Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mirusch
24. júl 2009

Ahojte, no Dididi, teraz som si az vsimla o tych tvojich chlapoch 😅 . No, ty si dobre, ze okostoval 😀 No, on bol nehorazne hanblivy, ale co my vieme, ci si uzival a ak ano, tak kolko. Vsak, ak bol zdravy, tak co by si neuzival, no nie?

Arleta, jej, vidis, to som nevidela, len som pocula o tom - Madonna. Bolo to v tej hale, kde mal Michael vystupovat. Povedala tam, ze nech vzdame poctu najvacsiemu umelcovi, akeho svet poznal. Nech zije dlho kral! ... to oni maju v anglictine take, ze kral je mrtvy, nech zije kral...
A ta pocta v Stockholme na stanici!!! Super spica. Vyzeralo to, ze jeden, potom ze 5 a nakoniec 300! Paradne to spravili. Joj, asi by som sa tam rozplakala.
Tesim sa na ten slovensky muzikal, len dufam, ze nebudem revat tam, ak to spravia dojimavo. Predpokladam, ze ten detsky zbor tam bude kvoli Earth song....

Sticker, takto mal urobenu tu piesen aj na koncertoch, aj s tankami a vojakom a kvetom, vzdy nejake dieta prislo, myslim, ze u nas dievcatko prislo. Veru, keby ho tak svet pocuval. On bojoval svojim sposobom.

No, ten most asi mal ist dolu tak, aby sa spojil a Michael sa vratil na javisko, ale proste im to uslo, nastastie to neslo volnym padom. ale viem, ze musel ist potom do nemocnice. Mnoho ludi si ani nevsimlo, ze to bola nehoda.

Dididi, to DVD Moonwalker (teda si to si videla, lebo Moonwalk je kniha) si kup. Je to celkom fasa. Na zaciatku zostrih zo starych veci a klipov, potom do toho pribeh popretkavany klipmi a bomba zaver, M. sa premeni na robota a potom raketu a tak. Pekne to je. Ja som si to teraz kupila na DVD. A je tam aj ta verzia BAD, kde to tancuju deti. A ako Michaela nahanaju take vselijake postavicky (akoze fanusikovia a novinari, ale tak smiesne je to spravene) po studiach v Hollywoode, tak ta cast je fakt super.
Co sa tyka knih, tak tam by som bola opatrna, nie je vela dobrych. V kazdom pripade, ak uvidite tie dve, co napisal on - Moonwalk alebo Dancing the dream (v preklade myslim "Tanec ako sen" to vyslo), tak po tom okamzite hrabnite.

Emily, super, to potesi, nie? Aj tu po jeho smrti chodili auta a v nich na plne pecky Michael, aj z okien domov bolo pocut....

mirusch
24. júl 2009

Sticker a to chcu deti alebo to chce ich rodina. A inak, ak nie su jeho vlastne, tak ktovie, ci su take dobre. Ja len cakam, kym vyrastu a vydaju nejaku knihu alebo co o nom, ako ho videli oni, aky bol. Som zvedava. Mohli by to spravit.

dididi30
24. júl 2009

dobre mirka tak si to kupim 😉

a aky to muzikal 😕 kedy to bude, hm stavim sa, ze ked nebudem na skovensku 😠 ☹
no ja som zvedava, ci ked dospeju si tie jeho deti na tatka spomenu, ved boli dost male, ked nam na vzdy odisiel 😒 mozno skor ten jeho dospelacky syn, ten by mohol nieco, no uvidime 🙂

sticker
24. júl 2009

Didi podľa mňa sa nedá zabudnúť. Ak sa im naozaj tak venoval, tak nezabudnú 😔

dididi30
24. júl 2009

jani a co povedal mikov otec?? to tam nebolo? 😖 joj uz ma stvu 😠 ja horim zvedavostou 😀

dididi30
24. júl 2009

janka, myslis, ja neviem, mne sa zdaju dost male, kym vyrastu....no ale ked im ho budu pripominat tak nezabudunu ako my 😵 😔

sticker
24. júl 2009

Didi to bola tlačovka kde bolo viac známych ľudí a je to na nejakú charitu a jeho brat tam bol, ten čo spieval aj na pohrebe a naozaj dokopy nič nepovedal. Nechcel sa vyjadrovať k smrti MJ a odpovedal iba na otázku čo bude s jeho deťmi - že teda by radi pokračovali....tak snáď to naozaj je ich vôľa a chcú to 🙂

sticker
24. júl 2009

Ste sa ma zľakli? 😕 😀

dididi30
24. júl 2009

no uvidime 😉

nezlakli 😀

sticker
24. júl 2009

A môžem sa aj ja teba opýtať, ako sa vlastne voláš? Normálne sa vždy obrazne myknem, keď napíšeš moje meno 😀 😀 😀 Tak nech aj ja píšem meno 😝 😀

dadulik
24. júl 2009

jani, to sa mykas preto, lebo ja som ta tu tak oslovovala, a uz sa to na ostatnych prenieslo 😀 😀 😀

sticker
24. júl 2009

Dad 😀 😀 😀 Ale tak zväčša sa oslovujeme nickom, aj v téme... A ja svoje meno vlastne ani nepočujem od iných ľudí... pre malé som mamina a s nimi som 90% času a mm ma neoslovuje menom, takže naozaj je to pre mňa nezvyčajné 😝 😅

