Meno Emmka

selenna25
5. júl 2017

ahojte chcem sa spytat cakame dievcatko a chceme mat Emmku viem ze je Ema ale chceme s dvomi M ci nam v porodnici zapisu ako chceme aj n amatrike alebo to treba najprc overit nez nahlasime meno v porodnici dakujem za vsetky info

ukulela
5. júl 2017

zapisu. staci povedat, ze emma tekelyova ma tiez dve m 🙂 ale nie, samozrejme, ze tak neargumentovat, ale emma s dvoma M je uz u nas bezne, to netreba dokladovat nicim snad.

moonlight1210
5. júl 2017

@selenna25 uz sa bezne pouziva aj tato podoba. nemal by to byt problem.

evittam
5. júl 2017

@selenna25 Urcite sa táto podoba mena uz pouziva. My mame Rebeccu-ziadny problém, keby sa nepoužívalo stačí požiadať o zapis a hotovo.😉

selenna25
autor
5. júl 2017

dakujem vam

ave17
5. júl 2017

Emmiek je na Slovensku toooooolko,že s tým problém určite nebude, je mi ľúto deti,ktoré zasiahnu tieto módne vlny mien.Emma je asi 3 najohukanejsie meno na Slovensku.

selenna25
autor
6. júl 2017

@ave17 tak keby som sa mala riadit tym ze kolko ludi ma take mena tak by som si nevybrala ani jedno

evittam
6. júl 2017

@selenna25 Presne to iste som chcela napisat. A neviem preco by mal niekto ľutovať moje dieta len preto lebo sa volá rovnako ako ine....😉

zuzi0911
6. júl 2017

Urcite s tym nebude problem,,,my sme davali sofiu,, po porode sa pytali ci ju zapisu ako sophia alebo sofia,,,,