Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

arleta
19. okt 2009

Miška, tvoje príspevky teda stoja zato...Čože si taká nasrdená na svet? 😀

Dnes som videla na Music Box, či aká stanica to bola, cover verziu Beat It...aj tanečky nejaké sú tam aj kostýmy Michaelove, ale je to asi z minulého roku alebo tak...

https://www.youtube.com/watch?v=hI-0Hgu8mUk
dadulik
20. okt 2009

suhana, krasne 😵

penny13
20. okt 2009

krásne linky suhana! aj ty Tromboska.

mirusch
20. okt 2009

Blue, to je skoda, ale rodinne dovody chapem. Ved ja som tiez ako na ihlach, ci fakt pojdem ci ako, kvoli svokre, ktora na tom nie je dobre, ale budem dufat. A buduci tyzden je ten film, uf, ani nemam cas na to mysliet...rozmyslam, ci si dat vobec make up, ak budem revat... 😅 pre istotu 😝

Inak do DE pride ten muzikal Thriller, co je v SR v decembri. Schvaleny kedysi Michaelom, su tam jeho piesne, vsetko ako v klipoch, ale na to zrejme nepojdem. Michael je Michael, to uz nie je ono bez neho. 😔

Kuknite sem. Nadherna piesen a nie tak velmi znama...."Keby som bol Bohom..., nedovolil by som slnku vecer zajst, kym by sa s kazdym nezaobchadzalo spravodlivo...Keby som bol Bohom, postaral by som sa o to, bez vysvetlovania. ludia vedia, co sa deje vo vnutri kazdeho ako som ja, nikto by uz nikomu neublizoval, nedovolil by som to, nikto by sa uz nemusel modlit, okrem podakovania sa mi. Keby som bol Bohom, urobil by som nas mudrymi, aby si kazdy uvedomil, ze vsade pod slnkom, kazdy potrebuje kazdeho a Boha. Majte sa radi a dotknite sa niekoho ruky (v zmysle pomoct niekomu)".
No nie je to krasne?

https://www.youtube.com/watch?v=YrLlacwfW50


😵

mimado
20. okt 2009

Ahojte, vobec vas nestiham.
Mala je akasi chora, tak radost 2 deti doma 😒 Ale nastastie nic vazne, dufam ze sa to nezhorsi, ved bud tyzden je ten film, baby mna by hvizdlo ak by daka choroba .... Klop, klop, klop, klop.......
Druha vec dost sa aj bojim co uvidim, ked som tu citala ten link aky bol pred koncom 😖 ...Ale som zvedava 😀 😀 😀 😀

Mirush So svokrou je to horsie???? Linky mrknem neskor, snad 😀 😀 😀 😀

mirusch
20. okt 2009

Mimado, tak si proste niekoho najdes na opatrovanie a ty na film proste pojdes a basta. Ja som tiez dnes trochu smrkala, ale pcham do seba homeopatika.
No, priprav sa na vychudnuteho Michaela. Tot vsjo. Si myslim. Dufam, ze si ho budem vediet dat dokopy s tym Michaelom, ako si ho pamatam, ked som bola velka fanynka....

Svokra je rovnako. Ale vieme, ze sa moze kedykolvek nieco stat. Lekar v nemocnici nas na to pripravil. Ma naprd srdce, pluca a aj krvacanie v mozgu. V domove sa trochu pozviechala, ale aj tak. 😔

mimado
20. okt 2009

Mirush ma krvacanie v mozgu? To je nieco ako porazka ci co? 😲
Tak sa daj aj ty co najskor dokopy, homeopatika su aj mna na 1 mieste, dokonca som vdaka nim 5 rokov nebrala ziadne ATB. Aj deti nimi liecim ked sa da.

A napokon u starych ludi nikdy nevies, jeden den je pohoda a na druhy ☹ ☹ ☹ ☹ . Ale urcite sa s tym da zmierit, kedze to clovek caka.

Papa, musim ist,maly je daky nervozny....

mirusch
20. okt 2009

Mimado, veru, ja som tento rok este nebola chora, Grip Heel je moj zachranca. Teda, uz parkrat mi choroba zacinala, ale podarilo sa mi to vzdy zazehnat 🙂

No, neviem, ci mozem pisat porazka, lebo lekari spominali zakrvacany mozog, obe strany. A taha ju vzdy na lavu stranu... V kazdom pripade je to nanic. No ale ved uz ma takmer 90 rokov... To je predsa len ine ako ked odide mlady clovek 😔

Idem aj ja. Pa.

dadulik
21. okt 2009

ahojte, marodom zelam skore uzdravenie, a dakujem za pekne linky 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=uqRKln2Tozo

- co to spieva za pesnicku ? 😕 nejako si nespominam, zeby som ju pocula 😨

dadulik
21. okt 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
prave mi prisla sms z martinikusu, ze mi dnes odoslali knihu moonwalk 😵 😵 😵

tromboska
21. okt 2009

Ahojte Jacksonocky 🙂

MJ bol aj jazykovo zdatny 😉

https://www.youtube.com/watch?v=F7Gc7C3kKpI
mukky
21. okt 2009

ahojte dievcataaaaaaa.ako sa mate?Mne odisiel notebook takze musim si kupit novy a hadam uz na druhy tyzden budem mobilna a precitam vas

mirusch
21. okt 2009

Ahojte.
Dadulik, no super, konecne dobra sprava 😉

Tromboska, Michael nebol jazykovo zdatny. Hovoril len anglicky. Spanielsky naspieval len tuto jednu piesen, to nie je zas taky problem, naucit sa to naspamat. aj ja som sa to naucila a spanielsky neviem ani ceknut 😉

Mukky, no toto, kupuj rychlo, chybas.

