Maturita - externé štúdium

rencika8
22. feb 2017

Ahojte, chcela by som sa opýtať či robila niektorá z vás externé popri MD prípadne robote maturitu a ako ste to zvládli. Ja už dlho nad tým rozmýšľam že si dokončím škôlku a povedala som si ze bud teraz ale nikdy len sa toho veľmi bojim pretože je to už pekných pár rokov čo som von zo škôlky.

tyelde
22. feb 2017

Síce nematurujem ale štátnicujem, ale keď sa chce tak sa dá všetko 🙂

akttena
23. feb 2017

Ahoj.Ja som začala chodiť na vysoku,keď moje deti mali 3 a 5 rokov.Bolo to veľmi naročne hlavne na čas a v poslednom ročniku som otehotnela s tretim,takže som štatnicovala s bruškom.Ano zvladneš to a budeš na seba hrda,že si to zvladla a ja ti držim palce.😄

julkvas
1. apr 2017

Prosim Vas neviete mi niekto poradit, strednu skolu v Trnave kde by sa dalo dokoncit maturitne vzdelanie? za kazde info budem moc vdacna 🙂

kocka321
1. apr 2017

Ja študujem tiež a to mám dve baby 3 ročnú a 3 mesačnú. A popritom som robila aj vodičak ktorý som úspešne zvládla dasa to len treba chcieť. Pokiaľ chceš mať adekvátnu prácu a nie len za pásom tak nevaháj. ;)

rencika8
autor
3. apr 2017

@kocka321 a prosim ta kedy ta cakaju maturitne skusky ?

kocka321
3. apr 2017

@rencika8 no ešte ma čakajú jedny skúšky a som V 3 čiže 2 roky :/

rencika8
autor
3. apr 2017

@kocka321 a ako casto si robila skušky ? Je toho vela ? Ja mam strah hlavna s jazyka lebo ten som sa da sa povedat nikdy neucila

kocka321
3. apr 2017

Skušky mavam 2 krat do roka cize kazdy pol rok. Plus e testy nam posielaju ktpre mozme vypracovat doma a seminarky. Vela no zo zaciatku toho nebolo az tak 4 predmety nam davaju.No akurat teraz sa učim pravo a ekonomiku a to je uz naročnejšie. Pokial vies zaklady z nejakeho jazyka naj AJ tak sa ti to lahsie bude ucit. No ale ucit sa ako samouk je narocne dost. Nikdo ti to nevysvetli ani nič. Materialy k studiu samozrejme dostavame vzdy 3 mesiace pred skuskami takze dasa to 🙂