Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mimado
31. okt 2009

Kukla som na tuto stranku a kuk info-DVD bude az koncom januara, zac. februara ☹ ☹ ☹ ☹ . 😢 😢 😢 😢
http://www.michaeljacksonweb.cz/

dadulik
1. nov 2009

mima, tu som 😀
ja tu vsetko citam, len nemam cim prispiet 😒 .....

mukky
1. nov 2009

aj ja som tu a citam 😎

mukky
1. nov 2009

pozeram tie linky z filmu,uz davnejsie som ich davala a verim tomu ze mal naozaj tych 50 kg aj nieco a nie viac ako pisali,ved aky je chuducky ☹

mimado
1. nov 2009

Tak vam sem nieco hodim, odkukala som to na diskuske na stranke co sem davam 😝 , teraz tam dost casto citam.

https://www.youtube.com/watch?v=h0RU4U_8PPU

fanda co mu vyliezol na plosinu, bol uplne mimo, skor drzal Mike jeho aby nespadol, on si to asi len uzival 😀 😀 😀 , zato ked ho uz ochranka brala od Mikeho asi az vtedy si uvedolmil ze bol tak blizko... Aha ho kliesta 😀 😀 😀 😀 😀

mimado
1. nov 2009

Mukky tak tie linky som asi presvihla 😖 . Hovorim niekedy sa nahlim tak linky nepozeram vsetky 😖 .

TAkeste nieco

https://www.youtube.com/watch?v=ZkBP-h-J9Xk
mimado
1. nov 2009

Este nieco. Neviem comu sa uz da verit, ale urcite jeho smrt nebola len tak. Bud planovana, alebo nedbanlivost 😠 😠 😠 😠

Teddy Riley: Michael byl zavražděn
Teddy Riley, kamarád Michaela, spoluproducent desky Dangerous a člen skupiny Blackstreet odhalil tisku, že rodina Michaela Jacksona ví, kdo ho zabil, a hodlají s tím něco dělat. "Volal jsem jeho rodině a řekl - poslouchejte, Michael byl zavražděn. Někomu se nelíbilo něco co řekl nebo něco co udělal. Tak ho museli zastavit. Michael si vedl dobře na přípravě koncertů a byl v dobrém zdravotním stavu. Jediné, co ho trápilo, bylo, že dostává bolesti, když se večer vrátí domů po práci."
Napsal(a) Babylove dne 01 Nov 2009

dadulik
1. nov 2009

mima, neries to, pravdu sa nikdy nedozvieme 😔
istota je len v tom, ze uz tu neni s nami nazive 😔 ale ostane navzdy v nasich srdciach a usiach 😵

adka10
1. nov 2009

Mirusch, dodatocne, uprimnu sustrast a prajem tebe a tvojej rodine vela sil.
A dufam ze sa dnes dostanes do kina a aspon sa trosku odreagujes od tych vsetkych povinnosti.

My sme boli vcera v kine a bolo to uzasne. Proste perfektne. Mne veru vysli slzicky hned na zaciatku, ako tam ti spevaci a tanecnici popisovali ako spolupracovali s MJ a niektori z nim mali slzy na krajicku. Prislo mi to tak luto.
A ten jeho spev. To ako by sme pocuvali jeho CD. Ten hlas. Ziadny falosny ton a pritom este aj tancovat.
A perfektne boli tie efekty, zabery. Thriller nemal chybu, aj earth song. Nechcela by som zazit ten thriller v 3D obraze.
A urcite nemal viac ako 50 kil. Strasne chuducky. Na jednom z tych zaberov bol len v tricku s vecsim vystrihom. Ja som teda ostala zhrozena, ved jemu pomaly kosti trcali. To sa nedalo neprehliadnut. Ono, aj ked jedaval napr. tri krat denne. Co z toho, ked vydaj bol vecsi nez prijem.
Tak isto sa to pacilo ja MM. A to som sa bala aby tam nezaspal, lebo tam isiel iba kvoli mne. A po celom tyzdni mal deficit spanku.
Dadulik to presne napisala, aj ked neni medzi zivymi, ostane tu s nami a v nasich srdciach aspon formou hudby
Prajem vam peknu nedelu. My ideme na hroby zapalit sviecky a bude aj pre Michaela.

mirusch
1. nov 2009

Ahojte babule, prave som prisla z kina 😵 Teda kino-sala naprd, ale nevadi, film je rovnaky vsade, nie? Ja neviem, asi som uz otupena alebo si chystam slzy na zajtra, ale vobec som neslzila. Hm...

