Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dadulik
13. aug 2009

mirka, boze to su fakt unikatne linky 😅 😀 tolko aktivit museli absolvovat uz ako deti, na jednej strane uzasne, na druhej velmi smutne ☹ vdaka tolkej slave, ziadne detstvo 😔

sticker
13. aug 2009

Mirka on ešte aj tam mal biele ponožky 😀

mirusch
13. aug 2009

Inak, ten serial Michael nemal rad. Teda aspon tak pise v knihe Moonwalk, ze to neznasal. Ale dovod uz nepamatam. Moze byt, ale aj tak si myslim, ze mali kopec srandy pri nakrucani.

suhana
13. aug 2009

Mimochodom viete prečo sa Lisa Presleyova rozišla s Michaelom kvôli inej žene a vdaka intrigam Priscily a La toyi a treti dôvod Lisa mala problémy s krvov a tým pádom ked otehotnela tak dieťa nedokázala donosiť teda v tom čase . Lebo oma už v tom čase mala dve deti lenže chcela mať dieťa s Michaelom samozrejme on to chcel tieš len oni prišli o to dieťa lebo Lisa potratila . Inak Lisa Marie bola pre mňa v čase ich manželstva xantypa lenže s odstupom času sa na ňu pozerám inak svojím spôsobom ho milovala lenže to ,že to nedávala najavo a nechávala si odstup ešte neznamenalo ,že je taká proste sa chránila pred intrigami a zlými ľudmi pyjavicami ,ktoré Michael priťahoval chcela ho chrániť len on to nikdy nechápal ked ho varovala a to sa mi páči ,že mala svoju hlaviu v ich manželstve a nenechala si s jeho manierami skakať po hlave. Nedoliezala za ním on musel za ňou. 😀

dadulik
13. aug 2009

suhana zaujimave 😕 odkial to vies ?
mirka, teda to su bombove linky, ja uplne ziram, co sa vsetko teraz o michaelovi dozvedam, co sa tyka jeho rannej kariery, show, a pod. je to sila 😎

mirusch
13. aug 2009

Suhana a to odkial vies, tieto veci? Nepocula som o tom. No ale nech je ako chce, dufam, ze boli spolu stastni, aj ked kratko. ja som tak vedela, ze ona deti uz nechcela... Inak, ja som ju mala rada, nikdy som proti nej nic nemala a myslim si, ze sa spolu aj velmi hodili. Bolo mi smutno, ked sa rozisli (aj ked nepredpokladam, ze by Priscilla, ci LaToya boli pricinou, ved Michael a Lisa boli dospeli ludia s vlastnym rozumom). A ked si potom zobral Debbie, tak som pucila oci, ale ved, vieme o co islo. Chcel deti a dostal ich. Inak, to je fakt, ze ho Lisa chcela chranit, trosku vratit "na Zem", to som tiez tak pochopila, ale nepodarilo sa jej to.

Ok babule, tak ja idem, ozvem sa o tri dni. Papa.

sticker
13. aug 2009

Mirka dávajte na seba pozor a vychutnaj si to 🙂 😉 Tešíme sa na zážitky 😎

mukky
13. aug 2009

neskor vas docitam,ale uz tu asi nebudete 😕 ☹

sirinka ze pozdravujem manzela,a ako si mu toho mojho spevaka vlastne vykresklila ze si na neho spomenul? 😀

mimado
13. aug 2009

Mirushka tak si to uzite !!!!! Inac super linky !
Mukky ja este nakuknem. Idem si dat sprchu, zehlila som , konecne zmizla kopa pradla 😀 😀 😀 😀 , pustila som si DVD Mikeho, tak mi to len tak islo .... 😀 😀 😀

mukky
13. aug 2009

ja nezehlim,ja mam na to lidi 😀

mukky
13. aug 2009

mimado v chorvatsku stoja vody 45 sk,za mineralku....ja som si nakupila pre maleho a pre nas...i ked tam je pitna voda...ale pre istotu

mimado
13. aug 2009

Vdaka. A to myslis vazne az 45 SK? 😲 😲 😲 😲 . Pred dvoma rokmi stala 1,5 litrova 5 kn- 25 sK 😖 . Tak to asi vazne kupim tu. Tiez nechcem pri malom riskovat.
No musim uz ist, maly nechce spat 😠
Tak dik, kuknes este zajtra? Ak nie prajem krasnu dovolenku, vela slniecka, teplu vodu.... A stastnu cestu !!!!! Papa

suhana
13. aug 2009

Mirusch keby LisaMarie nechcela deti tak isto neporodí deti súčasnému manželovi a to rovno dvojčatá . Ona práveže chcela deti len nevedela deti donosiť . Stačí si to najsť na youtube . Ona vyzerá dosť chladne lenže obaja sa trápili tým ,že sa im nedarilo mať dieťa . Proste mala problémy s krvov ,ktoré jej neumožnovali donosiť dieťa ona bola práveže tá čo s ním veľmo chcela mať dieťa. Povedala to v jednom interviev s posledných rokov ked sa jej pýtali na deti a na manželstvá ,ktoré má za sebou. Žiadna žena čo má problémy sa neprizná ,že odrazu nemôže donosiť dieťa ked už ma dve. Dnes má Lisa 4 deti a tuším jej sám Michael zavolal aby jej zagratuloval ,že sa jej splnil sen mať po 17 rokoch dalšie dieťa. 😀 Myslím,že sa ešte veľa od nej o Michaelovi dozvieme ,ale najviac o ňom asi vie Liz Taylorová .

