Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dadulik
20. júl 2009

mirka, nevies mi poradit, z ktoreho albumu je mikeho piesen "If You Don't Love Me" ?

mirusch
20. júl 2009

Dadulik, to nevyslo na albume. To som dnes pocula prvykrat, nezverejnena vec. Pokial viem.

sticker
20. júl 2009

Dad až teraz som si pozrela "Panther Dance"...naozaj super 🙂

dididi30
20. júl 2009

ale baby, solou to trva dlho a sodou to bude do dna ok 😉 nevysusali ste, tak neviete, tak vasa chyba 😀 😝
cesnak lubim, ale mne take nepomaha a vlastne ako to pomoze hrdlu 😕 😅 skor zabije bacili 😀

sticker
20. júl 2009

Dad bol tu link na tú pesničku?
Didi ja by som aj skúsila, ale mne sa sóda prieči 😅 Ty, ale že si to Ty, tak skúsim 😀

sticker
20. júl 2009

A to pol deci vykloktám na jedenkrát alebo celé pol deci môžem aj na dlhšie nechať? 😅

dididi30
20. júl 2009

no ako citam, on mal dost pesniciek, ktore mu nevysli na albumoch, skoda 😖
inak v neverlande, alebo v tom bordeli, co ho tak nazvali novinary, ci bulvar, tam mal kolko kaziet a vselicoho,vsak? kto vie ake vselijake piesne tam mal nahrane 😕

dididi30
20. júl 2009

sticker, ved ked sa ti prieci nechaj tak 😉 😀 na viac krat som si ja davala, kazdu hodku doobeda a poobede kazdu druhu , tretiu a tak.....chapes, hehe 😀

sticker
20. júl 2009

Už to mám Dad. Trubka mám to otvorené v lište 😠 😅 😀

mirusch
20. júl 2009

Didi, o to ide, ze cesnak zabije bacila 😀 To je prirodne antibiotikum. Dokazane 😉 No a soda....u mna nie, lebo tu pijem, ked mam kyselinu a je mi zle a potrebujem si pokecat s veckom. Takze to by aj tak nakoniec dopadlo 😅 Ja hlasujem za morsku sol, ta je lieciva ...

No a Michaelovi vacsina piesni na albumoch nevysla. Ved si zober, ze na kazdy album nahral okolo stovky piesni a vydal kolko...10-15? Maximalne.

sticker
20. júl 2009

No tak to by som mohla to pol deci zvládnuť 😝
Inak tá pesnička sa mi zdá byť "iná"....taká plná života, energická 😵

dididi30
20. júl 2009

mirka, ale ved nie pit ale len kloktat 😀 😀 😀
ved ja sa nebranim morskej soli, ja som len napisala, co urychli zastavenie blesti hrdla 😉

sticker, dame pol deci? 😀

dadulik
20. júl 2009

skoda takej paradnej rytmickej piesne, ze ju nevydal ☹ mne sa straaaasne lubi 😅

sticker
20. júl 2009

Didi na zdravie 🙂 😉 Mám tu Bošácku slivovičku - možno aj tá by mi vypálila bacilky 😀

dididi30
20. júl 2009

sticker,ja mam domacu slivovicu 😀 😀 😀 😀 ale nedam si,este by sa maly opil 😀 ale aj tak na zdravie, nech si rychlo zdrava, mne to este potrva 😔 😝

dadi, ved si ju teda napal na cd 😉

dididi30
20. júl 2009

mirka, kde si?? kloktas sodu? 😀
idem kuk nejake linky 😵

sticker
20. júl 2009

Didi ja ju budem mať ešte vééééľmi dlho doma. 😝 U nás sa to nepije. Iba keď príde suseda a tá tu už dlho nebola. Ja zväčša vylievam alkohol, lebo sa otvorí pri jednej príležistosti a potom to nemá kto dopiť 😒

dididi30
20. júl 2009

sticker, neboj dojdem ozereme sa 😀 😀 😀 😀 ble, to by som asi skoncila na are 😅

sticker
20. júl 2009

Ja som ešte opitá nebola, sa bojím toho stavu potom 😀

mirusch
20. júl 2009

Didi, nekloktam 😝 Mne ju staci len citit na jazyku a uz bezim 😝
Ziadne ozieranie sa nebude, no toto 😨 Ja som tiez este nebola opita a ani neplanujem byt 😖

sticker
20. júl 2009

Ale Mirka! Jasné, že nie!!!!! To bolo v rámci srandy, keď idem pol deci kloktať 😉 🙂

sticker
20. júl 2009

Ešte tá voda vlažná, teplá, studená? 😅

mirusch
20. júl 2009

No ved preto Sticker 😀 , ale je fakt, ze niekedy kloktanie slivovicou, takou riadnou domacou, zaberie 😝

arleta
20. júl 2009

Ale na Mikea by sme si pripiť mohli, nie? 😵
Ja som akurát detskú upratovala, lebo to tam vyzeralo ako v Neverlande...

Ste sa rozjeli...

Na tých koncertoch.. to musela byť sila preňho, keď tak celý dav burácal kvôli nemu...

sticker
20. júl 2009

Nie ďakujem, neprosím 😝

dididi30
20. júl 2009

jaj baby, my sme dosli partia na discu, tak okolo 11 vecer a o 12 vecer sme uz boli doma, totizto dididi ogrcavala vsetko naokolo 😀 😝 ja neznesiem alkohol, ja vypijem 1 poharik a som na mol 😅

baby, ja sa lucim, som hotova, rano do roboty, sak vas tu kuk, pred odchodom, papa 😵

arleta
20. júl 2009

Tak nech choroby prejdú...

K tým knihám...Miruš, len teba číta to je román...v dobrom...no, pútavé to je...

mirusch
20. júl 2009

Sticker, vlazna voda.
No, tak ja zase deci bieleho polosladkeho vina, to ano. Ale inak nemusim. Alebo Baileys. Mnam 😅

Arleta, ved toto. On sa zo zivota tesil len ked sa hral s detmi a ked bol na javisku 😔

sticker
20. júl 2009

Didi dobrú noc a nech je ráno už lepšie 😉