Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

jankabambulka
10. aug 2009

tie mladšie deti-ma volajú tata 😖 . ako keby neexistovalo slovo mama. ale to je tak. tatik je v práci, tatik o chvíľu príde, povec tata-tatik, ideme tatikovi a borke navariť... skrátka stále je tam tatinko a maminka?? hm a tak som tatik 😠 😒

mimado
10. aug 2009

Babulky tak je vraj uz pochovany, aspon podla sprav, teraz neviem ci na markize, alebo na jojke 😀 😀 😀 😀 , ja som to cakala, mozog ak uz mali na co este cakat a radsej rychlo a v tajnosti. Dufam ze ho casom nevypatraju a nevyhrabu 😨 😨 😨 😨 To musi byt pre rodinu hrozne. A vobec pre Michaelove deti o to skor ze vlastne ani nebudu moct chodit k jeho hrobu ☹ , lebo by to bolo riziko ☹ , chudiatka.
Vecer vas precitam teraz nestiham... Papa

dadulik
10. aug 2009
sticker
10. aug 2009

Jani pri 38 sekunde som to zavrela 😔 Nedokážem pozerať takéto veci, čo mám deti ☹
A z tých videí s deťmi MJ mi najviac utkvel okamih, keď šiel nakupovať s Paris a kýval ľuďom a tak, no a ona taká ustráchaná hľadala jeho ruku, chcela aby ju chytil a šli preč 😒 ☹

dadulik
10. aug 2009

mimado, ozaj ho uz pochovali ??? 😕
boze, tak strasne rada by som vedela, ako a kde 😔

sticker
10. aug 2009

Mimado naozaj? 😕
Bože Dad 🙄 čo ešte...?!
Muky a konečne máš foto 😵

mimado
10. aug 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/142679/michaela-...
Tu o tom pisu, mozno aj inde, ale som este nepozerala.

mimado
10. aug 2009

Pisu o tom aj tu:

http://www.cas.sk/clanok/126991/michaela-jackso...

A toto ma neskutocne VYTOCILOOOOOO 😠 😠 😠 😠 😠 , podla diskusie nielen mna 😠
http://www.cas.sk/clanok/126881/jackov-boj-s-tu...

mukky
10. aug 2009

dievcata idem vas docitat ale chcem sa opytat nieco mimo temy o inom spevakovi..tie mlade maminky co mate tak 30.. 😀

asi pred 15 rokmi sa mi strasne pacila jedna pesnicka s krasnym chalanom,zial si neviem spomenut ani na melodiu velmi ani na meno....bol stihly,spieval anglicky,asi american 😕 ,bol blondak,take mal polodlhe vlasy,skor tusim kratsie 😕 a mal take vyrazne znamienko krasy tusim pri ustach,strrrasne by som ho opat rada videla,tu pesnicku,ach 😀 😀 😎 😔 ,asi som vam velmi nepomohla s opisom ☹

mukky
10. aug 2009

a myslim ze som poznala od neho len jednu ci dve pesnicky a potom uz asi nespieval 😕

mimado
10. aug 2009

Este som nasla toto
http://www.pluska.sk/showdoc.do?docid=202680&sh...

Mukky nemyslis Enrique Iglesiasa - neviem presne ako sa to pise, citam ze blondak tak teda nie 😖 , tak ti nepomozem.

mukky
10. aug 2009

nie to nie je on ☹ ,bol blondak a mohol mat vtedy tak okolo 20 rokov.mozno menej,ale uz si hmkam tu pesnicku,ale neviem ako sa volal ☹

mimado
10. aug 2009

Skoda ze ta nepocujem, mozno poznam, ale takto veru neviem. 😖

mukky
10. aug 2009

skusim silnejsie zaspievat,uz spievam,pocujes?? 😕 😕 😵

sirinka
10. aug 2009

a nebol to jason donovan....?

mimado
10. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Asi si musim vycistit usi 😀 😀 😀 😀 nepocujem 😀 😀 😀
Donovan mal znamienko?

sirinka
10. aug 2009

co ja viem...to je jediny blondak, co ma napada... 😀

mimado
10. aug 2009

Prave pozeram jeho klip, ale znamienko nevidim 😒

mukky
10. aug 2009

nie nebol to donovan ☹

mimi 😀

juj baby jak to mam zadat a kde?chcem ho najst,lebo umriem 😔 😀 a tusim mal aj gitaru

mukky
10. aug 2009

speival tam ga ga ci daco take,sa rehlim jak kobyla tu 😀

mimado
10. aug 2009

Mukky pridaj zvuk az pocujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . No nic to zasmiala som sa aj ja, aspon nieco prijemne pred spanim.
PAdam, dobru noc, a nie ze budes celu noc pospevovat a rozmyslat nad menom, hadam sa dako dopatrame, baby pomozu 😀 😀 😀 😀

Dobru......

mukky
10. aug 2009

mimi 😀
hadam ze pomozu 😵

sticker
11. aug 2009

Ahojte 🙂 Mukky mňa tiež napadol Donovan ☹

sticker
11. aug 2009

Mukky od témy 😅 Sama robíš scrapy? Kráááásne 🙂

mukky
11. aug 2009

nie nie je to donovan,tamten bol krajsi ovela,a pesnicku hmkat uz viem,ale asi mi je to na nic 😝

sticker dakujem,ale ja to nerobim,ale manzelova sesternica,je sikovna,ze? 😵 ,ja na to nemam cas a ani trpezlivost by som nemala,je to vraj babracka velka

umriem a uz ho nikdy neuvidim,toho blondaka 😔 😔

my uz mame s malym dnesny koncert michaela za sebou,smial sa mi opat pri tancovacke,uz to zoberiem osobne 🙄 😀

mirusch
11. aug 2009

Bre ranko.
Uz ho pochovali? Hm, taka sprava sa tu zatial neukazala. Ale mozne to je. Aj tak si myslim, ze ho vypatraju, ved rodina tam bude chodit, tak uvidia, kam chodia, nie? 😔
Prave v telke hovorili, ze vysledky pitvy uz su, ale zatial su prisne tajne. Asi kvoli vysetrovaniu. A tiez, ze bolo povolene (sudom) zostavenie toho filmu, o ktorom sa hovorilo, zo zaberov zo skusok na posledne turne a v kinach by sa mal objavit 30. oktobra. ale neviem ci v USA alebo v Europe v tom datume.

