Používame cookies. Viac informácií tu. OK
traktor
19. okt 2011

@e_z a je aj tu na koniku?ci?..lebo hodnotenie trebalo napisat na mimibazar, ked sa to tam stalo..nech aj ostatne mamicky vedia..a urcite by som sa spojila s luckou-kontola / http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=43078 / a napisala jej..mozno je pani mimo..a ak nie , tej pani pozastavia ucet 😉

e_z
autor
19. okt 2011

@traktor Neviem ci je aj tu na MK, predava nove veci, ale velakrat nove veci kupujem aj cez MMB a predpokladam, ze aj ine mamicky.
Kupovala som ako neregistrovana a tak nemozem dat hodnotenie, ale zvazovala som, ze sa tam kvoli tomu prihlasim, aby som hodnotenie dala. Pockam este do zajtra a ked tak sa spojim s Luckou na kontrole.
Asi naivne dufam, ze sa ozve a ze nam ten kosik dorazi.
E.

traktor
19. okt 2011

@e_z drzim prsty..a ked nie, tak urcite Lucka pomôze..ona je zlata 😉

traktor
19. okt 2011

@e_z pozeram, ze ma 1305 dobrych hodnoteni a bola aj dnes prihlasena..cize sa mi nezda, ze by jej to stalo za negatko..prechadza jej mail ?..na mimi som aj ja s tym mala problem..mozno bude aj v tom problem..

troll
19. okt 2011

@e_z asi sa musis zaregistrovat a napisat cez odkaz,mozno fakt neprechadza mail,drzim palce

e_z
autor
19. okt 2011

Baby dakujem, ja som mala praveze vzdy len dobre skusenosti.
Napisala som jej dnes aj znova cez inzerat, tak este uvidim.
Ale inak mi na mail odpisala v piatok, ze vyhlada to cislo podacieho listka a tym to skoncilo.
Ale dakujem, za info ako postupovat cez tu Lucku, ak nic nebude.
Aspon ste ma trochu ukludnili, ze nie je este vsetkemu koniec. 🙂
E.

e_z
autor
19. okt 2011

Kocky, tak sa vyplatilo to pisanie.
Pani sa mi pred chvilou ozvala, ze napisala na balicek zle PSC a ze do piatka by som mohla mat balicek doma (pre istotu ratam pondelok).
Nechapem sice, preco im to tak dlho trvalo, ale ja uz som sa lucila aj s peniazmi aj s tovarom.
Takze po 3 tyzdnoch budem mozno mat aj to, co som si objednala.
E.

traktor
20. okt 2011

@e_z urcite bude vsetko ok..niekedy fakt staci viackrat napisat..ono fakt nie kazdy mail prechadza a na mimi ma s tym dost ludi problem.. a hlavne, myslim, ze pani by si nenechala znicit svojich 1305 dobrych hodnoteni, pre jeden balicek 😉 ..tak nech vsetko dopadne dobre a balicek pride 😉..a este som chcela, ze aj mimibazar ma svoju diskusiu, baby tam vedia super poradit 🙂

e_z
autor
11. nov 2011

Len pre pokoj duse predavajucej. Tovar nakoniec dorazil. Vraj sa to nestava a netrva to tak dlho, ale u mna sa to stalo a su to pravdive skusenosti s mojim nakupom.
Prispevok mazat nebudem (ako by si to niekto zelal), pretoze je v nom len to, co sa mi naozaj prihodilo. Stava sa.

rora
9. feb 2013

ahojte najdu sa tu zienky ktorym nedorazil tovar od tohto predavajuceho? na mmby uz ma par negativnych hodnoteni z predoslych dni, Vlasto B. (se123) ID 120641, bola by som zvedava ci niektorej reaguje na spravy
http://www.mimibazar.sk/hodnoceni.php?user=120641

grmanova
4. apr 2013

ahojte ! Prosím Vás, má niekto skúsenosť s Evou G. (gujojo) ID 17482 ???? Objednala som si čižmy, zaplatila som na jej účet 33€ - ešte 25.2.2013 s tým,že do mesiaca budem mať čižmy doma... komunikácia s nou ale uviazla a neozýva sa...nemám čižmy, nemám penize :( a zasa niekto naletel!!!! To JE PRE VÝSTRAHU OSTATNÝM!!!!

grmanova
4. apr 2013

takže beriem späť, teraz sa mi pani ozvala, že keďže ona nezabezpečuje prepravu a na colnici sa tovar tiež môže zdržať, tak to môže trvať až do 60 dní a potom peniaze vráti... tak budem čakať, určite sa ozvem ako som dopadla

mirife
27. feb 2014

Ahojte,,,no síce neskoro píšem,ale ja by som chcela vedieť odkiaľ ony ten tovar objednávajú a ako to vlastne funguje,keďže si myslím,že sú len sprostredkovatelia tovaru.Ja som objednávala síce len raz,tovar došiel,len v krabici ako po 2.svetovej vojne🙂)).Ale topánky boli ok.Aj keď si myslím,že niektoré majú dosť prehnané ceny,nakoľko som presne také isté sandále ako mala jedna predávajúca a predávala ich po 70 eur,kúpila na sk eshope za 35.Ďakujem za prípadné odpovede kočky.Pekný dník prajem🙂

monicm
27. feb 2014

@mirife ako kto a ako čo.niektoré kočky majú svoj vlastný obchod a predávajú aj takto,niektoré to objednávajú zo zahraničia,napr. ebay,sportsdirect a pod. a potom predávajú tu na svk(vedia nájsť dobré ceny a hlavne,ak nakúpia veľké množstvo,oplatí sa im poštovné zo zhraničia,prípadne im to niekto nosí a tak je to ešte lacnejšie,myslím pre ne),prípadne kúpia ako ty na eshope za 35 a predajú za 70,lebo nie každý si zisťuje ceny,ale rovno nakupuje a ak tam ešte predávajúca/ci uvedie,že zľava,tak si myslí,ako dobre nakúpil 😉 takže asi takto nejako približne 😉 😉 😉 😉

mirife
27. feb 2014

Ďakujem monicm za odpoveď.Ja nemám žiadne zlé skúsenosti,len som chcela vedieť,kde to nakupujú🙂 🙂 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli