Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cukrik580
1. mar 2009

fuuuuha...dobreeeeeeee...ta cierna kvietkava je dobraaaaaaaaaaaaa...to by sa mi pacilo...akoze my sme len v podnajme, ale tak...no...zas za to, ze to nie je moje, tak nebudem jak na smetisku, len aby som bola...si to treba trosku zutulnit....

cukrik580
1. mar 2009

my sme od 6.9.08

cukrik580
1. mar 2009

aky mate domcek?velky?

nelynka
1. mar 2009

no my sme boli rok a pol v podnajme ale som povedala ze nebudem robit nic na tom byte, jedine co sme dali nove lino aj to na majitel musel preplatit..aby som ja cudzim robila..ee..

svoje je svoje..pockaj poslem odkaz..

cukrik580
1. mar 2009

no kuknem...my sme vyklebrovali balkon a na umyvadla sifony sme dali, ale tiez preplatil...rozmyslame aj my...ale teraz je to take vselijake s tymi robotami...ze nejaky bytik, alebo domcek, proste daco vlastne...a v akom ste boli podnajme?my sme v jednoizbovom

cipsinka
1. mar 2009

nely ste sikovni,kolko toho mate porobeneho 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,aj my sme byvali v Blave rok v podnajme a nikdy viac,iba som tlacila prachy cudziemu do vacku 😒 😒 😒 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
1. mar 2009

aj my sme boli v 1+1, izba 25m2 a kuchynka s chodbou asi 2m2 a kupelka+zachod...
ale uz am to bolo male, teda mne..niekto prisiel na navstevu tak som sa tam strasne zle citila...chcela som aj tak cim skorej do svojho, a akonahle sme sa vzali tak sme zacali hladat a kd mi dali zmluvu na neurcito uz bola hypo vybavena, domcek najdeny a za 2mesiace sme sa stahovali...

cispi asi tak..ved ked si vezmes kolko stoji dneska podnajom tak sa ti to skoro rovna splatke za hypoteku... 😀

idem asi este dneska zacat malovat obyvacku 😉

cukrik580
1. mar 2009

no kukla som...paradicka...tie cierne lemy sa mi vaaaaaaaazne na svete pacia... 😝

cukrik580
1. mar 2009

baby a kolko ste platili podnajom?

nelynka
1. mar 2009

cukrik aj mne sa pacili ale uz by som to zmenila...asi ich zriusim a budeme mat chvilu klasiku 😀

my sme v prahe platili 6500kc, aj s poplatkami (plyn, voda, elektirka, odpad)
ale to sme mali stastie ze mi kolegina ponukla byt, oni su spravcovia baraku aj s muzom...
inak jednoizbaky sa pohybuju cca 9000-15000kc

cukrik580
1. mar 2009

dobre.....my platime 6000+energie...cize okolo 7200-7400...neni to az take hrozne...kamaratka je na materskej a muz jej zaraba 16000 a ona studuje na vs a platia 8400 a ani to este nie je az take hrozne...tak do 11000 sa pohybuju.....

nelynka
1. mar 2009

tak ale so predstav ze by si platila 11 000 za podnajom, co za 11 000 ti vyjde splatka za vlastny dom alebo byt..co je lepsie?
my sme platili minimum, ale proste mne uz ten byt bol maly..a uz mi bolo zle v byte, neustale same auta, prach setko..chcela som dom, zahradu, dedinu..tu je nadhere,uz sa tesim ekd bude teplejsie, bicykle, tury... 😀

krpcek
1. mar 2009

ahojte. 🙂

krasulka
1. mar 2009

nely krasny domcek mata, wooow uasne kolko roboty ste uz spravili..A ta linka nema chybu, krasna! Aj obyvka a kupelka 😵 😵 😵 😵 😵 fakt super a postel krasnu mate! Supeeeeer, fakt sa mi to lubi, a ked uz bude teraz teplo to budes parada na domceku!

krpcek
1. mar 2009

nely prave som si pozrela fotky - nadherna linka. 🙂 🙂 🙂 aj ta malovka pistaciova sa mi veeelmi paci. 🙂 🙂

cukrik580
1. mar 2009

cafte babusky...

no to by som si asi nemohla dovolit tolko platit, keby mam babo...neviem z coho...ale zas hladny by sme neboli...to zas nasi by sa hadam postarali...aspon sem tam...alebo by pomohli aspon pre babo...

