Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
16. apr 2009

zlato a idete na Slovensko na dovcu??? 😎 😎 😎 😎 😎

mimusa4
16. apr 2009

no to bolo dobréééé 😀 😀 😀

cipsinka
16. apr 2009

do bez od blata malo byt pes od blata 😅 😅 😅 😅 😅

mimus sme sa spytali rovnaku otazku 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
16. apr 2009

hej hej som si všimla 😀

cipsinka
16. apr 2009

zlato,zlatko zlatiiiiicko kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅

cipsinka
16. apr 2009

velmi mi tu chyba bernusik a krasulka oni tu uz ani nechodia ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mimusa4
16. apr 2009

a zlato ona je v robote nie?

mimusa4
16. apr 2009

krasulka určo lešuje a bernušík by mala teraz makať...neviem prečo nechodia? ako chápem že keď majú malé tak sa moc nedá, ale chýbajú 😒

cipsinka
16. apr 2009

ano zlato je v praci,musim sa jej spytat,ze kde robi ked cely den vysedava na konikovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taku pracicku si ja predstavujem ked prideme na SVK 😉 😉 😅 😅 😅 😅 len kde ju vziat??? 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
16. apr 2009

ano mimus chybaju,ale krasulka je sikulka nejde mi do hlavy,ze ani vecer nepride mrk ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,ze clovek ako ona ktora milovala konika sem uz vobec nechodi,no mne by musel prejst parny valec po prstoch aby som prestala sem chodit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mimusa4
16. apr 2009

to by som brala aj ja...ja by som chcela byť v reklamnej agentúre a robiť fotky, ale neviem tie ich programy, len jeden 😝

mimusa4
16. apr 2009

ani ja si neviem predstaviť, dúfam, že nie zase kvôli nejakým rečiam 😠

cipsinka
16. apr 2009

no ja by som chcela sediet v kancli,pekne oblecena 😉 😉 😉 s gelovymi nechtami a natukavala udaje z papierov do PC 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
16. apr 2009

mimus no to dufam aj ja 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mimusa4
16. apr 2009

ja som len raz mala gélové, či akrylové? ako bola som spokojná, ale ma išlo urvať, keď som chcela písať na PC

cipsinka
16. apr 2009

dnes som si dala zavazok,ze musim umyt tu hrrrbu riadu z vecere,povysavat,utret prach a prezliect postelne,ale zredukovala som to len na ten riad a vysavanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
16. apr 2009

😀 😀 😀 dobrééé
ja som chcela včera, že dám dokopy kúpelku, povysávam a vyžehlím a nič nebolo, bo mi bolo zle, tak som len ležala..ale dnes by som chcela to dohnať, tak uvidím čo ešte vynechám 😝 😀

cipsinka
16. apr 2009

mimus ja som to este nemala iba raz na stuzkovej mi draheho brata uz zachvilu manzelka spravila umele na tri mesiace ale kym som si jaaaaaaaaa zvykla to teda trvalo, dovtedy som si obzierala a odvtedy co mi tie nechty odpadli som si uz neobzierala 😵 😵 😵 😵 😵 Aspon na nieco to bolo dobre,ze som si prestala objedat moje nechtaky 😉 😉 😉

mimusa4
16. apr 2009

tak s tým som ja nikdy nemala problém, len kolegyňu som mala takú, tak som po nej furt kričala, necháš to!

cipsinka
16. apr 2009

uz som chcela zacat aj redukovat zimne veci,lebo iba miesto zaberaju ale to az ked uz budem balit domov,nech to spravim jedny vrzom 😉 😉 😉 😉

mimusa4
16. apr 2009

no o pol idem na vec-pratať kus..

mimusa4
16. apr 2009

na zimu tam máte toho asi väčšinu čo?

zlato115
16. apr 2009

tak to som sa zasmiala 😀 😀 😀
ano ideme na Slovensko, manžel má skoro mesiac dovolenku, takže budeme doma, už sa teším 🙂

cipsinka
16. apr 2009

no uz ani ja neznesiem ked si pri mne niekto objeda nechty,ten zvuk a to,ze to davaju do papule no bleeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 tam je kopec spiny a bakterii a ja som nechapala preco som mala stale herpes na papulke 😖 😖 😖 😖 😖

mimusa4
16. apr 2009

zlato a na čom si sa tak pobaviila?

mimusa4
16. apr 2009

cipsi ktovie čo si robila, že boli herpáky 😀

cipsinka
16. apr 2009

no zlatiiiicko uz sme sa bali,ze kde si zmizla,no prezrad nam teda kde to pracujes??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mimus no ani nehovor,vies kolko mame bund a salov,ciapok a svetrov,no neviem kde to vsetko popcham 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mimusa4
16. apr 2009

cipsi vypárať a namotať 😀 a potom si môžeš urobiť nové

cipsinka
16. apr 2009

mimusik no tie herpaky boli len minimalne sposobene tym,ze si obzieram nechty ale ja mam od narodenia v tele virus a tym mam oslabenu imunitu,cize sa mi to prejavuje herpakmy uz som bola na to aj v nemocke na infuzkach ked som bola malicka(vidis teraz som si spomenula,ze som bola aj v nemocke),ma to aj moja baby a aj sesterka,ale teraz klop-klop ako sme v Irsku som herpak nemala a ani chora som moc nebola,cize slany vzduch mi robi dobre 😉 😉 😉 😉 😉

zlato115
16. apr 2009

bola som vyvenčit trhačov a prišiel mi manželík, tak sme prehodili pár slov, ale už som tu 🙂 🙂 🙂 ja pracujem v realitnej kancelárii ako asistentka, takže som v práci a na koníkovi stále 😀 😀 😀

na tom ftipe som sa pobavila, to sa mi už neskor zapísalo do temy, tak to sprosto vyznelo 😝 😅