Mircoblanding a zliatie farby?

xtremme
10. okt 2019

Ahojte, poprosím recenzie/skusenosti od žien, kt. ho podstupili, nakoľko si ho chcem dať urobiť. Mam vlastne obocko, len riedke a nevyrazne, chcem ho teda touto metódou doplniť. Ake mate skusenosti, nezleje sa po čase, akoby bolo vytetovane? Lebo toto by som fakt nechcela, to vyzera škaredo a neprirodzene. Niekde som dokonca pocula, ze sa neodporúča tetovanie na mastny typ pleti prave kvôli moznemu zliatiu po čase..

gabika128
10. okt 2019

@xtremme odporúčam nájsť si niekoho kto robí s phibrows. Ja som veeeeeľmi spokojná, vôbec sa mi to nezlialo ani sa mi nezmenila farba. Kamošky si dali niekde inde robiť, jedna ma teraz farbu do červena a druha do modra 😅

gabika128
10. okt 2019

@xtremme a ešte mam aj mastnejšiu pleť, čelo nonstop lesklé 🤦‍♀️

xtremme
autor
10. okt 2019

@gabika128 diky pekne. Co je to prosim ta phibrows, farba, ci? A ako dlho uz to mas urobene?

gabika128
10. okt 2019

@xtremme je to značka pod ktorou sa školia ľudia čo robia microblading a majú vlastné farby, nástroje atd. Ja mám obočie už druhý rok a chystám sa na nové, aj keď stále je ho vidieť ale pre mňa už slabo. Na internete som si našla zoznam ľudí čo to robia a vybrala babu najbližšie ku mne.

gabika128
10. okt 2019

@xtremme inak cena, radšej si zaplatím o 50€ viac ako by som mala mať potom červené obočie po roku.

xtremme
autor
10. okt 2019

@gabika128 diky Gabika, este mi porad ako si na nete hladala, dala si si vyhladat miroblanding a phibrows, alebo?
Kto ti to robil, ak smiem vedieť?

gabika128
11. okt 2019

@xtremme ja už asi 5 rokov sledujem prácu jednej baby z Dubnice, Lenka Lutisan. Ale babu u ktorej som bola som si našla normálne na internete. Nedávno som však zistila, že s touto značkou už nerobí a bojím sa ísť k nej keď robí s inými farbami 😐 na stránke bookingphi.com si nájdeš kto s tým robí v tvojom okolí.

gabika128
11. okt 2019
albiva
11. okt 2019

@xtremme Ahoj, pozerám, že si z Rožňavy. Ja síce nie, ale už dlho sledujem ženu, čo robí microblading, na FB. Tam sa volá Lucia Krajči Permanent Makeup. A chodí aj do RV. Zatiaľ najkrajšie obočie aké som videla. Chystám sa aj ja k nej, len asi až o rok.

albiva
11. okt 2019

@xtremme Toto napr robila. Má kopec ďalších fotiek na svojej FB stránke.

xtremme
autor
11. okt 2019

@gabika128 ďakujem 😊

xtremme
autor
11. okt 2019

@albiva ahoj, ano, viem o nej, aj ja sa chcem k nej objednat, dokonca ma na str. Uvedene phibrows, len som pocula, ze klientkam sa po zakroku u nej farba zliala po určitej dobe, neviem ci su to lem kecy, alebo ci tomu veriť..
Prave preto som sa chcela ak takto informovať, kto s tym ma aké skúsenosti atd..

xtremme
autor
11. okt 2019

@gabika128 lrasnu pracu ma.

eliska13
11. okt 2019

@xtremme S mastným typom pleti bývajú problémy.Mne sa páči na FB Nina Grussmann, ale neviem či robí presne to, čo chces ty

albiva
11. okt 2019

@xtremme aha, no dobre vedieť. Ja som ešte na ňu nepočula zle recenzie zatiaľ.

xtremme
autor
11. okt 2019

@albiva tak nemám to z prvej ruky ako aa vravi a preto vaham ci tomu veriť vôbec..