Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mirusch
31. júl 2009

Majacska, pekne 😉 Ked budem mat cas, tak si tu prednasku vypocujem na Youtube. Tu vetu o parku, tak to pisal aj vo svojej knihe Moonwalk. Musim si to znova precitat, uz som to nevidela hadam aj 15 rokov 😅

Michael bol dar od Boha. Niektori ludia s takymto darom zaobchadzaju ako so sviatostou, lebo su si vedomi jeho dolezitosti a ceny a su Bohu za tento dar vdacni, pretoze obohacuje ich vlastny zivot. Niektori tento dar zatracuju a robia vsetko preto, aby ho pospinili a ponizili. Ake maju pohnutky, neviem. Ale takyto ludia sa maju este velmi vela ucit. (Inak, ja veriaca nie som....teda nepatrim k ziadnej viere, v urcite veci si verim aj bez nabozenstva.)

mimado
31. júl 2009
mimado
31. júl 2009

Dala som zly, teda museli by se tam ese kliknut. Skusim este raz..... 😝 😀

http://allmichaeljackson.blog.cz/0907/z-cerneho...

mimado
31. júl 2009

Stale vas tu nestiham, linky som este ani nekukla, iba precitala.
Mirush naprosty suhlas s clankom co si napisala 18:44 , hladala som meno toho druheho, davala som kedys link sa mi zda zo sme a nemozm to najst, asi to zmazali 😒
Vidm e moc toho nepopisem, zas ta "blba" klavesnica. Mame bezdratovu a ja neviem co je vadi, proste nepise 😠 😠 😠 😠 Ale hadam to da daky suvis 😝

Mirush , tak mas Mikeho stale na ociach 😀 😀 😀 😀 😀 , aj ked to nieje zrovna on..... Nieje to dalsie jeho dieta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - ten vas sused 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majacska
31. júl 2009

dididi ano, bol velmi citlivy, ako vacsina umelcov....

z prednasky:

,, laska je najvzacnejsim odkazom ludskeho rodu, jeho najbohatsim dedicstvom a zlatom. Pokladom, ktori si mozeme odkazovat z pokolenia na pokolenie. "

a este je tam zoznam prav dietata podla MJ. Prekvapil ma s tym, ked som to citala...ako nejaky psycholog...

mimado
31. júl 2009

Snazim sa niekde najst zvonenie do mobilu od Mikeho, ale tak aby sa to dalo priamo stiahnut. Vcera som na jednu stranku natrafila, jedno zvonenie stiahla, ale neviem sa teraz tej stranky dopatrat 😖 ☹
Totiz to vsade to ide iba cez WAP a to je blbost, lebo dost co clovek plati za stiahnutie ,tak este aj za WAp a to vacsinou dlho trva... ako naschval. Ani WAP nemam v telefone 😒

sticker
31. júl 2009

Ja som dnes čítala v augustovom časopise Zdravie celkom pekný článok o ňom. V podstate tam nič neprekrútili, ale napísali to pravdivo. Nadpis je "Odišiel smutný KRÁĽ" a je to pravda 😔

mirusch
31. júl 2009

Majacska, Michael sa vyznal. Zaujimal sa, vzdelaval, rozhladeny bol. Aj ked na niektore veci sa pozeral podla mna dost naivne.

Mimado, to jo, niekedy ho (suseda) spehujem spoza zaclony 😀 Bol zenaty s Polkou, ale rozvadzaju sa. Uz ma inu...hm, niet divu. Ja mu veselo tykam, predsa nebudem mladsiemu vykat, nie? Ked som pracovala na novej izbe, co sme si prenajali, tak chodil kontrolovat pokrok, ked siel okolo 😀

No, ja som tiez chcela zmenit zvonenie v telefone za Man in the mirror, nejako sa mi nedari stahovat z internetu ani hry, ani zvonenia, tak som sa na to vykaslala a kedze mam v mobile MP, tak som si presunula pesnicku odtial, celu. A mam to aj ako budicek, je to prijemne byt takto zobudena 😵

Sticker, veru smutny kral to bol. 😔

mimado
31. júl 2009

Sticker , citala som.... Pekny clanok.

Mirush , mne muz dal tiez cele pesnicky do mobilu, ale nepocujem to kedze zaciatok je tichsi a necakaju kym zacne hudba.... Vacsinou zlozia 😀 . Tak hladam nieco "normalne" co by som aj pocula.

mukky
31. júl 2009

ahojte,fiha...ale ste dnes toho popisali,idem vas docitat..

mirusch
31. júl 2009

Mimado, tak vyber nieco s vyraznym zaciatkom. Alebo si jednoducho na mobile daj to zvonenie hlasnejsie. 😀
Dobru noc.

mukky
31. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=6hh96Ex-94s

neviem ci to tu uz bolo..je tu uzasny,dnes ho hrali skoro vsade v meste v obchodoch,bolo mi smutno ☹

mimado
31. júl 2009

Mirushka nemozem si dat hlasnejsie, lebo mobil mavam v kociku ked chodim s malym von a ked by nabralo grady 😀 😀 😀 😀 , by som maleho zakazdym zosokovala . Ten by to urcite pocul skor ako ja, kedze ja mam aj sluch trosku nanic 😀 .

