Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cukrik580
15. apr 2009

to co mam v albume to nerieste...to tam musim mat...lebo majko povedal...to bolo daaaaaaaaaaaavno...odvtedy uz som mala MS

cukrik580
15. apr 2009

😀 😀

nelynka
15. apr 2009

😀 😀 😀

cukrik580
15. apr 2009

no nic...ach jo...chcem spravit daco zo sojoveho maska, ale neviem co

nelynka
15. apr 2009

fuj nemam rada soju 🤐 🤐 🤐

cukrik580
15. apr 2009

ja mam...ale neviem to tak asi pripravit ako iny...hmm...daco vymyslim...hadam

nelynka
15. apr 2009

mne to pride stale ako zuvacka bez chuti bleee

cukrik580
15. apr 2009

hmm...teta to vie tak spravit , ani nevies ci jes maso, alebo nie...aj mne sa raz podaril ten sojovy granulat...mamina, ze kde som kupila mlete maso a ja ze v takom malom sacku..xi

nelynka
15. apr 2009

nooo..neviem, mamka ho robila par krat ale mne nikdy nechutilo...

cukrik580
15. apr 2009

to musis vediet spravit...ale pri tom granulate to fakt neni az take...nemusis ho zut...staci prehltnut 😀 😀

nelynka
15. apr 2009

blee..mne to celkovo nechuti..naozaj, ja to stale citim ze to neni meso, mozu to nakorenit a nasolik ako chcu 😀 😀

cukrik580
15. apr 2009

no dobre...neprehovaram ta...skusim to spravit a ked to bude dobre...tak si mozes dojst dat 😝

nelynka
15. apr 2009

skus skus..xixi a pridem 😀 😀

cipsinka
15. apr 2009

fuuuuuuj ani mne nechuti sojove maso 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

cukrik580
15. apr 2009

to mas na skok...ozaj blizko....

cipsinka
15. apr 2009

boze dnes je tu taky hnusny den,ceeeeeely den leje ako z krhly esteze mam draheho doma aspon to na mna neposobi tak nepresivne,ale zajtra uz ide a bude robit sedem dni vkuse asi ma poraziii ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😅

cipsinka
15. apr 2009

tak depresivne nie nepresivne 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

cukrik580
15. apr 2009

cssssss

cipsinka
15. apr 2009

cukrik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlato115
15. apr 2009

majka gratulujééééém super správička pred spaním a zajtra čakáme správičky od dokyho čo ti povedal... super teším sa s tebou 🙂 😵 🙂

dicinka1
15. apr 2009

krpcek cakame na dalsie fotocky 😉

cipsinka
16. apr 2009

dobre ranko kocandy 😉 🙂 🙂 🙂

AKo ste sa vyspinkali?? 🙂

nelynka
16. apr 2009

ahoj cipsus, ja nic moc..a ty?

zlato115
16. apr 2009

ahooojte, no ja celkom to ide, len ráno ma zobudil svokor a rozoberalisme kúpelne do domu, takže sranda hnet poráne 😉

dicinka1
16. apr 2009

ajojte..mne sa tiez akosi dobre nespalo..mala kopkala..a to sa stalo 1 krat,ze som sa aj budila...a rano som sa zobudila na strasnuuuuu bolest bedrovych klbov 😠

cipsinka
16. apr 2009

ja som sa vyspinkala super,len zas je tu desne pocko,ale zlaticko mam v praci tak aspon mi nie je luto,ze som zavreta doma 😅 😅 😅 😅

cipsinka
16. apr 2009

veru,veru uz by mohla dat Luci dalsie foto Sabinky 😵 😵 😵 😵 😵 Vcera ked som ju videla na foto zas ma pohltila strasna tuzba mat mimi 😔 😔 😔 😔 😔 Aj drahemu som ju ukazovala a on,ze to nemyslis vazne,ze uz porodila 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵

zlato115
16. apr 2009

dici, ale ty máš k tomu vážny dovod, nevyspinkat sa, ved ste nato dve a malinkej sa už asi nechcelo 😉 ako sa máte, ako to zvládate samé???

nely, máš napísaný krásny citát 😉

nelynka
16. apr 2009

ja som ju tiez drahemu ukazovala, sa nevedel vynadivat 😝 😀

mimusa4
16. apr 2009

ahojte...
krpcek jéj malá je ňuňuňu, ako by som teba videla 😀 je zlatučká..tfuj-tfuj-tfuj veľa zdravíčka prajeme a tebe skoré uzdravenie, aby si nám mohla písať ako to prebiehalo 😵

no a vy čo dievky moje? inak včera som sa nasr..a a zbalila notbook, dnes letí na reklamačku, to už tak bzučal, som myslela že ho rozbijem, tak musím zapínať pc, ale aspoň ma netlačí brucho, hoc žiadne nemám heh..v trúbe sa mi pečie obed tak mám čas kus 😉