Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

misha666
7. feb 2009

krpcek... moja mama hovori ze keby sa narobil chlapcek tak kupi modre ponozky a hodi ich do praci s ruzovymi vecickami...a uz budu modre 😀

krpcek
7. feb 2009

miska neprovokuj aj ty. 😀 😀 😀 😀 lebo skocim este niekam do krcmy. ale na disco, mozem tam rovno zavrtet tym velkym bruchom. 😀 😀 😀

misha666
7. feb 2009

*pracky

krpcek
7. feb 2009

miska tak ale to bude potrebovat take co budu dobre pustat farbu. 😀 😀

krpcek
7. feb 2009

a kam zmisla berni a krasulka? vyzieraju chladnicku? 😀 😀

misha666
7. feb 2009

no sak činááák to isti s tymi ponozkami... 🙂 neviemkam zmizli ale aj ja by som si nieco dala ale nemozem bo zase bsy som pre zahu v noci nespala 😠

krpcek
7. feb 2009

miska ja v poslednom case riesim problemy so zahou tak, ze kazde rano a kazdy vecer tesne pred spanim si urobim teple kakao a pomaha mi to. 🙂

krasulka
7. feb 2009

uz som tu, som sa presuvala do postele a bola som est ena vecku a zuby umyvat 🙂

misha666
7. feb 2009

no krpcek...mne uz ani to mliecko nepomaha ...fakt len tie pukance... 🙂

krasulka
7. feb 2009

berni vyziera kolacik a nepodeli sa 🙂

krpcek
7. feb 2009

no krasulka co nam povies? 😀

miska tak ty si strateny pripad. 😀

krasulka
7. feb 2009

ha, mne uz zaha presla..asi ako mala klesla dole..ale som si s tym vytrpela vam poviem..som vracavala kyselinu normalne...

A inak ani dici tu neni, prisiel jej drahy domov tak kasle na konika 🙂 🙂 🙂

misha666
7. feb 2009

krpcek...este nie este su tu pukance ked uz aj tie prestanu ucinkovat potom na zaradia mozno do aktov X 😀

idem uz sa pritulik k muzikovi... papa

krpcek
7. feb 2009

dici asi obdvuje kocik. 😀 😀

tak papa misi.

krpcek
7. feb 2009

prave som citala na mojejsvadbe prispevok od nejakej zenskej, co jej restauracia uplne posrala celu svadobnu hostinu - chudatko.

krasulka
7. feb 2009

mishka dobru nocku 🙂

no dici uz vyvaza po byte plysakov 😀 😀 😀 ja som tak medveda zabalila do zavinovacky 😀 😀

krpcek
7. feb 2009

krasulka 😀 😀 😀 ja sa toho uz tiez neviem dockat. 😎

krasulka
7. feb 2009

krpcek ja by som isla aj dnes..uz fakt mam toho dost.. a u nas vo februarovkach sa rodi o 106...uz viac ako polovica je odkinderkovana. 🙂

krpcek
7. feb 2009

co? uz tam vela? ved je len zaciatok mesiaca. 😲 😲 😲 😲

krpcek
7. feb 2009

ja som fakt dementna. miesto tam pisem tak a miesto tak pisem tam. 😠 😀 😀 😀

krpcek
7. feb 2009

no tak ked ste ma tu nachali samu, idem spat. 🙄

dicinka1
8. feb 2009

ja som tu baby..a mam aj kociarik..kuk album..nezabudla som na vas..a nekaslem..ale samozrejme ze mam menej casu 😉

cipsinka
8. feb 2009

cauky dievcence,

Teraz sme vstali,vcera na oslave bolo suprovoooooooooooooo,boli sme az do tretej od siedmej 😅 😅 😅 😵 😵 😵 ,hrali sme na gitare,spievali,rehotali,no proste paradicka 😵 😵 😵 😵 😵

Bernusik dakujem za otazku 😉 😉 😉 😵 😵 😵 ,nove nemam nic a mam sa suprovo ako vzdy 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

krpcek nic si z muzika nerob,on zmeni urcite nazor len ho do toho netreba nutit,len sa o tom veeeeeeeeeeeeeeela rozpravat,ze ako je pre teba v takejto chvilke doblezity a aj pre malicku,ze ju uvidi prvy a bude to pre neho najkrajsi zazitok 😵 😵 😵 😵 😵 ,fakt len veeeeeeela rozpravat 😵 😵 😵 😵

cipsinka
8. feb 2009

a ozik krpcek mu pripomen,ze daval slub,ze v dobrom i v zlom 😉 😉 😉 😉 😉 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵

prettybaby
8. feb 2009

ahojte kocky, chcem vam dat len papa, lebo zajtra uz sem asi nebudem oficialne moct vstupit 🙂myslim na vas a posielam velku pusu vsetkym 🙂

dicinka1
8. feb 2009

pretty?mas tajomstvo?ci mas narodeninky?

prettybaby
8. feb 2009

ee dici, ja netajim, ta druha moznost, ale neni sa cim chvalit.-(

dicinka1
8. feb 2009

aha..ja ze ta prva moznost..fnuk..som sa potesila.... 😵 😵 ale skoda no..ale aj ta druha moznost je krasna....ale ta prva by potesila viac co?a ako sa inac mas?hm pretty? 😕 😵

prettybaby
8. feb 2009

ale inak fajn, po vikende,ktory bol supis, nakolko som mala dve oslavy a v piatok ma este caka dalsia, takze je sa na co tesit. mas krasny kocik dici 🙂

prettybaby
8. feb 2009

ahoj dici, vypinam, pomaly idem spat adufam, ze sa zobudim no pozitivneho dna🙂