Dnes som bola v meste a ako som isla okolo New Yorkera, tak sa na mna cez vyklad usmialo tricko "in the memory of the KING OF POP". Bolo panske, ale som tam vletela a hned mi do oka padlo aj damske. Cierne, s bielym pismom, vykladane ligotavymi kamienkami. Pacilo by sa mu 😵 Nie sice ohromna kvalita, ale jednoduche, pekne. Hned som si ho zobrala 🙂

dadulik
21. okt 2009

mirka 😀

mimado
21. okt 2009

Mirush a nehodis foto??? Ja som tam tiez zaregistrovala este davnejsie ze predavali tricka, teda mali tam napis "KING OF POP" , ale ked som si ich pozrela okolo Michaela to ani nebehalo, nemalo to s nim nic spolocne 😖 .
Tak by som aspon vedela co hladat ))))).

Mukky a mne bolo divne ze tu nie si 😒 . Veru rychlo kupuj, az sa zase zapajas, az mame co pozerat/citat pri rannej kave 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 .

Dadulik dakujem za prianie zdravicka 🙂
Pekne linky ste dali, ale ten posledny som este nekukla. Idem to hned napravit 😀

mimado
21. okt 2009

Jeeeeeeeej moja srdcovkaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

suzie
21. okt 2009

Cau Mirush, aj nas rastik ma take tricko, cierne so striebornym napisom 😉

lussy23
23. okt 2009

Ahojte. Takže v nedeľu sa bude v Superstar spievať ďalšia Mišková pesnička. Black or white. zaspeiva to Paulína Ištvancová. 😉
😉

dadulik
23. okt 2009

ahojte, lussy, pocitam, ze to paulina zvrza 😒 mne sa vobec nepaci, ako ona spieva 😠 a black or white je fakt tazka pesnicka pre nu.....

lussy23
23. okt 2009

Dadulík - presne to si myslím. Dominika, Monika a Leona sú omnoho lepšie. Mohla to speivať jedna z nich.
Ale uvidíme...... Každopádne netreba robiť unáhlené zábery, ako sme my so sestrou robili pri Martinovi Chodúrovi a slaďákoch 😉
A myslíte si, že dá aj to trochu pisklavejšie au? 😀
A ešte tam bude jeden spievať Miškovho svokra Elvisa, ale o toho sa netreba báť, lebo ho speiva ,,dokonalý" Martin. 😎

mirusch
23. okt 2009

Mimado, no, King of pop bol len jeden, takze to s M. zrejme ma nieco spolocne. Toto tricko je jasne, lebo tam je napisane, ze In Memory (v pamiatke na ...). Zrejme si ho zoberiem na ten muzikal. Ale musim si poden dat zo dva pulovre, aby som nevymrzla 😝 😅

Suzie, no toto 😕 Si ma tu nasla... A co neprispievas?

mirusch
25. okt 2009

A kde ste? 😕

mimado
25. okt 2009

Halo, haloooooo, kde ste sa stratili????
Dnes bolo celkom pekne asi vyuzivate cas vonku, ale vcera to moc nestalo za nic 😒 .
Ja vas tiez zanedbavam, ale zhanam na bazarikoch este daku cipaku pre malu, lebo z min. roka ju uz ma malu... A take drobnosti a neda sa byt aj na MMB aj tu 😝
Kukala som aj tu bazar, ale je to tu katastrofa 🙄 , ziadne vyhladavanie podla cisel, znacky 😖 a keby som mala vsetko pozriet tak tu sedim od rana do vecera 🙄 . Este ze existuje MMB 😀 😀 😀 😀
Inac nemam nic nove , malej je uz lepsie, maly nastastie neochorel, klop, klop. A zabudla som - mame prvy zub 😝 🙂 🙂 🙂 🙂 . Takl tie noci teraz nie su na ruziach ustlane, mala to znasala lepsie, ta uz od pol roka prespala celu noc, maly este nie a aj teraz sa budi este castejsie 😒 .
Pisali ste tu o superstar, to aj vobec nepozeram, kukala som raz a nemozem si pomoct ale ten MAres ci co je to zac mi tam vadi 😖 . Adele nesiaha ani po clenky, taky pubis, nemozem si pomoct a vraj najlepsie plateny moderator v cesku, no dakujem pekne 😖 , maju teda vkus 😕 🤐 🤐 🤐 Tu som sledovala hlavne kvoli Adele a Pycovi, boli skvela dvojka, pohotovi, zabavni, proste super. Aj let dance som kukala len kvoli nim.
Mirush , ale ja som aj tak zvedava na to tricko 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😵 😵 😵
Ani o Michaelovi sa nic nikde nepise, idem kuknut na http://www.michaeljacksonweb.cz/ 😅

dadulik
26. okt 2009

ahoj mimado, gratulujem k prvemu zubisku 😀
vcera som kukala superstar a fakt som nedufala, ze by ta istvancova mohla dat michaelov black or white 😒 a ona ho dala, ale ako fantasticky 😵 😵 😵 teda aspon mne sa to velmi lubilo, bolo to sice uplne ine, ako od michaela, ale vkusne a pekne 😉

lussy23
26. okt 2009

Dadulik - presne tak. Ale najviac prekvapila tých, čo jej krivdili. Idem si to ešte raz pustiť. Ale také kolo Michaela Jacksona by nikomu nezaškodilo.
Mimando- včera bol leoš celkom vtipný.

dadulik
26. okt 2009

a ja mam rada aj leosa aj adelu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hoci mm ich neznasa 😖

lussy23
26. okt 2009

kto je mm?