Mukky kukla som aspon toto jedno video, super, fakt vymakane vystupenia. Ale som sa tu smiala, ako vsetci ponatriasali vajka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Sorry, ale prislo mi to smiesne ked som ich videla 😀 😀 😀 😀 . U Michaela je to v norme, ale ostatni.... 😀 😀 😀 😀
No padam aj ja, dobru noc.

mukky
31. júl 2009

idem Vas uz konecne docitat 😀

mimimado 😀

mukky
31. júl 2009

neviem ci toto tu uz bolo..pomaly Vas budem docitavat...
ja by som velmi chcela vediet ci mal aj intimny zivot,napr s lisou...ci bol panic alebo nie...necitali ste niekde o tom?A keby sa mu pacili muzi,mne by to nevadilo...clovek sa s tym narodi a neda sa to zmenit,tak ako ja by som sa nevedela nasilu zmenit a byt so zenou,no nie? 😕

http://www.pikosky.sk/2009/06/29/lisa-marie-pre...

mukky
31. júl 2009

kto vie,co sa tam stalo ze sa rozisli..preco mala potom k nemu negativne pocity atd..?? 😕 😕 mohla nieco prezradit...

preco bol taky smutny,ved ludia ho milovali,deti,rodina....podla mna stacilo to riesit na psychiatrii,to nie je hanba,uzkost sa da vyliecit,aj depresia..skoda ze zacal tie lieky uzivat,keby mu do zivota vstupila ta prava laska,taka nefalsovana a krasna,bol by zdravy,tomu verim...

mne sa ani verit nechce ze uz mal 50 rokov,rocnik nasich...mozno je "dobre" ze zomrel mlady,takto si ho budeme pamatat..krasneho,vitalneho,super spevaka a tanecnika...ako starceka si ho predstavit neviem..

mukky
31. júl 2009
mukky
31. júl 2009

inac ja malemu pustam niekedy "majklove"pesnicky ked sa hraje a on na nich tancuje 😀 😀 😀

sticker
1. aug 2009

Juj muky ale si potiahla 🙂
Mimado a na akej stránke sťahuješ? Myslím tie zvonenia 🙂

mirusch
1. aug 2009

Mukky, ja si osobne myslim, ze nebol panic. V rozhovore s Dianou Sawyer, kde bola aj Lisa, sa o tom rozpravali, Michael sa hanbil, ale obaja povedali, ze spolu spavaju. celkom tomu verim, vyzerali byt spolu stastni, ved si pozri video You are not alone, tam su obaja holi. A navyse vyzera to, ze M. ma 25 rocneho syna, uplne normalnou cestou 😉 A vraj pred smrtou mal vztah s nanny. Takze si asi nemusime o neho robit obavy. A navyse, cital Playboy a Penthouse 😀 V kazdom pripade velmi miloval Dianu Ross a verim, ze nielen ako kamaratku, aj ked medzi nimi nic zrejme nebolo, ale lasku isto poznal.

A s Lisou sa rozisli dobre. Podla toho, co som pocula a comu aj verim, je, ze ona sa mu od zaciatku snazila pomoct. Videla aky je v dusi rozharany a chcela ho z toho vytiahnut. Po mnohych rozhovoroch pochopila, ze ho nezachrani, proste geniovia su svojim sposobom vzdy udreti na hlavu 😅 . A navyse on chcel deti a ona uz nie. Co ja viem co vsetko. Ale rozisli sa vraj v dobrom a ostali v kontakte. Aj sa ho potom neskor zastavala.

Mimado a k tomu zvoneniu...co si nedas vibrovanie a mobil do vrecka? Ja ked som von, tak tak robim, mojho Man in the mirror by som tiez zo zaciatku nepocula. Ale takto mi trasie vrecko, tak viem 😀 Mavala som refren z I´m like a bird od Furtado, ale vzdy som chytila sok, rovno slo do "tuheho", takze radsej prijemnejsie, nie?

penny13
1. aug 2009

Sticker- to bolo v časopise zdravie? A aké číslo? Lebo Lucka pôjde pondelok do knižnice, tak jej poviem, nech požičia 😉
Inak naše mesto je pekný zapadákov! Ani jedinký krát som nepočula vonku žiadnú Mikovú pesničku! Ja neviem, či tu na neho kašlú , alebo čo. ☹
Ešte Lucka chce čosi napísať.

mirusch
1. aug 2009

No fiiiha, kde ste sa podeli? 😕
Penny, nechcela nieco napisat Lucka? 🙂
Prave slo okolo auto s They don´t care about us, uplne nahlas, to sa ani inak neda pocuvat.

