sa snažili nakuknúť do kočíka. No boli zlaté a prijali ho, ak sa to dá tak povedať. Teraz už pred ním radšej zdrhajú, lebo už s nimi vymýšľa, ale nikdy mu neublížili, ani na neho škaredo nepozreli, a to im teda už všeličo vyviedol. :grinning:
Tiež sme mali malého psíka, keď sa narodila naša tretia sestra. Tá bola úplne úžasná, začala sa o ňu doslova starať. Keď sa sestra zobudila a mama ju nepočula, fenka ju chodila volať. Alebo keď šli von, hafan sadal pod kočík a odtiaľ sa ani nepohol. Mama jej tam dokonca potom dala deku. Raz, keď šli takto do obchodu a nechala kočík vonku (verte-neverte, bolo to vtedy normálne), šla okolo jej kamoška a spoznala kočík. Chcela nazrieť dnu, no naša mini fenka na ňu vyletela a nepustila ju ku kočíku, kým neprišla mamina. Doteraz na nášho psíka spomínam s láskou. :slight_smile: :frowning2:
9. nov 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi mame doma maltezaka a krala karpla.Su mily k detom najme maltezak.Nie su zly a besny obi dve su fenky.
19. aug 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok