• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

8. novembra 2016 
@bobocka aj mne sa pači len ked už som spomínala že ja deti volam skratkami a nebude to blbé Luky, Timi, Tomi.....
15. aug 2011 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104 nie :slight_smile: preco blbe? :slight_smile: pokial sa naucis nemyslit sa v timi a tomi,tak nie je problem :slight_smile:
15. aug 2011 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104 určite by som vybrala bez "R"- Tomáš, Šimon, Daniel - ťažká kombinácia na výslovnosť- v mene R a v priezvisku L :wink: :wink:
15. aug 2011 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104 Adrián Balko znie najlepšie :wink: aj Oliver neznie zle s vaším priezviskom :dizzy_face:
15. aug 2011 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moja prva babika bola MISKO , moj prvy frajer bol MISO....Moj prvy sef bol MICHAL...Moj prvy syn MISINKO.... Milujem toto meno..... :grinning: A keby bolo prve dievcatko ,tak by bola Michaela.....ine krajsie meno pre mna nepoznam..... :grinning:
15. aug 2011 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@tanija133 moja lásenka Michelinko:slight_smile: u mňa Michal :slight_smile:
15. aug 2011 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
mne sa paci Travis a Maxim ... ale po natlaku okolia a zvaženi budeme mat Maximiliana - teda Maxima :slight_smile:
15. aug 2011 o 23:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104 - ja som mala ešte v škôlke, frajera ktorý sa volal Miško Balko :grinning: a znie mi to dobre doteraz... z vymenovaných ešte Tomáš, ale veď tvoje srdce určite príde na to, ktoré je pre tvoje dieťatko to najkrajšie... :wink:
15. aug 2011 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@eskymacik17 ja mam Travisa! :wink: a je jedine dieta s tymto menom narodene na Slovensku, pozerala som si to v statistike mien, na ktoru tu niekedy niekto daval link. aky si zazila natlak okolia? ludia sa ta snazia od Travisa odhovorit, alebo ako?
15. aug 2011 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@warholette necudujem sa, ze take meno nik neda, hlavne ak ma vacsina aj typicke slovenske priezvisko :wink:
15. aug 2011 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
najkrajsie meno je podla mna po oteckovi :slight_smile:
15. aug 2011 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@warholette jej tak to ma prekvapilo :slight_smile: no vsetci ze aby som si ho nedavala a tak .. len mi sme taky pomiesani ... ja som slovenka , tatino je cech a zijeme zatial v irsku :D a ako slavite meniny ??? na ktory den ?
15. aug 2011 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 jooj,nie vzdy.niekedy ma dieta stastie,ze tatino ma krasne meno,no niekedy sa "postasti" fakt hruznica v podani tatkovho mena .ja osobne moc nie som za davanie mena detom po rodicoch.ja som diana a moj muz chce velmi dcerku dianu(ak raz bude),no ja nechcem.nevidim dovod na to,aby sme sa obmedzili na meno,ktore v rodine uz je.jedine ak by bolo srdcovkou.ja osobne mam vzdy divny pocit,ked oslovim nejaku inu zenu s mojim menom.je to divne tak oslovit inu zenu,ked som cely zivot zvyknuta,ze to meno nosim ja.neviem to dobre vysvetlit,no proste ked som rastla ,tak som ziadnu dianu nepoznala-iba ak anglicku princeznu. :grinning: a asi len pred 2 mesiacmi som spoznala inu zenu co sa diana vola. a to mam 28 rokov,takze toto meno si fakt len so sebou samou spajam a neviem si predstavit,ze by sa aj moja dcera tak volala.synceka sme ale pomenovali tak,ako sa aj svagor vola-michal.ale to je aj nasou srdcovkou a k drobcovi sa strasne hodi :slight_smile:
16. aug 2011 o 00:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eskymacik17 neslavime :grinning: manzel je American a zijeme v USA a tu sa meniny neslavia. kym sme boli na Slovensku, tak maleho sem-tam niekto nazval Trevor, ale inak kazdy skor chvalil nezvycajne meno..
16. aug 2011 o 00:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@warholette tak to je super.. no aj mna sa uz pytali ze nie nahodou Trevor namiesto Trevis ? :grinning: no mozno to este nakoniec aj zhodnotime
16. aug 2011 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak teda Tomaš, Adrian alebo Nikolas hm?
16. aug 2011 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eskymacik17 Ahoj mi mame Maxima :slight_smile: Nechcem byt za mudru, ale Maxim je ine meno ako Maximilian aj ked kazdy si mysli ze je Maximilian a volame ho Maxim. Maxim ma meniny 29. maja a Maximilian 13. oktobra. Inak Travis je super meno!!! :grinning: My momentalne uvazujeme nad Edgarom, alebo Alexejom, ale asi Alexej vyhra.
16. aug 2011 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ... ale Maxim myslim nie je v slovenskom kalendari, alebo ano ? .. tak preto sme zvazili Maximiliana. .. Alexej sa paci aj mne viac :D
16. aug 2011 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kryšpín :slight_smile:
16. aug 2011 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hociktore ine len nie po otcovi a Misko bolo bolo nase prackatko ako vraví moj maly syn takze toto nieeee
16. aug 2011 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciferova typicke slovenske priezvisko zjavne nevadi mamickam vanessiek, jenniferiek, nicolasov, christopherov a inych zahranicnych skvostov :wink:
16. aug 2011 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Michal,Miško...uz u nas vyhralo :slight_smile: po ockovi uz mame :slight_smile:
16. aug 2011 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Filip :wink:
16. aug 2011 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@warholette napr. jennifer ľuptáková :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2011 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Krištof moj synček, ale zvažovali sme aj Jerguša
16. aug 2011 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@warholette ved to je tiez kapitola sama o sebe, ale trevis ci trevor, na to asi este nedoslo :wink:
16. aug 2011 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciferova ved mne to len vyhovuje, aspon mam jedinecne dieta :slight_smile: ale tu na konikovi som videla nejaky album o chlapcovi menom tristan, to je tiez podobne meno, takze mozno pomaly pribudaju aj ine zahranicne mena ako tie otrepane...
16. aug 2011 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@warholette no to je vyhoda ako svet, ti poviem :sweat_smile:
16. aug 2011 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no musim povedat,ze podla mna MENO NEROBI DIETA VYNIMOCNYM ci JEDINECNYM.dieta ,kazde dieta,JEDINECNE A VYNIMOCNE JE! nech sa vola akokolvek a davat netradicne meno dietatu len preto,aby ho rodicia robili vynimocnym podla mna spravne nie je.podla mna by mali davat rodicia mena detom podla toho,ze v nich to meno nieco prijemne evokuje,spaja sa im s nejakou blizkou osobou,mozno osobnostou ktoru obdivuju. a nie sa pretekat v netradicnosti,lebo je to v kurze. :sweat_smile: potom aj u nas vzikaju rozne sialene kombinacie mien.rodicia si myslia,ze ako zahviezdili ,ked dietatu dali netradicne meno .a pritom zabudaju na to,ze s tym menom dieta bude zit cely zivot :confounded:
16. aug 2011 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Mne sa paci Šimonko, ale manzel chce Riška...tak uvidime kto z koho :slight_smile:
16. aug 2011 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok