Meno pre psíka. Poraďte nám

anarida
30. máj 2009

Ahojte je to asi dosť blbá téma 😅 ale potrebujem poradiť.Už dva mesiace vyberáme s manželom meno pre nášho budúceho miláčika.Čas sa kráti a za dva týždne ho máme doma.No my stále nevieme aké meno mu dať.Prosím Vás dajte nám niake rady.Pozerala som veľa na internete,hľadala v psích kalendároch ale zatiaľ nás nič neoslovilo no povedzte dali by ste psovi meno Dominik alebo Ondrej? 😀 Ako sa volajú vaši miláčikovia? 🙂 Ďakujem za rady 🙂

lussy23
21. apr 2010

Ja by som psíkovi dala meno Dášenka alebo Penny, Elvis, Ben, Muffy,

emanka
21. apr 2010

Naši psy sa volajú Eman, Agáta a Timo 🙂

moncika15
21. apr 2010

Eddy, Lucky, Teo, Peggy, Dan, Bako

zuzkafuny
21. apr 2010

Cerberos... Cerby 😀 tak sa volá môj 😉

salma22
4. máj 2010

nasi sa volali Boby, Blacky, Murnač, Backy-Back, Lady, Laura a starka mala Dunča

nikollette
4. máj 2010

Psi z nášej rodiny a známych:
Naša čivava Lilli
-Xari
-Vivaldi
-Nelly
-Naomi
-Arthur
-Sydney
-Cherry
-Syndy
-Happy
-Funny
-Marry
-Hamilton
-Paris
.
.
.

Snád som dala nejaké nápady 😉

jajca
5. máj 2010

ahojte,my mame fenku-biglicu Airy

marianka79
5. máj 2010

moj pes sa volá Yorky 🙂 a je to yorkšír 😀 😝 inak mu hovorím všelijako peso,potkan 😅 ,hafanana,uško...

marianka79
5. máj 2010

inak v našom okolí samý beny a deni 😝

kacenka24
6. máj 2010

My máme doma psíka a je to rasa basset a volá sa Albert. 🙂

brop
2. jún 2010

my sme dali meno Lilith je to princezna demonov

simonka16
4. jún 2010

Ja mam 4psikov Bony Majky Lucky Egon a macicku Bruni a andulka Sisko :D

bea44
4. jún 2010

ja som dala psikovi meno, az ked uz bol doma. a bol najvacsi z vrhu : tak ostal MAX. 😝
je to maltezak 😀
ale pocuva aj na meno: Bobik 😉

bea44
4. jún 2010

ozaj a nas najlepsi psi kamarat je charlie, a kubo

stanusa999
28. máj 2012

Prosim poradte mi!!!! Uz tyzdne hladam meno pre psa, smotanoveho labradora....pred mesiacom nam zahynul 5,5 rocny psik labrador Atos....tak budeme mat noveho...najradsej by som chcela meno na A,no privitam aj ine tipy....budem vam vdacna.... 🙂 inak mam 1 tip, ze ADY.. co vy nato?

eaka
28. máj 2012

@stanusa999 Dunčo 😉

zuzka_puska
8. nov 2013

my sme mali Axu... Axinku

simema
8. nov 2013

Bady,Lennox (Lenny),Sunny

tykat
8. nov 2013

Arash Aro Argo Artur Artuš Aštar Alix Amir 🙂 meno psíka by malo obsahovať R alebo Š dobre na neho potom reaguju.

oktobermimi
8. nov 2013

môj prvý králik bol Defík 😀 druhý bol Ňufko , pes je Linda vtáčik bol Miško morské prasiatko bolo Dášenka škrečok bol Ferda 🙂

modrofuzik11
9. nov 2013

nas sa vola hurikan🙂

kuwait
9. nov 2013

@stanusa999 Portos,Aramis

kubikovi
24. aug 2014

Vyberáme meno pre fenku, zatial má úspech Jessie, ale páči sa mi aj Cherry, Lady,je to pre yorku a už ju máme doma...

mamartinka
20. sep 2014

@kubikovi my mame labosku Citu.

igfos
10. mar 2016

Dobry ja by som chcela poradit 14.3.2016 budeme mať psa yorkshirskeho terriera bude to chlapček zatial sa neviem rozhodnut prosim poradite mi ma 7 tyzdnov 😉 🙂 😕😕

erika161
11. mar 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@igfos A mate aspon nejaku predstavu ako by sa mal volat? ci vobec?

mamartinka
11. mar 2016

@igfos Max,Eddy,Casper,Monty,Bobik,Jamal,Rex,Ben,Rony,Brok.

adela333
13. nov 2016

Ahoj my mame fenu Sindy a Mayku susedia maju Riu a Miu kamoška ma Charlieho (Čárliho) a starká ma Ťapka ale mne sa pacia aj mena Teddy,Leo a César

eva263
7. apr 2018

Mne sa najvac páči labka, elvis alebo cvoky🙂 Mimochodom, najlepší zoznam mien pre psov som našla tu: http://www.chovatelahospodar.sk/clanok/mena-pre...
Mená pre psov sú tu rozdelené podľa abecedy a podľa mien pre fenky a pre psíkov.