Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dididi30
17. júl 2009

mirus ale ja som v anglicku 😉 nie na slovensku 🙂 urcite sa da aj tuna zohnat, ale ja som rada,ze som na koniku a este facebooku , plus azet a som happy🙂))
inak ja som uz davnejsie ten link sem dala, len nepoviem ti kedy, nepamatam 😅 myslim ten klip v spanielcine 😵
som napisala,ze moja srdcovka 😉

dididi30
17. júl 2009

mirus tym som chcela povedat,ze som tatar do pc a vselijakych stanok, proste sa to musim naucit 😀

a jaka je vlastne nova klebeta, nepokrocili s vysetrovanim?

dididi30
17. júl 2009

mirus, tusim hned na prvej strane, dufam,ze to bola ta 😅

mirusch
17. júl 2009

Toto bolo zverejnene dnes!Doteraz nezverejnene:

https://www.youtube.com/watch?v=f65xzL7ebeI

Sticker, no toto! Niekde som to uz videla, ale zeby som za to dala tie peniaze, tak to si radsej kupim letenku a pojdem pozriet Neverland. Hm...Alebo si kupim original vsetkych albumov...

Dididi, presne. Ale aj on bol fiskus a vela odkukal. Raz som kukala stary film s Fredom Astairom, mam rada tie stare americke hudobne filmy. A skoro som odpadla, presne v takom obleku ako MJ v Smooth Criminal, hodil peniaz do automatu cez celu miestnost... to ma Michael odtial. On sa kukal, ucil, prebral, zdokonalil, dotiahol do perfekcie. Sikulka bol.

dididi30
17. júl 2009

a bolo to na strane 5 😀

https://www.youtube.com/watch?v=jAxbUztkfHM

len to nieje ta tvoja 😀

mirusch
17. júl 2009

Dididi, chi, prepac, som zabudla, ze si v UK 😅 . Tak skus amazon.com alebo aky tam mate. A tiez som asi presvihla ten tvoj link so spanielcinou. No neva, hlavne ze o tom vieme, no nie?
Nove klebety ohladom vysetrovania nie su, asi, caka sa na vysledky testov, najneskor zaciatkom buduceho tyzdna vraj by mali byt.

mirusch
17. júl 2009

Ok, Dididi, nasla som to. Kukni na amazon.co.uk (plus tie tri w na zaciatku, nechcem aby mi to tu podciarklo), daj si MJ a vyhodi ti toho spustu, ok ceny.

dididi30
17. júl 2009

a kolko mal michael jakson centimerov?? take kraviny ma zaujimaju no 😅 ale nie, ja to chcem vediet 🙂 to chcem asi moc co?
mirka idem to precitat

sticker
17. júl 2009

Mirka to s ti ako podarilo "vysnoriť" 🙂 😉 Viem si predstaviť ako spieva tú pesničku pred plnou halou fanúšikov.. tá by ich vyburcovala a tlieskali by s ním 😵

sticker
17. júl 2009

Ja som sa už dávno chcela opýtať asi tiež blbosť..... 😅 To malo nejaký dôvod, že mal zalepené tie tri prsty na pravej ruke?

dididi30
17. júl 2009

mirka v poho 😉 , kuknem tam, tusim muz odtial nieco objednaval....a dik 🙂

ze je krasna ta piesten? ja ju milujem 😵 boze mne stale take zimomriavky po tele behaju ked na neho kukam, stale viac mi pripada sexi 😵 😀 fakt 😎

som zvedava na vysledky....

mirusch
17. júl 2009

A ked si kupis knihu od Lee Pinkerton, tak ma tam najdes na fotke 😀 😝 Ale rovno poviem, ze kniha ako taka nestoji velmi za to, akurat je tam par pouzitelnych informacii (discografia a tak).
MJ mal 175 cm. Vraj.

dididi30
17. júl 2009

sticker vidis aj mna to zaujima, ja ze sa mu koza odlupuje ci co, hm no kto vie, ci len nieco esteticke, alebo potreboval si sulkat lepiacu pasku 😀 boze ja som zjedla asi vesele huby 😅 no ale sranda musi byt, aj mike ju mal rad 😵

mirusch
17. júl 2009

CD su tam v UK lacne, ale skoro som odpadla, ze za knihu Moonwalk chcu od 100 libier vyssie 😕 😨 No toto! Ta je ale super, to napisal sam. A to iste za Dancing the dream! Vraj 200 libier. No tak to si mozem blahozelat, ze som to kupila, ked to vyslo. Uf.

Sticker, to som kedysi vedela s tymi prstami...skusim vypatrat. Je vsak mozne, ze to proste len tak...