Prelozim vam dalsiu vec z Michaelovej knihy Dancing the dream. Toto nie je uvaha, ale celkom pekna fantazia:
"The last tear (Posledna slza).
Tvoje slova bodli moje srdce a ja som plakal slzy bolesti. ´Vypadni!´-krical som. ´Toto su posledne slzy, co som kedy kvoli tebe plakal.´ A tak si odisla. Cakal som hodiny, ale ty si sa nevratila. V tu noc, sam, som plakal slzy frustracie. Cakal som tyzdne, ale ty si nemala co povedat. Mysliac na tvoj hlas, plakal som slzy samoty. Cakal som mesiace, ale ty si mi nenechala ziadne znamenie. V hlbke mojho srdca som plakal slzy zufalstva. Ake zvlastne, ze vsetky tieto slzy nezmyli bolest! V tom, jedna myslienka lasky pretala moju horkost. Spomenul som si na teba v slnecnom jase, s usmevom sladkym ako majove vino. Zacala padat slza vdacnosti a ako zazrakom, vratila si sa. Jemne prsty sa dotkli mojho lica a ty si sa zohla, aby si ma pobozkala. `Preco si prisla?´- zasepkal som. `Zotriet tvoju poslednu slzu.´- odpovedala si. ´Bola to ta, co si pre mna odkladal.´ "

Pekne 😵

mirusch
1. aug 2009

A este jedna a ideme do restiky. Tato sa tyka muru, co predeloval vychodny a zapadny Berlin a vlastne sa tyka aj nas - revolucie v 1989.
"Berlin 1989.
Nenavideli ten Mur, ale co mohli robit? Bol prilis silny na prelomenie. Bali sa Muru, ale nebol to zmysel? Mnoho tych, co sa ho snazili preliezt, bolo zabitych. Nedoverovali Muru, ale kto by doveroval? Ich nepriatelia odmietli vybrat co i len jednu tehlu, nezalezi na tom, ako dlho sa mierove rozhovory natahovali. Mur sa kruto smial. ´Ucim vas lekciu.´- chvastal sa. `Ak chcete stavat na nekonecno, kaslite na kamene. Nenavist, strach a nedovera su ovela silnejsie.´ Vedeli, ze Mur ma pravdu a takmer to vzdali. Iba jedna vec ich zastavila. Spomenuli si, kto bol na druhej strane. Stara mama, sesternica, sestra, manzelka. Milovane tvare, ktore tak velmi chceli vidiet.
´Co sa deje?´- spytal sa Mur, trasuc sa. Bez toho, aby vedeli, co urobili, pozerali sa cez Mur, skusajuc najst svojich milovanych. Ticho, od jedneho k druhemu, laska robila svoju neviditelnu pracu. `Zastavte to!´- krical Mur. `Rozpadavam sa.` Ale bolo neskoro. Miliony srdc nasli jedno druhe. Mur padol este predtym, ako spadol."

Uf, az mi idu slzy do oci 😔

mirusch
1. aug 2009

Michael bol rozhladeny. A isto vedel ocenit aj nasu neznu revoluciu, ktora zacala v Prahe. Preto sa rozhodol zacat svetove turne History prave tam 😉

majacska
1. aug 2009

ahojte..mirusch super veci si pisala, aj ostatne....dakujem

neviete co je s tym lekarom? zavreli ho?

piste, piste....ako sa vola ta pesnicka, v ktorom klipe tancoval naposledy?

majacska
1. aug 2009

uz som nasla..je to They don´t care about us

dididi30
1. aug 2009

ahojte

co nove? juj ja sa neviem dopocuvat Miska 😵 😵 😵

mirka avoj 😵

majacsa, tato pesnicka je pre mna naj, tam im vsetkym dal 😠 😎 😵 😀

janka, ako sa mate? 😉

sticker
1. aug 2009

Juj baby, toto kým dočítam 😝
Boli sme na kupku a potom som si bola zabehať a som "kaput" 😅 😀 Ale aspoň hrali MJ a som si vtedy na vás spomenula - úplne vážne 🙂

dididi30
1. aug 2009

jani caf, joj vam fajne a tu taka kosa 😠 😒

ja som citala , zase som o nieco mudrejsia 😵

sticker
1. aug 2009

Mirka "Posledná slzy" - nádhera 😵
Penny ten článok je v augustovom Zdraví 🙂
Ja dočítavam ešte zo včera 😅 😝