Merkury market - objednávka

jess_y
15. apr 2023

Ahojte 🙂
Nemáte skúsenosť koľko cca trvá dodanie ? Tovar je na sklade dostupný a píše cca 5prac. dní.. Ide o to, že sa sťahujeme budúci víkend a neviem, na ktorú adresu si to mám dať 🙈

andy37
15. apr 2023

Ak to majú na sklade tak by to malo byť rýchle. Ja som nedávno objednávala tovar kde bolo písané dodanie 21 prac.dni a trvalo to 15 dní

sajmonka_1216
15. apr 2023

ja som tiež objednávala jedálenský stôl, ktorý bol na sklade a doviezli mi ho o 4 týždne..
vyšiel týpek z dodávky, stôl 100 kilový, ja tehotná sama doma a on že či nemám dakoho kto by mu mohol pomôcť.. omg...

marhulka13
15. apr 2023

@jess_y presne, záleží ci je na predajni najbližšie k tvojmu bydlisku, alebo v ktoromkoľvek merkury alebo sa dováža až z polska. Niekedy tam píšu úplne blbe dodacie doby a potom sa zakaznici hnevajú. Trosku je ten eshop nedomysleny

ariannazara
15. apr 2023

@marhulka13 tam všetko píše do 5 dní. A nakoniec je z toho 6 týždňov

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marhulka13
15. apr 2023

@ariannazara ano, lebo tovar sa dava z predajne. Častokrát je na predajni napr.iba jeden kus aj to poškodený. Rýchlo sa na tej predajni musí dať na nulu a potom sa hľadá na ďalšej predajni. Oni to musia poslať na predajňu na ktorú prišla objednávka. Ak to je len na sklade v Poľsku, tak sa čaja kým sa naplní kamión na tu predajni a až potom to príde. Preto to zdržanie. No na eshope by o tom mohla byť informácia a zákazník by sa rozhodol či si to objedna alebo nie

adamkopetko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jess_y
autor
15. apr 2023

No v TT na predajni ten tovar vraj nedržia 🤷🏽‍♀️ alebo len zrovna teraz nemajú vôbec zo žiadnej velkosti..ale nepozrel mi a ani mňa nenapadlo sa opýtať, že kde najbližšie ho majú.. no neva. Riskla som to na aktuálnu adresu, tak hádam raz v živote sa na mňa šťastie usmeje.😅

aandrea9
15. apr 2023

@jess_y pockala by som s objednávkou po presťahovaní. Nákup v predajni je niečo otrasné, co potom cez net. Najprv čakáš na predavača, potom čakáš v rade pri pokladni...ak nejakým zázrakom tovar majú a nie ze prídite o mesiac 🤦‍♀️

marhulka13
15. apr 2023

@jess_y a co to je ak sa smiem spýtať, keď riešiš veľkosti?

pehavcek
15. apr 2023

My sme mali zlu skusenost.Objednali sme a cakali 5 tyzdnov.Viac krat sme tam pisali, volali. Nakoniec poslali mail, ze nevedia ako dlho to bude trvat a ze nam bud potom daju zlavu alebo nam vratia peniaze.Komunikacia nula bodov.

jess_y
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikaeli
15. apr 2023

v januári sme kupovali 2 skrinky a umývadlo do kúpeľne. Info na predajni - je na sklade. Mrzli sme tam asi 20min, kým pán nevyšiel von, že on to nenašiel a že to bude asi tak, že je iba 1 kus - a to ten vystavený. Naspäť do predajne, že čo s tým, keďže sme tovar zaplatili. Urobili teda online objednávku, že do 5 dní budeme mať tovar doma. Prešiel týždeň a nič. Voláme, že čo sa deje. Vraj s poškodila jedna skrinka, tak musíme počkať na novú. Do 5 dní. Prešiel ďalší týždeň, naše uteráky a osušky už pomaly mesiac v chodbe na komode 🤦🏻‍♀️ zase nejaké výhovorky, tak to manžel celé stornoval a žiadal vrátenie platby. Ešte sa s nami naťahovali, že peniaze nevracajú, že si máme vybrať iný tovar. Šli sme tam osobne a trvali na svojom. Po dlhšej výmene názorov nám peniaze vrátili. Šli sme hneď do Aska a kúpili podobný nábytok s 50% zľavou 🙃 ešte v ten deň sme ho zmontovali.

jess_y
autor
15. apr 2023

@marhulka13 ooch, vlastne to neni na veľkosť ale na rozmer 🙈 podložka pod matrac.. nič objemné ani drahé, tak hádam to stihne prísť

jess_y
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz