Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

katja78
8. júl 2009

Michael už dávno kúpil nahrávacie práva na niektoré pesničky The Beatles, a tie majú miliardovú hodnotu, takže asi to je najväčší balík, o ktorý sa budú biť.

Baby, toto mi vysvetlite: Keď bol MJ vo svojej životnej forme, oženil sa s Lisou Mary, po necelých 2 rokoch manželstva sa rozviedli. ÚDAJNE (píšem ako neoverenú, ale pre mňa dosť pravdepodobnú informáciu)
Lisa mu nechcela porodiť deti, pretože on s ňou nechcel spávať, šlo mu len o potomkov a nie o vzťah.
O pár mesiacov na to si vzal recepčnú z dermatologickej kliniky, kam chodieval a tá mu "veľkodušne" ponúkla svoje telo, ktoré malo vynosiť jeho deti, bola 2x na umelom oplodnení. Tento zväzok bol zmluvne poistený, Debbie sa vzdala svojich detí pri rozvode (zrejme za to dostala nie malé peniaze). Všetky 3 deti, pre ktoré bol Michael otcom, ale neboli jeho deťmi, teda biologickými, o tom snáď nikto nepochybuje. Michael veľmi túžil po deťoch, našiel spôsob ako si ich v podstate kúpiť, tak prečo im nechcel byť aj biologickým otcom? Nebolo by jednoduchšie, keby si deti adoptoval? Miloval by ich rovnako, tiež by neboli jeho biologickými deťmi. Prečo potreboval k tomu takéto divadlo?

diddi
8. júl 2009

neviem ako to bolo s Lisou Mary....a myslim,ze okrem dvoch ludi to naozaj nevie nikto....ak by to bolo tak,ze nechce od neho deti,tak je dobre blba,lebo si mohla zabezpecit majetok,aj detom a nielen to....ako to medzi hviezdami chodi....zeny mozu byt vydedene,ale deti?....otcom to veru neda,spravit to.....s tou Debbie,neviem....tam som skor presvedcena,ze Paris a Prince I nie su jeho detmi.....ale Prince II je jeho presna kopia....preto je aj ta jeho matka inkognito

mywiel
8. júl 2009

Katja 12 rocny chlapec nevie byt biologickym otcom, podla mna nebol zrely aby dokazal mat sexualny zivot. To divadlo potreboval aby ho neupodozrievali, ze je pedofil, lebo on bol rad obklopeny detmi, takto chcel svetu dokazat, ze dokaze byt dospely chlap, ktorym ale on nebol, aby si mysleli ze sa vie vyspat so zenou a aby mu dali pokoj.

mikalove
8. júl 2009

ale Lisa Mary asi nie je odkázaná na jeho peniaze,tá bude dosť zabezpečená,podla mna,a kde si videla tie jeho deti?

mywiel
8. júl 2009

Podla mna Michael nechcel s nou spat a ani so ziadnou zenou nespal, ci slo o umelé oplodnenie s Debbie a jeho spermie, co si nemyslim, lebo cierna by dominovala a deti by boli nie blondaté aké ma s Debbie, on bol asexualny cize nemal sexualitu, bol v tomto dost nedozrely a naivné dieta, ale urcite to nebolo prenho jednoduché v tomto bol trochu nevyvazeny aj ked neverim, ze by niekedy zneuzil dieta.

katja78
8. júl 2009

Tak ako? Diddi píše, že Prince II je jeho, Mywiel nepriamo, že nie,...
S tou Lisou som to myslela tak, že nechcela otehotnieť ako Debbie.

Inak, mne sa páči táto, hlavne ten klip:

https://www.youtube.com/watch?v=M9nBPrQ7mCo
diddi
8. júl 2009

Jeho deti su teraz vsade na fotkach.....a ten Prince II - Blanket,bol v tom dokumente,este ako babo....ale tie oci boli Michaelove...aj je tmavy

layla
8. júl 2009

skoda, ze som ten dokument nevidela ☹

mywiel
8. júl 2009

Podla mna on s Lisou nechcel spat a ona ho tiez nepotrebovala, bolo to len kvoli médiam aby sa ukludnili a dali mu pokoj, to bolo po prvom skandali. Inac ked vam niekto zneuzije dieta tak predsa aj ked vam niekto ponukne vela penazi svoju zalobu nestiahnete a stryko Jordana ju stiahol, ked mu Michael zaplatil aby mu dali pokoj, takze tam slo jasne o prachy a pri druhom skandali si myslim to isté, ze on mal velmi rad deti neverim, ze ich zneuzival. To vsetko urobili len média. Mozno poskytol svoje spermie, ale ako vravim, cierna je dominantna. A Debbie dostala velké prachy za deti ktory sa hned po porode vzdala a teraz ich chce naspat.

diddi
8. júl 2009

nie som si ista,ci Lisa Mary je zabezpecena.....mozno hned po rozvode bola....ale po tatovi,veru nie

mywiel
8. júl 2009

Podla mna Michael nebol schopny mat normalny vztah so ziadnou zenou... ☹

layla
8. júl 2009

mywiel ja som presne to iste povedala ziadne prachy by mi nezavreli usta, ak by mi niekto zneuzil dieta 😠

layla
8. júl 2009

mikalove otras co robia ti novinari, nazvala by som to jednym slovom, ale nechcem nadavat 🙄

mywiel
8. júl 2009

Michael bol tak trochu narcista, lebo po tych skandaloch nebol len kral Popu ale kral Popu co si berie dcéru krala Rock and Rollu a tym média sa sustredili nie na skandaly okolo deti ale na novu reklamu, ktora si myslim, ze ani nebola napad z Michalovej hlavy, jednoducho manazeri Michaela a Lisy sa dohodli a ti dvaja si povedali, ze preco nie uskodit im to nemoze len pridat na popularite ale urcite neslo o lasku.