Dojmy...Dobre urobene, aj vidno, ake by to bolo, aj vidno ako to vznikalo. Bola by to fakt dobra show. Tie efekty, to bolo fakt dobre, alebo tie nove filmiky k Thrilleru, Earth song a pod. Ale. Choreografia ta ista, z drvivej casti, az na par novych zaujimavych a napaditych vloziek. Inak vsetko to iste.
Mam dve poznamky: Nech ma neseru s tym, ze dvojnik 😠 Vobec to tu nemusite riesit, dvojnik to nebol. Mozno v tom videu k Smooth Criminal, ked skace cez sklo, to mohol byt dvojnik a tym to haslo.
A nech ma neseru, ze playback 😠 Vsetko odspieval nazivo, aj ked to boli len skusky. Mala som pochybnosti pri Earth song, ale chybicka se vloudila a bolo mi to jasne. To, co som minule hovorila, ze v tej ukazke Human nature ma o nicom hlas, tak uz viem preco. Vysvetlil to vo filme, ze vlastne by vobec nemal spievat, lebo nema rozcvicene hlasivky, tak si ich setril. Ale aj tak spieval.
Prekvapilo ma, ze mal stale silny a cisty hlas.
Bol neuveritelny perfekcionista a pred nim sa neskryl nikto, odhalil kazdy ton, kazdu sekundu, o ktoru sa niekto zdrzal alebo bol skor. Neuveritelne.

Na zaciatku, ked davali dva zabery pri jednej piesni, bolo vidiet, ako velmi schudol este aj pocas skusok. Jeden zo zaciatku - v oranzovych nohaviciach a potom 2 dni pred smrtou. Aky rozdiel to bol a ako velmi, velmi vychudol. Necudujem sa, ze jeho srdce to proste vzdalo. Cudujem sa len, ze to nevzdalo skor 😔

Chyba mi ☹

Adka, dakujem. Zvladneme to, ako kazdy, komu umrel niekto blizky. Aj Dadulik zvladla 😔

Mimado, to som este nevidela, ako mu tam ten fan vbehol, fuuu, nebezpecne. Chudak Michael, musel ho drzat, keby sa ten chalan zdruzgal, tak ma M. na hlave zalobu... Ale profesionalne zvladol, fakt.

tinika
1. nov 2009

Mimado ja som tiez odisla po titulkoch takze neviem a tiez na začiatku mi bolo dinve, reku asi budu len kecat, ale fakt ma to prijemne prekvapilo a tize som si predstavovala ake by to bolo na koncerte, v zivote som na ziadnom nebola, ale tento by stal určite za všetky prachy

adka10
1. nov 2009

Tinika, mas pravdu, koncert by stal za to, ale asi by som prisla o usi. Uz v tom kine to bolo na mna vela, nie to este na koncerte. Ale bolo to nadherne

mukky
2. nov 2009

http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/11/this-is-...

ahojte,pekne ranko
mimado ved neva,ani ja nestiham vsetky linky studovat,hadam v dochodku 😀

lussy23
2. nov 2009

Ahojte, jacksonovky! Počuli ste to? V nedeľu sa v Superstar spievajú pesničky madonny a nášho Miška! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 😉 😎 😵

mimado
2. nov 2009
https://www.youtube.com/watch?v=h0DBB-j0MMY

😖 😖 😖

Potom vas hadam aj docitam, nestiham....

mirusch
2. nov 2009

Po titulkach bolo este nieco? 😕 Lebo ja som odisla cez titulky...

mimado
2. nov 2009

Mirush vraj tam boli este pesnicky a spravicky od Michaela.

Skopcim sem z jedneho fora co tam chodim, ale link by nesiel otvorit.

Čekal jsem, že budu vizuálně znemožněný od první chvíle, od první sekundy, nečekaně jsem to vydržel až do TDCAU.
Začátek záběry s tanečníky a jejích glosy, pak střih na Tiskovku TII, pak střih zpět na casting tanečníků ......... a pak to začalo

Začátek: Wanna be start something s přechodem na klasiku History, ITC na SDMW
SPEECHLESS - whau, whau to jsem nečekal
Jam, Nature Human - nebýt již avizovaných videích na youtube, tak by mě to dostalo.

They don't care about us - první zamlžení očí, 3D projekce, zkoušky ....to mě dostalo to zpracování, nádherné taneční prvky, slova jako úžas, udiv, otevřená huba= na místě

Smooth criminal - ten začátek OMG , to je neuvěřitelný, ta projekce, ... na začátku jsem se těšil, když se objevil nápis Break of down, ž eto bude ta píseň .. nj jen SC
Motown Medley: I want you back, The love you save, I'll be there - opět pěkná projekce ve starém
The way you make me feel - to zase nezvládala Kača, když kluci o*ukali zem
Thriller - tohle byl FILM v koncertu sám o sobě - NEUVERITELNE!!! Po ní kousek THREATENED a neuvěřitelné taneční kreace ...
Beat it - zase se zalesklo očičko ..
Black or white, I just can't stop loving you - nádherné se dívat, jak Mike dirigoval zpěvačku