mukky
13. aug 2009

mimi este zajtra pridem ,isto..aj tebe krasnu dovolenku a dakujem 😵

baby inac mne nie je lisa marie sympaticka.. 😕

ja som tka smutna ked stale pozeram tie michaelove pesnicky ☹ ☹ ,,,tak mi je luto ze zomrel a niekde je taky krasny ze ani nedycham..nie je to diagnoza uz u mna?? 😕 😀 😀

mukky
13. aug 2009

toto som tu uz davala,ale neva..kludne davajte sa opakujuce videa,aspon to nebudeme stale hladat...toto pozeram kazdy den 😵

https://www.youtube.com/watch?v=6hh96Ex-94s
sirinka
14. aug 2009

mukky ako blondaka so znamienkom a jednym hitom... 😀

penny13
14. aug 2009

Ahojte- Mirush ,Mukky ´dakujeme za linky. Sme sa nasmiali. Lucka sa cche ešte čosi opýtať:

Michael bol už od detstva veľký talent, ale trápi ma, že mal také kruté detstvo. Chcem sa opýtať na pesničku v tomto linku, či to spieva Michael, lebo mi je to strašne známe.

https://www.youtube.com/watch?v=WKRqIYDSBO0
suhana
14. aug 2009

@peny máš to v názve tej pesničky Ill Be There v 90 rokoch ju prespievala Mariah Carey ten link je reklama na pepsi Michael tam hrá tú pesničku na klaviíri a chlapec ,ktorý ho hral vo filme The Jacksons ako malého chclapca predstavuje Michaela ako malého chclapca aj v tejto reklame príbeh tej reklamy je taký ,že akože sa Michael stretne so sebou samím ako s chlapcom a zaspievajú Ill Be there . 🙂

penny13
14. aug 2009

Mukky- super linky. Pri tom predposlednom sme mali s Luckou slzy v očiach ☹

mimado
14. aug 2009

Suhana vobec som to o Lise MArie netusila, nevedela som ze nemohla mat deti. Skoda, velka skoda ze im to spolu nevyslo, mne sa ako par velmi pacili, pristalo im to.
Mukky tiez mi je Lisa sympaticka, urcite viac ako Debbie 😀 😀 😀 😀 😀 , to sa neda ani porovnat.
Idem mrknut tie linky a tiez dakujem .

bia8
14. aug 2009

ahojte uz dlhsie vas sledujem tak som sa rozhodla sa sem pridat

bia8
14. aug 2009

ja som Michaela Jacksona kym zil velmi nemusela ,ale ked zomrel tak som zacala pocuvat jeho pesnicky ,ktore su prekrasne ,pacilo sa mi to ze do nich daval vsetko a ze si to naozaj uzival mne sa najviac paci piesen Earht Song a zacala som si prekladat jeho piesne a aj obsahovo su velmi pekne

dadulik
14. aug 2009

penny, ten link nefunguje ☹
vitaj bia, ak budes mat chvilkami cas, skus preluskat celu nasu temu o MJ, najdes tu strasne vela zaujimavosti o tomto skvelom clovekovi a spevakovi 😉

bia8
14. aug 2009

ano dadulik uz som aj zacala o nom citat hrozne sa o neho zaujimam co si myslite o jeho detoch?ked Michael zil tak ich bral ako svoje deti a vsetci by to mali respektovat a ta Debi Rowe mi je hrozne nesympaticka vzdat sa deti pre peniaze?to nedokaze hocikto

dadulik
14. aug 2009

bia, o jeho detoch tu je popisane uz velmi vela, skus preluskat temu 😉 tak ci onak, deti vychovaval on, takze otcom bol pre nich ON 😔 a oni ho zboznovali 😵 debie sice je trochu nesympaticka, ale ona mu tie deti vlastne "darovala", lebo vedela, ako strasne tuzi mat a vychovavat deti. Ja sice taketo jednanie tazko chapem, ale mam k tomu pochopenie, ked viem, aky Michael bol, a ako deti miloval. 😔

bia8
14. aug 2009

ja by som to asi nedokazala ale su hrozne peknucke tie deti jeho a vidno ze ich hrozne lubil.naozaj Lisa Maria je velmi pekna sa podoba na svoju matku a skoda ze im to nevislo

suhana
14. aug 2009

Vrátim sa ešte k tej Lise ono ju to trápilo hlvne kvôli tomu ,že vedela ,že on miloval deti preňho boli jej deti s jej prvého manželstva Daniela Riley a Benjamen ako jeho vlastné . A to sa mi na ich vzťahu páčilo ,že po rozvode kirvé slovo ani jeden na seba nepovedali skôr ona ked sa jej naňho opýtali vždy sa vehementne zastala on na otázku na Lisu ,že či ju naozaj ľúbil povedal ,že ano ,ale ,že sa už tak nestýkajú kedže má novú rodinu ,ale že je štastný ,že našla konečne štastie ,že ju má stále rad a povedal to tomu Bashírovi ,že má síce dva bolestné rozvody za sebou ,ale obidve svoje manželky má rad ,a že ked sa stretnú nemajú problém sa porozprávať samozrejme s Debbie bol b kontatke častejšie kvôli Paris a Michaelovi juniorovi. 🙂 Ja ho za jeho deti neodcudzujem to ako k ním prišiel jeho 3 P myslím,že sa svojím deťom venoval maximalne ako mohol lebo aj ked mu žiadny album snovýmimi pesničkami nevycházal nové pesničky písal a skladal.A myslím si ,že sa vo svojom živote narobil viac než dosť tak ja som mu tú rodičovskú dovolenku aj dopriala .