dididi30
24. júl 2009

jani ..galina 😀

dadi no neviem, haha, ja som sa janky opytala a potom som az pisala, nejako som si nevsimla,ze ty jej pises..jani 😅 😀
jani,ze som sa ta opytala? 😀

sticker
24. júl 2009

Jasné didi 🙂 😉
Ale máš veľmi pekné meno 😵

dididi30
24. júl 2009

jani diky, ale zas si napisala didi 😀 😀 😀

a mirka je kde, nech kuk nejake videjka,,

sticker
24. júl 2009

Inak v jednom príspevku a hneď trikrát moje meno....no neviem, či zaspím 😀

mirusch
24. júl 2009

Sticker a ako ta oslovuje manzel? Manzelka? 😀

Dididi, no ten muzikal sme tu uz spominali, ja som si hned kupila listky s kamoskou, ked som kukla na druhy den, uz to bolo okolo nasich miest zaplnene. Samozrejme, najdrahsie, takmer dopredu, viac sa nedalo, tam uz boli obsadene VIP 😝 Mne je to jedno, kto tam bude, som sa rehnila, ked pisali, ze tento a henten tam bude vystupovat a ja ani jedneho nepoznam 😅 Kamoska, co byva v SR nechapala, ze ako to, ze nepoznam, ze ved su znami, no ale odkial ich mam poznat, ked uz tak dlho byvam mimo SR? Nech je tam, kto chce, len nech to pekne spravia. Bude to 15.11. Ja som vtedy neplanovala ist do SR, ale kvoli tomu sa tam odpracem. Lenze, ja nemam deti, tak mne je to jednoduchsie, ako tebe.

Ja som dnes videla na CNN v L. King show M. otca, no ale som to prepla, sa mi na neho nechcelo pozerat, hlavne ked nic extra nepovedal, alibista. Vraj sa Michael nikdy nedotkol a nebil ho. A k jeho smrti iba povedal, ze to asi nebude v poriadku, ked lekar mu dal nieco na ukludnenie a on sa uz neprebral...To je sice pravda, ale nic nove pod slnkom.

Dididi a tebe sa nechce prekladat nejake texty? Nech to nie je vsetko na mne? Ty si v UK, nie? Hlava moja derava...

mirusch
24. júl 2009

A mozem vas volat nickom? Ja poznam z konika asi 15 babul, ale castokrat sa stane, ze ich volam nickom z konika aj osobne 😀 Proste zvyk.

didi a ake videjka chces, ci som ich sem nedala dost? A uz si kukla komplet cely filmi o nich? Ja som dala len jednu cast, ale ich je fura, mozes sa realizovat.

sticker
24. júl 2009

Mirka on ma neoslovuje 😅 . Jednoducho povie, čo má na srdci 😀 Ale že keď o mne rozpráva napr. v robote, tak povie buď manželka, alebo Janka 😀
A ten otec MJ.....tiež sa bude snažiť byť na "výslní" nejakú chvíľu teraz 😠

mirusch
24. júl 2009

A to ta ani milacik alebo tak neoslovuje? No toto, musis to zaviest 😀
No, Larry King si hosti pozyva sam, obcas o nicom, ale po M. smrti tam mal Mika Branda, co bol M. kamos a robil pre neho odjakziva - on ho aj hasil ked mu horeli vlasy a aj vo filme Moonwalker je ako security, taky mlady este. Inak to je syn Marlona Branda - krstneho otca. No a ten pekne hovoril o Michaelovi a nechcel vyslovovat spekulacie, vzdy povedal, ze pockajme na vysledky vysetrovania... Aj pravnikov tam L. King mal, vselikoho. Ale nepaci sa mi, ze ich nenecha dohovorit, ked to zacne byt zaujimave, tak ich prerusil.

sticker
24. júl 2009

No dosťahovala som si nejaké freebie a lúčim sa... Hrdlo ma stále bolí, ale nejako som si už zvykla, no spánok mi treba 😝

dididi30
24. júl 2009

jani a co to, teba stale boli hrdlo? 😕

mirka, neboj secko pokukame, len som ta chcela prilakat 😵 😀
no a vies, ze ja a anglina, to je hruza, niesom v nej dobra, to som uz pisala 😉
ked mne sa tak dobre od teba cita 😵

jeho otec, no sak som pisala, kazdy je teraz mudry 😠 ach jaj,chudak mike ☹ 🙄

sticker
24. júl 2009

Utekala som k Jul a tak som nedopísala že dobrú noc vám prajem 😀 😉 🙂

dididi30
24. júl 2009

janka aj my tebe

a aj vsetkym, pa 😵

mirusch
24. júl 2009

Dididi, tak sa uc, ved ako tam chces existovat 😀 Alebo sa len vyhovaras, aby si nemusela prekladat 😀 Ale inak, dik 😉

Idem aj ja. Dobru noc vsetkym.

dadulik
25. júl 2009

ahojte, tak jani, ani ja napr. manzela neoslovujem menom, ale mu hovorim "tatko" 😀 on ako kedy, niekedy zakrici menom, ked uz hori 😀 😀 😀 alebo tiez mi povie "mamina" 😀

sticker
25. júl 2009

Bré ránko 😎 Gali veríš, že mi to nejde prehrať? 😒

dididi30
25. júl 2009