nelynka
1. mar 2009

ahoj krpcek..
krasulik dakujeme , snazime sa, len nam zajtra privezu este novu sedacku co obyvky a novu komodku kupime, tak hodim este potom nove fotecky 😵

krpcek moj vyber, kazdemu sa to lubi, zelena s ciernou, krasne to je, len este musim vymyslet obklad za linku 😀

cukrik, ved ano, lenze v jednoizbovom byte s babom dlho aj tak nevydrzis...
treba si najst dobru robotku, vybabrat so socialkou, trosku nieco nasporit..ani ja neviem ako budeme ked bude babo z tej biednej matrskej vyzit, ale nebojim sa, lebo keby nahodu tak nasi prispeju..
a chcem materksu len na dva roky, aby som ju mala co najvyssiu a potom pride mamka robit au pair na rok, kym pojde male do skolky 😀 😀

cukrik580
1. mar 2009

mamina je na dochodku???no ved hej...dlho nevydrzim...majko by si mal v prvom rade najst daku robotku lepsiu...ale sak volako bude...kamaratka ma presviedca, ze nech sa vezmeme...u nich na dedine davaju socialne byty...oni maju ziadost a hovori, ze to vyzera slubne...tak uvidia...no len kvoli bytu sa vydavat nechcem...nie, ze by sme sa nelubili, alebo co...ale tak...co ja viem...ma to zatial nelaka vydat sa...najprv by som chcela veela veela schudnut...nech som pekna a potom mozno...

cipsinka
1. mar 2009

my sme platili 11 000 za jednoizbak a ja som zarobila 8 000 plus 1000gastrolistky,tak nebyt draheho asi by som jedla vzduch 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .Je pravda,ze Tu v Dubline sme samoska v podnajme ale tu to neberem ako domov,mame to tu pekne porobene(snazila som sa 😅 😅 😅 😅 ),ale skor to tu berem,ze sme tu pracovne a domcek si zveladujeme na SVK 😵 😵 😵 😵 😵

cukrik580
1. mar 2009

a tam v tych bytoch sa plati za trojizbovy 5300

cipsinka
1. mar 2009

aj ja mam foto na modrej streche z nasho domceku na SVK 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ked pojdeme teraz v maji domkov pofotim viac fotiek a potom pridam 😅 😅 😅 😅

cukrik580
1. mar 2009

uz aj s tou splatkou obci akoze oni mi to daju a v tom je aj voda , el., plyn, proste vsetko...

hmm...cipsi a kolko zarabate?ak to nie je tajne...da sa??
aj ja som chcela ist dakde do zahranicia zarobit dake bubaciky, aspon trosku...ale drahy nechce ist a bez neho zas ja...tak sme doma...ja zarabam 11000-14000 ako kedy...ale skor menej ako viac...teraz by mala byt lepsia vyplata, tak uvidime...a drahy okolo 14000...takze nie je to najhorsie...ale ani najlepsie...a matersku pocitaju z hrubeho, alebo z cisteho??

krasulka
1. mar 2009

cipsi hod link 🙂

nelynka
1. mar 2009

cukrik nie ale za dva roky by mala ist 😀 az to nezmenia..
cukrik si ma pobavila teraz, hehe 🙂 ze schudnut.. 😀 😀 😀

my sme sa brali a hned na to sme zacali riesit hypoteku lebo sme vedeli ze ked budeme svoji bude to jednoduchsie ovela.. 😎

cispi, my ked sme byvali v byte ja som zarabala skoro rok co sme tam boli 10 000+ stravenky...
a to sme uz mali pozicku a auto na splatky 😀
a dalo sa 🙂

cukrik580
1. mar 2009

ano cipsi...daj link...

cipsinka
1. mar 2009

nely my sme nemali ziadne pozicky a ani nemame a aj tak sme nevedeli vyzit ked sme byvali v Blave 😔 😔 😔 😔 😔 ,asi sme narocni no co uz 😖 😖 😖 😖 😖

cukrik to sa nehovori kolko zarabame a ja momentalne nic 😀 😀 😀 😀 😀

krasul idem to najst 😉 😉 😉

nelynka
1. mar 2009

cukrik ja myslim ze materksu pocitaju z hrubeho, aspon tu to tak je..60% alebo kolko..neviem

nelynka
1. mar 2009

cipsi ono je to trosku ine na SVK ako v CR, tu je to ovela lacnejsie ako tam..

cipsinka
1. mar 2009

dufam,ze som tu hodila dobry link kukttp://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlbumID=26...