Earth song - ABSOLUTNE nejlepší u me zpracovaná, ten začátek první minuta, jen nádherná hudba s projekcí ....tak to se nedalo, pohlazení po duši.. to se fakt nedalo normálně rozdýchat .. pak se do toho přidal Mike se zpěvem .. no závěr výjezd traktoru na podium, jsem bral jako DOST špatný nápad (analogie s tankem minule )

Billie Jean - stačilo jen pozorovat tanečníky, jak si užívali Mikova vystoupení tak na 40% nasazení, zatímco ho agentura nutila jet na víc.
Man in the mirror - jen kousek

POZOR!!!
Velkou chybu udělali ti, co se při titulcích a písni THIS is IT zvedli a odešli .... ještě větší chybu udělali, ti kteří při následné písni Heal the world se zvedli a odešli , na závěr byli dodatečné scény a message od Michaela , pevně tomu věřím, že byl od něho, jedině on by to tak na závěr udělal a závěrečné logo s Heal the world a opět vzkazem od Mika jakoby jeho rukou na to rožli, nestihl jsem si utřít "make-up" . - já tomu poselství věřím a budu v tom pokračovat
po té, co v kině zůstalo jen asi 30 největnějších fanoušku , tak fans vstali a aplaudovali ve stoje
takže závěrem - velké prázdno, když si uvědomím, kdyby tohle mělo spatřit světlo světa ... do jisté míry, závěrečné vzkazy od Mika mě velice povzbudily do života, to jsem potřeboval

Škoda, že DVD nevyjde před Vánocemi, údajně jsou problémy s dokončením a distribucí (čemuž nevěřím, jelikož je hotový film), takže až v lednu (a nebo zase marketingový tah Sony a náhle se podaří to uskutečnit před V.)
Každopádně tohle bude nejprodávanější reportáž v dějinách lidstva (Mike se takto dostane opát do Guinessovky) stejně jako, že mu chybí 3 mil. prodaných nosičů ( a to má na to ještě půlrok) k již 17 mil., aby prodal vice než 20mil. nosiču za jediný rok .. škoda, že za takových okolností
Slovy Mika: God bless you

Tiez som kukala ako puk, ze sme odisli vlastne pred koncom 😒

Inac dik za vysvetlenie a uistenie ze je to Mike. Aj ked som si tym nie vzdy bola ista, ale to zrejme sposobila skor unava ako dvojnik.

Ani som si neuvedomila ze v tych oranzovych nohaviciach ze to bolo zo zaciatku skusok. Mimochodom kukli ste si link co som davala vyssie. 😖

Pozeram ze sme vlastne pred koncom odisli vsetky 😒 .

Adka aj ja tvrdim ze by som prisla o usi na koncerte a to doslova. Mam totiz od mala poskodeny sluch, preklonala som zapal stredneho ucha a ostali nasledky, ale nastastie este stale dobre pocujem, som bez strojceka, aj ked ho mam niekde v zasuvke 😀 😝, akurat nemam rada ked niekto hovorim septom, to som zial mimo, nepocujem nic 😖 . A tiez uz v kine sa mi to zdalo velmi hlucne, co potom na koncerte, tam by mi asi ani stuple do usi nepomohli 😀 😀 😀 😀

Mirushik ako po dnesku? Uz je lepsie?

mimado
2. nov 2009

http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/11/vyvolali...

😀 😀 😀 😀 TAk neviem preco, ale tomuto vobec neverim 😖

arleta
2. nov 2009

Ahojte, občas sem mrknem jedným okom a hlavne teraz som bola zvedavá, čo hovoríte na film.

Úprimne sa priznám, mne sa naň moc nechcelo ísť a pozerať sa, aký bol zúbožený, nemala by som z toho dobrý pocit, ale ako to tu čítam, tak by som predsa len išla, ale nemám stráženie detí tento týždeň...Ak by to ešte predľžili, tak sa hádam bude dať...

Miruš, tak úprimnú sústrasť ☹.

Lussy, a je to tu!!! 🙂 Aj ja sa teším na to ďalšie kolo superstar...Som zvedavá...

arleta
2. nov 2009

Fíha, Mimado...No je možné, že by také niečo skutočne vyslovil, ale tiež tomu moc neverím...A je večer, preč od takých tém 🙂

blumchen
2. nov 2009

Takze dnes som mala moznost vidiet This is it.

Vyborne spracovane, od prvej minuty, az po koniec. Sikovne postrihane, vo filme su väcsinou len sceny, kde na nom takmer nic nevidno, a vsetko vyzera tak krasne, bezproblemovo... Napriek tomu jeho vyzor - az chorobna stihlost, skoro vzdy mal na sebe viac vrstiev oblecenia, no napriek tomu bol vychudnuty velmi. V scenach kde mal na sebe "len" tricko a koselu to priam krici.

