Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
20. mar 2009

ahojky zltato,no ved vidim,vidim,ze to tu nejako nezije 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
20. mar 2009

zlato trosku som TI skomolila nick 😅 😅 😅 😅 😅

evitkamalicka
20. mar 2009

cipsi super, uz sme zubatíííí, dala som aj do albumu foto ale neni moc dobre kvalita, lebo nas maly si ani zasvet neda pozriet do pustinky, tak len v ramci moznosti...a vy ako?

cipsinka
20. mar 2009

ano Evi uz som videla,ze mate doma selmu zubatuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 ,to je milene,ze prve zubaciky 😵 😵 😵 😵 a ako to Adamko znasa,nie je z toho nervozny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

evitkamalicka
20. mar 2009

cipsi teraz uz nie, ale kym mu ten zubok vysiel tak bol mrchavy

zlato115
20. mar 2009

cipi to je jedno, keby si to nenapísala ani si to nevšimnem 😀 😀 😀
ahoj evi, idem aj ja hnet kuknút 😉

zlato115
20. mar 2009

evi, tak to je zlatučké, super, tak nech mu len pekne rastú a netrápia ho moc 😉

cipsinka
20. mar 2009

evi ani sa mu necudujem zuby su svinuchy a riadne potrapia aj deticky aj dospelyyych 😒 😒 😒 😒 😒 😒 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

evitkamalicka
20. mar 2009

no som zvedava aky bude ked mu pojdu dalsie, co uz bude asi onedlho, lebo teraz to uz pojde pekne zaradom

kocky nemate niekto skusenosti s predlzovanim vlasov? chcem si dat predlzit

cipsinka
20. mar 2009

evit nie nemam skusenosti s predlzovanim vlasov 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,to faaaaaakt chces si dat predlzit,fiiiiha ty budes kocanda a ake chces dlhe??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
20. mar 2009

cipsy uz mam kupene pramene z ludskych vlasov o dlzke 66cm, uz len mi to musi kadernicka urobit

zlato115
20. mar 2009

evi, ja sam tieš nemám skúsenosti, kedže mám svoje dlhé, ale kamarátka bola a bola spokojná, mala to pekné, dlhé a aj zhustené, len sa treba o to starat... 🙂

cipsinka
20. mar 2009

noooo,tak to dost dlhe,potom musis hodit foto som zvedava 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .Kedy si to ides dat robit???

evitkamalicka
20. mar 2009

zlato no to viem ze o to sa treba starat viac ako o svoje vlasy, ale co uz zena neurobi preto aby sa pacila 😅

evitkamalicka
20. mar 2009

cipsi no kadernicka ktora mi to bude robit, kedze mi to bude robit doma, lebo ja nemam sancu ist na tak dlhy cas do salonu kedze mam maleho, ma volny termin kedy moze prist ku mne az v aprili tak asi pred velkou nocou alebo potom po velkej noci

cipsinka
20. mar 2009

veru evi co uz zena neurobi preto aby sa pacila aj ja sa nadrabujem na civceni aby som nieco spravila s tou mojou postavou,len aby som sa drahemu pacila aj ked on mi povie,ze aj tak som pre neho krasna,ale proste viem,ze ked budem mat park kil dole budem sa mu pacit este viac 😉 😉 😉 😉 😉 a ja budem mat zo seba super pocit. 😉 😉 😉 😉 😉

zlato115
20. mar 2009

no to je asi údel ženy, stále niečo vymýšlat kvoli kráse 😉

evitkamalicka
20. mar 2009

cipsi no o kilach radsej pomlcim, som si povedala ze najprv si urobim radost vlasmi a potom sa dam na to menej prijemne zhadzovanie kil, este chcem pockat tak do polovicky maja aby som mohla zacat s nejakymi brusakmi a podobnym cvicenim, lebo po cisarskom by som skor nemala

cipsinka
20. mar 2009

evit no ty opatrne s tymi brusakmi aby sa tI nejaka sarapata nenarobila 😉 😉 😉 😉 😉 ,ty sa len nicoho neboj Adamko zacne bezkat a budes mat treeeningu az Ti bude z toho zle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

evitkamalicka
20. mar 2009

cipsi bodaj by si mala pravdu, ja som z tych svojich kil strasne nestastna, v urcitom case som pribrala 20kg este pred tehu a nie nie to dat prec

cipsinka
20. mar 2009

ja som hrozne pribrala tu v Irsku a ked sme prisli vzdy po par mesiacoch domov,tak ludia co ma dlho nevideli tak iba hovorili,ze ako som pribrala 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ,tak mi to vzdy dokazilo dovolenku,lebo som bola z toho smutna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,ale uz im nedam sancu aby mi nieco taketo povedali 😉 😉 😉 😉 😉 😉

evitkamalicka
20. mar 2009

no veru, aj kamoska co bola v zahranici tiez strasne ale strasne pribrala

evitkamalicka
20. mar 2009

cipsi kaslat na to, hlavne ze sme zdrave

cipsinka
20. mar 2009

uz cvicim mesiac a akosi nevidim na sebe ziadnu zmenu 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠 😠 a to necvicim len na aerobicu ale aj kazdy den doma aspon 15-20 minut,ja sa nevazim iba meriam a ziadne centaky nejdu dolu 😔 😔 😔 😔 😔 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

evitkamalicka
20. mar 2009

idem sa venovat zubadlu 😅

cipsinka
20. mar 2009

pa aj ja idem ,idem si citat knihu 😵 😵 😵 😵

mimusa4
20. mar 2009

krpcek tak ja ešte neviem, lebo sa obávam aj epi aj normálneho? a možno bude aj sekaná 😝 ja sa pýtam len tak orientačne, ale misha myslím spomínala, že bude normálka rodiť...tak som zvedavá čo poviem keď bude po tom 😅 🤐

misha666
20. mar 2009

ahoj kocky... ja mam uz od vcera vecera bolesti...raz su silnejsie raz su slabsie... a mam aj tmavsi vytok... mozno moja mala chce znicit moj 2,5cm krcok za jeden den 😀

mimus,,, ja som bola na ponaucenie o EPI lebo keby som mala tazky porod tak si ju necham pichnut a ked nemas ponaucenie nikto ti ju nepichne.,, ale ak sa tie bolesti budu dat zniest tak si ju nedam ,aspon usetrim...ja som tak 50 na 50 % ... inak mimuska kraaaaaaaaaasne babenko mas v brusku 😵

mimusa4
20. mar 2009

takže už pomaly a isto ideš? to čo pôjdeš skôr ako krpcek? ale hlavne nech všetko ok dopadne a aby ste sa moc netrápili..
no moje je ešte maľučké, ty si už aj zabudla aké bolo, tak rýchlo narástlo 🙂

zlato115
20. mar 2009

teda babule, vy ste tu skoro všetky tehu a čakatelky na porod, držím palce, nech všetko dobre dopadne 🙂