Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dicinka1
16. feb 2009

krasulka..tak co uz rodis?od rana si tu nebola 😕 😵 😵 😵

krpcek
16. feb 2009

ahoj dici, asi sa este nevratila z poradne.

dicinka1
16. feb 2009

aha....hej..citala som vo februarovkach...dnes mala ist na ctg,ze? 😉

krpcek a ty sa ako mas?hm, 😕 😵 😵 😵 babo¨sa este von nepyta?co ti povedali na poslednej poradni?a kedy ides zase? 😵

misha666
16. feb 2009

ahojte kocky...tak ja uz od dnes pilne zarezavam v skolicke... mam o hodinu dalsi predmet...tak som prisla trosku ponetovat... vonku je tak krasne sveti slniecko len je dost zima...

ja by som uz prijala aby bol o mesiac viac... uz nňby som najradsej mala malu pri sebe,,, 🙂

dicinka1
16. feb 2009

juj misha avoooooj...a kde si teraz?v ktorom meste?u vasich doma?ci tam kde byvate?

prepac,neviem presne kde byvas....com zabudla 😀

misha666
16. feb 2009

dici...som v KE v skole... a byvam v Medzeve...sa mi normalne oci zatvaraju pri tom PC...najradsej by som lahla a spala 🙄

krpcek
16. feb 2009

dici nastastie sa este mala von nehrabe. a do 25.3. ju ani nepustim. 😀

misi a vas svieti slniecko? u nas od rana snezi, ale dost husto. 😕 keby bol december a o dva dni vianoce,tak by som sa tom velmi tesila, ale takto . . . 😠

dicinka1
16. feb 2009

baby..kuknite na tu Sarinku 😵 😵 😵 😵 jej prve slova...krasa..uz sa tesim..ako nas drobcek bude rast..a to je jedno ci to bude Sarinka..alebo Tobias..

dicinka1
16. feb 2009
lovacka
16. feb 2009

ahojte babule
tak co dnes porabate je tu akosi ticho

krasulka
16. feb 2009

Cafte som tu, nic nove nemam 😒

lovacka
16. feb 2009

krasul ved musis pockat na manzelika

dicinka1
16. feb 2009

krasulka..zajtra ti pride manzelik,ze? 😵

lovacka
16. feb 2009

dici a tebe ani na morfologickom nevideli pohlavie?

krasulka
16. feb 2009

veru zajtra pride michal, dufam ze bude vsetko ok, let a pristavanie, ked je taketo pocasko..tu snezi cely den..neviem ako v BA 😕

dicinka1
16. feb 2009

lovacka..nie..nevidel..vtedy povedal,ze je este skoro 😠 a teraz ze nevidno..lebo sa skryva za stydku kost 😠 😠 😠

krasulka..ta nefajne ti?super... 😵 😵 😵

krpcek
16. feb 2009

krasulka v BA snezilo cely den. 😖

krasulka
16. feb 2009

dici a na 3D nepojdes?

krpcek no tak normalne mam radost zajtra..uff..

dicinka1
16. feb 2009

chcela som ist..ale 3d je drahe..a radsej kupim nieco babetku akoby som mala na to dat korunky 😉

krpcek
16. feb 2009

krasulka neboj, to bude v pohodicke. 😉

zajtra ho mas doma, posexujete a v stredu ides rodit. 😉 som ti pripravila plan, tak sa prosim ta snaz dodrzat ho. 😉 😉 😀 😀 😀

cipsinka
17. feb 2009

ahojte dievcenece,

No ja mam prvu hodinu aerobiku za sebou,bola som vcera, domov som prisla o deviatej vecer,ale bolo to superneeeeeeeeeeee,trener nam dal teda riadne zabrat na prvykrat, som myslela,ze tam dusu vyplujem uz som nevladala po 10 minutach ale ten pocit bol na nezaplatenie ked som isla domkov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Uz sa tesim na stvrtok ideme znovu.Dnes som dostala kramy a po vcerajsku ma boli cely clovek,tak som rada,ze idem az vo stvrtok,lebo este k tomu vsetkemu sa pridava aj bolest brucha 😖 😖 😖 😖 😖 😖

dicinka1
17. feb 2009

juuuj cipsi...uz ani nepamatam..ako ma bolelo podbrusko pri kramoch... 😀

cipsinka
17. feb 2009

dici,tak sa tes 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 ,ja si to musim odtrpiet skoro kaze kramy,o to viac sa tesim ked budem tehotna 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka
17. feb 2009

Ahojte kocky

cipsi ja som bola na aerobicku raz v zivote a potom mi bolo celu noc zle a trepalo mi srdce strasne tak som povedala nikdy viac 😀 😀 😀 Ja sa tesim po porode ked uz bude teplo na korculky, to je tiez pekny zhadzovac kil.

cipsinka
17. feb 2009

krasulka ved jasnacka je mam uplne zdrave srdiecko a tiez mi buchotalo ako zvon,som myslela,ze tam infarkt dostanem 😀 😀 😀 😀 😀 ,na korculky sa teskam aj ja este mesiac a pridavam si ku kondicke okrem fitka,aerobiku aj korculky 😉 😉 😉 😉 😉

krasulka
17. feb 2009

cipsi, veru aj ja sa na ne chystam..bo uz mam 78 kilo 😕 😕 😕 😕 😕 ani by si beverila co? ze tolko sa da pribrat za tak kratky cas 😀 😀 😀

Inak Michal uz je v lietadleeeeeee 😀

cipsinka
17. feb 2009

vazneeeeeeeeeee,uz leti za vami,joooooooooooj to je perfis,tesim sa s Vami,od toho nadsenia,ze ho uvidis tak ja kontrakcie dostanes 😵 😵 😵 😵 😵 ,lebo urcite aj malinka sa na neho velmi teska a chce ho vidiet 😉 😉 😉 😉 😉

krasulka
17. feb 2009

cipsi, no ved sa chystame ju trosku vypudit 😀 😀 😀 inak som fakt straaasne stastna ze sme si nanho pockali, myslim ze to je uzasne aj pre muza ked moze vidiet narodenie svojho dietata.

Ale u nas cipsi navalilo 20 cm snehu, vyzera to tu ako na horach, strasna bomba 😵 😵 😵

cipsinka
17. feb 2009

ty brdo to fakt tak snezi,tu uz je krasne hadam aj treti den,fakt uzasne,vsade snezienky,naaaaadhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Bozinku jasna vec,ze to bude krasne ked budes na sale s Michalom,jemu sa nikto nevyrovna,predsa je to len tatinko a manzelik,uvidis ako bude plakat ked uvidi malu 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 Vtedy sa prejavia najvacsi tvrdasi,chlapi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
17. feb 2009

takže dnes bude čihi-puhy a potom tlačíme 😀