Nebol by to zvladol. 😔 Jeho srdiecko by do konca koncertov nevydrzalo ten napor. Vyteral taky slabucky, unaveny...
Po muzikalnej, hudobnej stranke to bolo uzasne. Spieval tak cisto, presne, rytmicky, intonacne, az som miestami myslela, ze ide na playback. Vedel presne ako to chcel mat, vela veci vycitil bez toho, aby ich potreboval videt, proste Pan Spevak.
Tanecne to nepotrebuje komentar, tak pohybovo nadany clovek uz na tejto planete nikdy nebude.
Vsetci mali pred nim respekt, bol presny na stotinu sekundy, a pamätal si kazdu stotinu, aky ton kde ma byt, a aky pohyb pri tom tone musi byt. Neuveritelne.
Team ludi okolo neho - klobuk dole, parada, tanecnici, hudobnici, profi! Gitaristi a vokalisti tiez! Ked niekto zahral tak, ako to chcel pocut, ako to malo byt, spontanne tomu cloveku zazelal God bless you :o)))
Bol to tak n a d h e r n y clovek-umelec, s obrovskym srdcom.
Sceny - kazda piesen vynimocna, bola by to nadherna sou. Technika uz dnes dokaze zazraky🙂
Ked bola piesen z detstva, akoby nezvladol spievat, v detstve to musel spievat pod vedenim svojho otca, a teraz to mal v rezii on, ale neodspieval to... akoby mal nejaky blok...
Kazdopadne som rada, ze som to videla, bolo to krasne, krasne, krasne....!!!!

mimado
3. nov 2009

Blumchen a ty si videla uplny koniec ????? Co bolo po titulkoch????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A to co si napisala uplny suhlas, ale opakovala by som stale to iste.... Tak uz radsej mlcim. 😒

Ja tu nasu temu uz ani najst nemohla 😨 Tak ju troska potlacim hore 😀 😀 😀 😀

mimado
3. nov 2009

"som" , sa mi dako stratilo 😀

dadulik
3. nov 2009

mima, pozrela som link od teba, velmi smutne ☹ a pravdive 😔

lussy23
3. nov 2009

Arleta- ja sa tiež teším. Splnila sa moja predpoveď , a aj prianie. Žial sa do kola dostal aj jeden spevák, ktorý má krásnu farbu hlasu, ale takú rapersku. Neviem, či Miška zvládne. Jedine čo by dal je ten úsek z Black or White.
Ale rozhodne si nenachajme újsť Chodúra, tan to nepokazí ani v najhoršom sne. 🙂
Blumchcen - súhlas.
Mimochodom sa mi snívalo, že som bola znovu na jeho filme v Prahe 🙂 Ale to bol skutočný spánkový sen, nie vízie ako tie minulé.

blumchen
3. nov 2009

mimado - nie nevidela som az do uplneho konca, tie titulky isli potom este taaak dlho! Ako prve boli tutulky s ukazkami, potom este titulky len na ciernej ploche, popri nich hrali jeho piesne, a to uz odisli vsetci, tak aj ja 😀
Ktovie, aky bol ten jeho "odkaz", o ktorom sa pise....

mirusch
3. nov 2009

Ahojte. Blumchen, dobre si to zhodnotila. Presne tak.
Mimado, fiha, to som netusila. Ale nejako ma to teraz netrapi, verim, ze na DVD to bude.

Inak, ked som vosla do kina, tak tam prave hrala You are not alone, za tym hned Man in the mirror, tak som tam sedela pol hodinu a pocuvala Michaela. Rozmyslala som, ci tam sedi niekto, kto ho videl nazivo. Bolo tam dost vela deti, tie isto nie. Ale aj par osamelych dospelakov ako ja. Hm. kino bolo tiez len spolovice plne, ale to mi nevadi.

Mimado, kukla som link, fakt smutne. Je to tak. Pre neho to bolo o laske, pre ostatnych o peniazoch. Verim, ze pocas koncertov nepil, nejedol, nespal. Prilis bol rozruseny. Aj vo filme ho posiela ten reziser napit sa. A hovoria tam, ze ho osobne krmil.... Ach jo.

mimado
3. nov 2009

Blumchen tak ked by sli titulky na ciernom podklade odisla by som veru aj ja 😀

Mirush tak si mala aspon dobry zazitok, + piesne. Bolo to krasne cely ten film, ale kruta realita zial nepusti 😢 . Ale sla by som opat, ale nevychadza mi to.

Presne ako si napisala , nejedol nespal, nepil tak preto tie lieky, skodaaaaaaa, radsej nemal byt ziadny koncert ale radsje mohol byt tu, zabudnuty, ale bol by, aspon by deti stale mali otca, skveleho otca.