mikalove
8. júl 2009

layla,súhlas

layla
8. júl 2009

mywiel ja som citala ze s Lisou sa poznal dost dlho a zevraj ho velmi lutovala, kvoli tym skandalom, tak preto si ho vzala...

mywiel
8. júl 2009

Je to mozné... 😉

diddi
8. júl 2009

otec toho chlapca bol vraj neuspesny scenarista....v tom case ho odmietol Spielberg....a zrovna v tom obdobi Michael natacal videoklip so Spielbergom....tak to proste zneuzil....ja proste neverim v to,ze by bol pedofil.....ten dokument ma akosi presvedcil,zial reziser dosiahol opacny efekt u mna....neuverila som tomu a navyse som si Michaela oblubila viac a velmi,velmi ho lutovala.....bolo to este v 2003....on bol fakt velke decko a velmi jemne naivne

monkula
8. júl 2009

ale deti sú nádherné.....
hlavne ten najmenší.... 😵 😵

mikalove
8. júl 2009

taky nejaky vietnamsky mi pripadá ten najmenší,ale je zlaty

layla
8. júl 2009

ani ja tomu neverim a je mi strasne luto co nanho novinari nakydali. chudak ako sa musel citit ☹ sak aj ten jeho brat povedal na tej rozlucke, ze ludia sa mu "smiali" a veri, ze teraz sa uz nebudu a budem mat klud 😔

a neviete kde by som zohnala ten dokument???????

mywiel
8. júl 2009

Ten chlapec co mal rakovinu a byval unho na Neverlande, vsetci to potvrdili aj zamestnanci Mikaela, ze ten chlapec sa mal zdravotne ovela lepsie odvtedy ako bol s Mikaelom a bol aj stastnejsi, on mu pomahal vlasne zabudnut na tu chorobu, a dieta bolo vesélé lebo sa mohlo odreagovat a tesit so zivota, tak mu vraj nik nepomohol ako Mikael to povedala matka toho dietata a potom niekomu z rodiny napadne, ze ale mohlo by z toho byt prachy skusime, hajzli... 😠

katja78
8. júl 2009

mne pride Prince II ako Hispanec

mywiel
8. júl 2009

Aj mne... 😅

monkula
8. júl 2009

moja úvaha na tému Michael jackson....

Nikdy som ho "neuznávala", jeho pesničky som vnímala a páčili sa mi, ale len málo ich poznám podľa názvu....
Raz som s ním videla dokument, a prišlo mi ho veľmi ľúto.... talent od Boha, ael hlúpy otec, ktorý chcel na ňom len zarábať, ako dieťaťu sa mu vysmieval, vraj veľký nos, preto si ho dal zmeniť... mne M.J. vlastne príde ako veľké dieťa, ktoré si na "staré kolená" plnilo sny z detsva, stačí sa pozrieť na jeho neverland: kolotoče, zvieratká, bazény, tobogany... Citovo vyprahnutý sa upol na deti, ktoré ako on, nemali detstvo... a chcel im detstvo spraviť... a potom ako písala mywiel, nejaký člen rodiny sa rozhodne, že vytlčieme z toho somára peniaze... to, že to bolo vymyslené, o tom dostatočne svedčí mimosúdne vyrovnanie....

Pre mňa je a ostane kráľom popu, jeho klipy, boli úžasné.... jeho tanečné kreácie, mmch, moonwalk sa vraj naučil, keď vytopil susedku 😀 😀

a ešte mi vadí, ako si z neho za života ľudia robili posmech, haha, &jackson sa rozpadá a teraz zrazu každému bude chýbať 😖 😖

o tom, ako na jejp smrti zarábajú, no comment...

mywiel
8. júl 2009

On nezniesol to ze sa podobal na otca, ktorého sa bal a chcel sa podobat na svoje idoly lasky a krasy co boli prenho Diana Ross a Elisabeth Taylor.

katja78
8. júl 2009

Mywiel, na tom čo píšeš, asi niečo bude, len keď už predstieral manželstvá a plodenie detí, tak prečo si nedal "urobiť" (znie to sprosto) mulatčatá????? To by ho prestali upodozrievať,...Ale takto len dával priestor na ďalšie domnienky, klebety a upodozrievania.
Trošku mi vadí, že stále píšete o ňom ako o nesvojprávnom chúďatku (čo sa osobného života týka), ale aj to je podľa mňa len pretvárka a maska na zvýšenie popularity. Mne sa javí ako človek poznačený nepekným detstvom, ktorého na druhej strane vlastná sláva spravila choromyseľným. I keď nadaným v inej oblasti.

diddi
8. júl 2009

monkula..to je ten spominany dokument.....mozno sa bude dat nejako cez net objednat......ja som tiez nebola uplne paf do neho,pacili sa mi niektore pesnicky,videoklipy,tanec.....ovela viac som ficala a aj ficim na Madonne....a vlastne cez nu som sa dostala ku Kabale a dost ma to zaujima