A este jedna vec - vcera som manzelovi kopirovala nejake papiere od lekarov, lebo ide do spacieho labaku a skoro mi oci vypadli pri jednom na papier 😨 Bolo tam napisane, ze pri diagnostickom zakroku, 5 min., mu podali narkozu Propofol, presne to, od coho bol Michael zavisly a co ho aj zrejme zabilo. Nam to vtedy lekar vysvetloval tak, ze to je speci narkoza, ktora najviac imituje spanok, manzel pri nej dokonca aj chrapal 😀 Takze asi preto M. chcel tuto, ked nemohol spavat..... 😔

mirusch
11. aug 2009

Mukky, nad tym blondakom rozmyslam, ale nikto ma nenapada (nespomenies si na nejaku cast clipu?) ☹
No a inak, ved urob pokus - pusti malemu nejaku cast, kde tancuje Michael a ak sa tiez bude rehotat, tak mozes byt pokojna, nie je to tebou. Ale ak bude len cucat a zase sa rehnit na tebe... 😅 Tak vies kde je problem 😀

mukky
11. aug 2009

mir vo mne je problem 😀 ,ked mich dnes tancoval dangerous co som tu davala,v pohodke pozeral a jak som zacala ja,smiech 🙄 😀 😀 ,asi ma pocuje,skor vidi co pise,krici si mama mama z postielky 😀

aj ja rozmyslam 🙄 mas aspon 30 rokov aby som vedela ci si asi z tej doby ladovej co ja 😕 😀
melodiu viem upne presne,len slova nie.. 😝 ,zacina nejak ze aheeeeeeeeeee you w,ci v ..e lowlin alebo lovling ci tak nejako chi chi,take slova snad ani neexistuju 😀 ,mal asi len 2 pesnicky,ja pamatam jednu..a vacsinou stal a bol na neho zaber tusim 😕 ,ja mam 3O uff,strasne..no a asi ked som mala 15 ci menej ci trosku viac to chodilo 😕

sirinka
11. aug 2009

mukky ja mam 29 ale nejako ma nic nenapada...ale ja som v tej dobe pocuvala G&R, jacksika a madonnu...ine ma moc nezaujimali... 😝

penny13
11. aug 2009

Ahojte.
Mukky. Máš šikovného a zlatého synčeka. Teraz niečo napíše Lucka:

Ja nenavidím nový čas(ani si nezaslúži písať veľkým písmenkom. 😉
(Teraz hovorím o linku ,ktorý sem dala Muky, že ten lekár ho nechal vykastrovať). =-(
Nechápem, ako mohli napísať niečo také. Pozerala som aj diskusie a aj tam nadávali na ten nechutný článok. Už to tu bolo povedané, ale Michael nebol ŽIADNY pedofil. Bola to najlaskavejšia stahviezda na svete.
Chcem deťom pomáhať. Mal ich rád a cítil sa ako jeden z nich. Do Neverlandu si vždy pozýval skupinku detí a to zadarmo. Niektoré tie deti boli choré, mali rakovinu a on im pomáhal nad ňou zvíťaziť a pokúšal sa ich aspoň trochu potešiť.
Najradšej by som bola, keby sa dal vrátiť čas. Moja sestrička-neterka by bola zdravá, Mikeho by nikdy neobvinili a stále by mal svoj ranč Neverland. A stále by si tam pozýval deti, možno aj zo Slovenska. 😉
Možno by si nejaké dieťa prialo byť v Neverlande a Modré z neba by mu to splnilo. 🙂
A s Mikom by si užilo veľa zábavy. A keď už hovorím o Modrom z neba, rozpoviem aj môj sen, ktorý sa mi prisnil.
🙂
Desaťročné dievčatko choré na rakovinu si prialo ísť do Neverlandu. A Jeho mamička napísala túto túžbu do Modrého z neba. Vilo to vybral a vzali ho do Neverlandu. 🙂
Tam sa im Mike predstavil ako Arthur Read z Elwoodcity. A Vilo povedal, že je jedna postava z Petra Pana. 8o)
Mike si to dievčatko posadil na kolen áa rozprávali sa spolu s pomocou prekladača. To dievčatko mu plakalo ,že nik sa s nim nechce kaamrátiť a Michael nato, že on rád bude jej kamarát. A že už nemá plakať, že sa idú zabávať. Prvý deň sa to dievča trochu bálo a všade chodilo len s Mikym. Boli spolu v tom vláčiku, ona mu sedela na kolenách a on je všetko ukazoval.
Pobudli tam 10dní. A užili si veľa zábavy. A každý večer zaspávala malá Mikovi na kolenách opretá o jeho hruď.
a nakoniec, keď už boli v tom štúdiu, mamička oznámila, že jej stav sa výrazne zlepšil 🙂
Nesmiem ešte zabudnúť, že pri predstavovaní Vilo povedal ,,teší ma" a Michael to po ňom zopakoval. A v slovenčine. 😉