Milovanie 17 dni po pôrode?

lila8686
23. jún 2019

Ahojte maminy ide si poradu asi sa to tu uz riesilo ale muz ma nahovara ci by sme to uz neskusili aj v posteli.Mne v podstate uz nic neni nekrvacam obcas spinim.Nebola som sita ani nastrihavana myslite ze mi to moze nejako ublizit ? Mate niektora taku skusenost ze ste tak skoro zacali opat s milovanim ? Dakujem za rady 😉😉😉😉

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timetotime
24. jún 2019

tazko povedat, ako aj ked je ti fajn, moze sa tam daco stat, lebo pochybujem ze so z vnutra na 100% zahojena, to asi nie. ako je to na vas, pomalicky sa da skusit, no osobne by som isto este pockala

hruska5
24. jún 2019

@galioska mesiac..noo budis..ale 17dni??

cichlida
24. jún 2019

tak hadam vies ako sa citis...ja som po prvom bola uplne fit ,,,a zacali sme snad po tyzdni, lebo moje telo malo nejaky pretlak hormonov 🙂 samozrejme jemne, ja som ani nespinila ani nic, ale po druhom som sa cistila cca tych 6 tyzdnov, takze tam som chut teda absolutne nemala...a muz sa ma prisposobit a pockat, kym sa budes citit fit ty...ale zas nie, aby chudak cakal pol roka 😀

xckaret
24. jún 2019

Také niečo vylepiť na stránku......

galioska
24. jún 2019

@hruska5 ja neviem ale v UK majú deti ani nie rok a už majú súrodenca😃🤦 je to možné no😅

hruska5
24. jún 2019

@galioska no je to mozne..neboj aj u nas je mnoho pripadov kedy pocas sestonedelia otehotneju zase..mna by drblo asi.🤦‍♀️😁 je to na kazdej z nas..ako si zariadime.no no za mna nie skor ako po sestonedeli.ja som pi 2cisarskych som bola rada ze sedim..aspon 1h..kojila som v lahu..lebo ta 14cm raba a to previsajuce brucho po porode..som mala co robit az mi netlaci na ranu.Nie to este sa kdesi natriasat nad mm alebo zeby on na mne lezal🤦‍♀️🙈😖

galioska
24. jún 2019

@hruska5 asi sme precitlivele😅

stankapecgova
24. jún 2019

Ja by som sa bala

jamatkaroka
24. jún 2019

Bože keď čítam to o tých našich spoluobčanom ako sexujú hneď po pôrode, až mi je z toho zle. :(