dididi30
17. júl 2009

mirka kuk som tu pesnicku, chcem ich viac, take co som nepoculaaaaa 😵

mirka, no ja knihy nemusim, ale ked ju uvidim tak aspon ta tam pohladam 😀

dididi30
17. júl 2009

mirka no teraz je vsetko od neho drahe, ale cd su v poho, tak akurat 😉
tak uz viem, kolko merial, no nemerial teda moc, moj muz je vyssi 😀 no ale co je male to je mile, nie? 😀

sticker
17. júl 2009

Didi jemu by sa nehodilo, keby bol vyšší 😅 🙂 😉
Baby chcela som dopozerať Pokoj v duši ale už sa mi to neoplatí teraz. Ja sa nedokážem "odpojiť" keď vás tu čítam 🙂 😉

dididi30
17. júl 2009

sticker, ja kukam jetix 😠 moja dcerka na mna ze: ked si na pocitaci, ja budem kukat jetix 😕 😀

sticker
17. júl 2009

No moje už dávno chrnia...inak by som tu tak "klíďo píďo" nesedela 😀

sticker
17. júl 2009

Ja som včera začala pozerať ten Pokoj.... a zaspala som pri tom 😅 Tak dnes som si 30 min. zdriemla na obed, že aby som vydržala to dopozerať a...... ani som to len do pc nedala do dvdčko 😀

sticker
17. júl 2009

do dvdčko = to dvdčko 😠 😅

mirusch
17. júl 2009

Dididi, si predstav, ze by sa tam tocil taky 185 cm, sama ruka, sama noha, to by ani dobre nevyzeralo 😀

Inak, koho zaujima, tu zacina 5 casti nemeckej relacie, prijemne spravene, o zaciatku turne History, zacinalo v Prahe, vola sa to Tyzden s MJ a to je to, o com som pisala, ze sme ho tam mali pred nosom kazdy den a tak. A na par miestach je vidno na sekundu aj mna a moje kamosky, ale nehladajte medzi jaciacimi, my sme nejacali 😉

https://www.youtube.com/watch?v=njrVzAoBzxo

Sticker, no a to sme este len zacali 😀 On toho povyvadzal tolko, ze tu mozeme stravit aj par rokov, hadzanim odkazov a tak...

sticker
17. júl 2009

Mirka ja že hodíš pekne minúty a sekundy a časti v ktorých ťa nájdeme 😎

sticker
17. júl 2009

Teda tí chlapí čo behali pri tom aute...to je iná kondička 😝 . Naozaj tam musel byť chaos!!! Dávať pozor na všetky tie autá, ľudí......

dididi30
17. júl 2009

baby, pravda, to by ake nohavice mal, kebyze ma vyse 180cm 😀 asik po kolena 😀 , takto mu to seklo viac 😵

sticker, aj moj maly drichmosi, mala je v poho, maluje mi obrazky 😀

idem aj ja to kuk 🙂

mimado
17. júl 2009

Joj vy ste sa tu rozbehli 😕 . Nestiham ani citat nieto pisat....
Kukla som tu spanielsku verziu-baby VELKE DIIIIIKKKKK. To je moja srdcovka, dlho som nevedela ze to spieva M.J.
Ked som bola na strednej vypomahali sme v skolskej jedalni, kedze nas na skole bolo malo bab, boli sme tam skoro vsetky a ked sme cakali na hosti , tak sme si pustali kazetak a bola tam tato pesnicka, hned sa mi velmi zapacila, dlho som nevedela kto to spieva a nazov som uz vobec nevedela.....

Tak diiiiiiiikkkkk.
Linky pozriem neskor, este mala nespi 😒 , neda sa.

mirusch
17. júl 2009

Sticker, ked sa mi bude chciet na to zase kukat a hladat sa, tak to sem hodim, ale fakt sa mi nechce 😀 A este aky chaos sme tam raz sposobili, ked sa Michaelovi zachcelo hrat na schovavacku a behat z okna na jednej strane hotela do okna na druhej strane hotela a tam cakat, kym nam to dojde ze je tam 😀 A ked sme na to prisli, tak sme pekne komplet zastavili premavku 😀 A potom sme mu bubnovali pod oknami (niekto tam mala bubon) a spievali They don´t care about us.
A ked Blesk vydal clanok ako M. zneuziva deti, tak vtedy M. vobec nevyliezol a chcel aj zrusit ten koncert. Vtedy sme podla jeho vzoru z ubytovne ukradli obliecku na vankus 😅 (on vyhadzoval cele vankuse) a napisali sme tam, ze sa nestarame o tabloids a nech sa ani on nie, popodpisovali a on si to vyziadal - ukazoval prstom, ze co chce a securitaci mu to zbierali a odniesli hore ( M. mal dalekohlad a obzeral si nas ).

Hladala som to s tou paskou na prstoch, ale nic rozumne som nenasla. Mnoho ludi si mysli co ja, ze tak ako si daval biele ponozky, nosil bielu rukavicu, klobuk, proste to bol imidz. Mozno to ma skryty vyznam, ale ja ho nepoznam.

mimado
17. júl 2009

Mirush pozrela som si to video co si dala teraz , dobre sialenstvo, ale urcite su to nezabudnutelne zazitky !!!!. Ja nemam rada davy ludi, teda nic pre mna, ale urcite by som bola aj ja s nimi v tranze 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
17. júl 2009

veru sila to bola a rucite nie len tam ale vsade ked sa ocitol, ved len ked siel nakupovat, bo bola sila 😀

aj ja si myslim,ze to bol imidz, ale neviem si nikoho ineho v tom predstavit, len jeho, o tom mal tak dobre usite ci co, proste mu to sedelo 😎

sticker
17. júl 2009

Mirka to sú super zážitky!!!!!! Tie vankúši veru ukazovali ako ich podpísal a vyhodil - to bola bitka dolu 😀
A to že si vás ďalekohľadom prezeral...... 😀 😀 On bol naozaj úžasný 😵